Reklama

Zpožděná (vynechaná) MS

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.09.18 22:43
Zpožděná (vynechaná) MS

Zdravím. Mam zpozdenou MS vice nez mesic (posledni styk jsem mela na konci cervence a dva az tri dny na to mi mela prijit MS a porad nic), tehotenske testy negativni, posledni delany dnes (1.9. 2018). Zadne vyrazne potize nemam, jen ty, co me doprovazeji pred kazdou MS s tim, ze me obcas silneji pichne v pravem nebo levem podbrisku (jednou za dva dny - ale uz jsem to zazila jednou, mela jsem to od zad). Na gyndu se ted nedostanu - leda na nejakiu pohotovost. Chtela bych se zeptat, jestli je normalni, ze nekdy MS vynecha, popripade z ceho muze vynechat, kdyz jsou testy negativni? Stalo se to nektere z vas? Byla jsem ve stresu z chovani meho byvaleho a do toho ta neprichazejici MS a taky jsem se tento tyden vratila ze zahranici - vcelku dlouha vesta autobusem… Myslite, ze to na to muze mit vliv? Potrebuju nejak uklidnit… Dekuju moc predem za solidni odpovedi. :)

Reklama

Reakce:

Prtulak
Kecalka 191 příspěvků 01.09.18 23:39
@Anonymní píše:
Zdravím. Mam zpozdenou MS vice nez mesic (posledni styk jsem mela na konci cervence a dva az tri dny na to mi mela prijit MS a porad nic), tehotenske testy negativni, posledni delany dnes (1.9. 2018). Zadne vyrazne potize nemam, jen ty, co me doprovazeji pred kazdou MS s tim, ze me obcas silneji pichne v pravem nebo levem podbrisku (jednou za dva dny - ale uz jsem to zazila jednou, mela jsem to od zad). Na gyndu se ted nedostanu - leda na nejakiu pohotovost. Chtela bych se zeptat, jestli je normalni, ze nekdy MS vynecha, popripade z ceho muze vynechat, kdyz jsou testy negativni? Stalo se to nektere z vas? Byla jsem ve stresu z chovani meho byvaleho a do toho ta neprichazejici MS a taky jsem se tento tyden vratila ze zahranici - vcelku dlouha vesta autobusem… Myslite, ze to na to muze mit vliv? Potrebuju nejak uklidnit… Dekuju moc predem za solidni odpovedi. :)
pohotovost je pro akutní případy a ne pro ty, kteří nemají čas přes den na standardní gynekologii. Může to být stresem, bývá to časté.. Také drastické diety, velké změny… Apod. Pokud máš jinak pravidelnou menstruaci, dojdi si prostě ke tvému gynekologovi. Když to vydrželo měsíc vydrží to ještě nějaký ten den navíc. ;)

beruska9
Extra třída :D 10566 příspěvků 02.09.18 04:35

Jo, stresem to byt muze. Nebo nejaka hormonalni nerovnovaha. Pokud se nic nebude dit ani nadale, zajdi na gyndu.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.09.18 08:09
@Prtulak píše:
pohotovost je pro akutní případy a ne pro ty, kteří nemají čas přes den na standardní gynekologii. Může to být stresem, bývá to časté.. Také drastické diety, velké změny… Apod. Pokud máš jinak pravidelnou menstruaci, dojdi si prostě ke tvému gynekologovi. Když to vydrželo měsíc vydrží to ještě nějaký ten den navíc. ;)

To je pravda. Dekuju. Ja jen, ze tohle se mi naposledy stalo v dobe puberty, kdy jsem.mela hooodne nepravidelny cyklus… Ted mi parkrat prisly drive a pak o tyden pozdeji, mozna se to nejak nascitala, proto ted nic… Nevim. Jeste pockam a snad dojdou.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.09.18 08:10
@beruska9 píše:
Jo, stresem to byt muze. Nebo nejaka hormonalni nerovnovaha. Pokud se nic nebude dit ani nadale, zajdi na gyndu.

Asi to tak udelam. Dekuju.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Gondík, Měcháček a Hanuš ve hře Zkurvení havlisti: Nazí muži, co rozumí všemu

Kouzelná komedie o třech mužích, kteří rozumí všemu. Přesně tak mluví tvůrci... číst dále >

Jsi tlustá a zemřeš, vzkazuje morbidně obézní modelce známý novinář a porotce

Americkou XXXL modelku Tess Holliday už podruhé v uplynulých týdnech... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Příběh Vlasty: Dceru stíhá jedno neštěstí za druhým, začala pít

S manželem máme dvě děti, dceru a syna. Zatímco syn je dítě štěstěny, dcera... číst dále >

Reklama