Pozdě jsem si vzala antikoncepci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.04.19 19:29
Zpoždění antikoncepce

Ahoj, včera se mi stalo že jsem jela špatným vlakem a tudíž jsem se vrátila zase z nějaké vesničky k přítelovi.. ovšem byl tu problém že jsem si sebou navzala antikoncepci, byla na intru.. začala jsem šmejdit na netu a nejdéle 12 hodin, ovšem já si ji vzala nějak po 12 hodinách a 10 minut.. myslíte že to vadí hodně? Antikoncepci beru v 7 večer ????

Reakce:
PsNina
Povídálka 37 příspěvků 26.04.19 19:34
@Anonymní píše:
Ahoj, včera se mi stalo že jsem jela špatným vlakem a tudíž jsem se vrátila zase z nějaké vesničky k přítelovi.. ovšem byl tu problém že jsem si sebou navzala antikoncepci, byla na intru.. začala jsem šmejdit na netu a nejdéle 12 hodin, ovšem já si ji vzala nějak po 12 hodinách a 10 minut.. myslíte že to vadí hodně? Antikoncepci beru v 7 večer ????

Pokuď antikoncepci bereš již delší dobu -rok a déle, pak se v 99% nic nestane ani když si ji zapomeneš vzít celý den. Samozřejmě za předpokladu, že tvůj přítel nemá nějak extrémně agresivní spermie.

Ivana 85
Závislačka 3472 příspěvků 26.04.19 19:37
@Anonymní píše:
Ahoj, včera se mi stalo že jsem jela špatným vlakem a tudíž jsem se vrátila zase z nějaké vesničky k přítelovi.. ovšem byl tu problém že jsem si sebou navzala antikoncepci, byla na intru.. začala jsem šmejdit na netu a nejdéle 12 hodin, ovšem já si ji vzala nějak po 12 hodinách a 10 minut.. myslíte že to vadí hodně? Antikoncepci beru v 7 večer ????

Ja si teda antikoncepci beru vzdy nez jdu spat a nekdy jdu ve 21h, nekdy ve 23h.Beeu to tak spoustu let a nikdy zadnej problem. Myslim ze 10 minut je fakt smesny.

anethermankova
Nováček 4 příspěvky 26.04.19 19:39

@PsNina beru ji 4 měsíce, do teďka naprosto poctivě

anethermankova
Nováček 4 příspěvky 26.04.19 19:41

@Ivana 85 jenomže já kvůli škole chodím spát kolikrát po 7, proto ji beru taky v 7.. :nevim: a taky jde i o to že to bylo po 12 hodinách a 10 minut ne žádných 10 minut.

PsNina
Povídálka 37 příspěvků 26.04.19 19:47

@anethermankova když budeš poctivě brát dál, tak se nic neděje. Jediné co si hlídej při těhle nehodách jsou plodné dny. Čím déle ji však budeš brát, tak se opravdu nic nestane ani po celém dni.
Doporučuji vozit antikoncepci u sebe přestože naplánuješ někde zůstat. Ušetříš si tyhle zbytečné stresy.

Julinka 18
Kecalka 222 příspěvků 1 inzerát 26.04.19 20:19

Já brala antikoncepci asi 15 let a rozhodně se nedá říct že na minutu přesně, brala jsem si ji prostě někdy večer, i se mi stalo, že jsem si ji vzala až rano a nikdy žádný problém nebyl.

anethermankova
Nováček 4 příspěvky 27.04.19 08:16

@PsNina děkuju moc

Annemiek
Nováček 3 příspěvky 28.04.19 11:30
@PsNina píše:
@anethermankova když budeš poctivě brát dál, tak se nic neděje. Jediné co si hlídej při těhle nehodách jsou plodné dny. Čím déle ji však budeš brát, tak se opravdu nic nestane ani po celém dni.
Doporučuji vozit antikoncepci u sebe přestože naplánuješ někde zůstat. Ušetříš si tyhle zbytečné stresy.

Když už to bereš, tak si to nastuduje nebo aspoň nešiř nesmysly, žádné plodné dny nejsou pokud bereš HA ;)

PsNina
Povídálka 37 příspěvků 28.04.19 12:15

@Annemiek samozřejmě za předpokladu, že ti HA funguje jak má. Jinak mi snad chceš namluvit, že se přes HA otěhotnět nedá? Existuje hromada takových případů ;) takže nesmyl ano, pokud věříš tomu, že je HA 100% spolehlivá a nemůže se ti tudíž nic stát. Pak ano, pak je to tedy nesmysl. ;)

Annemiek
Nováček 3 příspěvky 29.04.19 09:54

@PsNina no spolehlivost bude ve skutečnost tak 99,9% většina „chyb“ je buď schválně nebo opomenutím faktoru, který snižuje její účinnost. Pak rozhodně není..
Jinak já jsem velká odpůrkyně HA, ale spíše z hlediska nedostatečné informovanosti uživatelek z hlediska Genetických mutací, jinak řečeno je tu tak 15% uživatelek, které by ji neměli vůbec brát že zdravotních předpokladů, ale nikdy nebyly poslány, ale to je na jinou diskuzi ;)

Váš příspěvek
Reklama