Zpět k mateřskému mléku

14
29.8.20 08:12

Zpět k mateřskému mléku

Zdravím všechny maminky. :mavam:
Mam dotaz ohledně mateřského mléka:
Starší syn je na Nutrilonu 3,pije ho spis jen, když jde spát… Nyní máme doma novorozence a toho plně kojím. Dost mlíčka mi přebývá a tak ho chci rozdělit mezi oba syny. Jen nevím, zda ten starší nepotřebuje už jiné živiny a zda mu bude stačit :think: tak předem díky za rady. V pondělí jdeme k pediatrovi, tak se když tak optam tam :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
31635
29.8.20 08:16

Chceš kojit i starší dítě nebo budeš dávat přebytky do láhve?
I staršímu synovi bude MM stačit, navíc je výživné a tučné, uzpůsobené novorozenci. Lepší poměr bílkovin a tuků než UM. Pokud to vezme, tak za mě lepší než jakékoliv umělé mléko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
29.8.20 08:22

@Jana206 přebytky do lahve, tak dekuju moc, to ráda čtu :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4754
29.8.20 08:23

Myslím že by to jít mohlo, jestli ti ho vezme..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31635
29.8.20 09:17
@Papinacek píše:
@Jana206 přebytky do lahve, tak dekuju moc, to ráda čtu :kytka:

Já jsem četla odborné články, že MM je tak tučné a výživné, že by v nějaké krizi několik dní uzivilo i dospělého člověka, třeba kdyby zůstal někde bez přísunu potravy a pití a k dispozici jen MM.
Odpůrci dlouhodobého kojení to neradi přijímají, ale věřím tomu, že na tom něco bude.
Já bych se pediatra ani neptala, kdybych nevěděla, jaký má postoj k dlouhodobému kojení. Odpověď nějakého zarputilce, že kojení je přínosné 8 měsíců až rok, by Te mohla akorát rozhodit. Lidi si kupují za nemalé peníze kolostrum na podporu imunity a Ty to máš doma zdarma, bez nadsázky :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama