Zrohovatělá kůže u dítěte

220
13.9.15 21:50

zrohovatělá kůže u dítěte

Dcerka 16.měsíců má na obou palcích na noze zrohovatělou kůži. Nevím čím to může být, chodí teprve 2 měsíce, boty má taky dostatečně široké s nadměrkem. Někdy jí to po koupání vemu penzou a každý den mažu Infadolem, ale není to ono. Nevíte co stím? Jak tomu předejít nebo to odstranit???

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
61696
13.9.15 21:53

@divomys změnit značku bot - nejspíš nevyhovují. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
220
13.9.15 21:58

Právě že botičkama to asi nebude, prstíky ji tam o nic nedřou. A nejvíc chodí doma a to má jen ponožky, venku v botkách zas tak moc času netráví, většinou je v kočáru, tak právě nevím co stím…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
46669
14.9.15 08:05

Souhlasim s @martina.se, je to nejspis botama. Muj syn to mel taky na palcich z prvnich boticek. Chodit zacal v roce, vic casu venku jeste travil v kocarku, ale stejne to mel. Po zmene bot to zmizelo, dneska je mu pet a pul a od te doby to nemel.

Pemzou bych to nebrala, jemna kuze u takhle maleho ditete by mohla utrpetvic nez temi otlaky. Radeji koupit jine botky..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
46669
14.9.15 08:07

A jeste podotykam, ze prvni botky jsem vybirala podle vsech moznych pravidel, aby to bylo dobre. Proste se to musi vyzkouset, ne kazda sebekvalitnejsi bota sedne perfektne vsem..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
61696
14.9.15 08:08
@KPKristy píše:
A jeste podotykam, ze prvni botky jsem vybirala podle vsech moznych pravidel, aby to bylo dobre. Proste se to musi vyzkouset, ne kazda sebekvalitnejsi bota sedne perfektne vsem..
:palec:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4770
18.8.17 22:17

@divomys prosim muzu se zeptat jak jste dopadli, vyresili? Mame stejny problem. Prvni boty superfit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
220
21.8.17 21:02

@Veru1987 už je to dávno, dcera má už tři roky, ale samo ji to zmizlo.
Botama to nebylo, nic jsem stim už pak nedělala a teď po tom není ani památka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4770
21.8.17 21:04

Děkuji za odpověď, byla jsem u lékaře. Dítě prý až do dvou let může špatně našlapovat. KDyby to přetrvávalo řešilo by se potom.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat