Zpoždění MS, vyvolávačka a MS furt nikde

Anonymní
25.1.20 20:26

Zpoždění MS, vyvolávačka a MS furt nikde

Ahoj holky, chtěla bych se zeptat na Vaše zkušenosti, jestli se s tím někdo také nesetkal. 3.8.2019 jsem porodila dceru, krvácela jsem celé šestinedělí a ještě kousek ( nevím přesně, spíš jsem ještě dele špinila) pak byla normálně MS a poslední proběhla 12.12.2019 a od té doby nic.. :roll: Dostat jsem to měla 9.1.2020, asi týden po zpoždění jsem si udělala dva testy a byly negativní, teda, nic jsem na nich neviděla. 12 dní po zpoždění jsem šla ma krev a sestřička mi do telefonu řekla, že HCG - 0. 13 den zpoždění jsem šla na gyndu a doktor v děloze nic neviděl, ale strašil, že těhotná být klidně můžu, a píchnul mi vyvolávačku s tím, že MS dorazí nejdéle do 4 dnů, jenže čtyři dny uběhly a já to furt nedostala, ( leda tak průjem :roll: :lol:) břicho mě nebolí, proto se bojím, že ani nedorazí :/ vpich po injekci cítím, ale Ms nikde :roll: Tak fakt už nevím, čím bych to mohla mít rozhozené, je teda pravda, že měsíc mám hnusný kašel, ale že by kvůli tomu? to je hloupost né? Ovulaci nevím kdy jsem měla, nikde jsem to neřešila. Mám trošku citlivé prsa, víc než mívám.. ale jinak nic.. Poradíte někdo :kytka:? Omlouvám se za takový dlouhý sloh, ale už jsem fakt zmatená, tak jsem Vám to chtěla popsat celé.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14306
5.2.20 14:49

Dobrý den,

všimla jsem si vámi založené diskuse, na kterou nemáte žádnou reakci :think:
Doufám, že se váš problém vyřešil a je vše v pořádku! ;-)

Přeji hezký den :mavam:

Petra

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
342
5.2.20 17:08

@admin Dobrý den, ano, vyřešil :) Po vyvolávačce se MS dostavila za 9 dní :) Tak jsem měla asi nějak rozhozené hormony :) Děkuji za reakci :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat