Zrušení IUI

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.10.14 19:51
Zrušení IUI

Ahoj holky. Jsem těsně před inseminací a chtěla bych ji zrušit. Jsem 11dc a už jsem užívala clostík. Zajímalo by mě jestli mi nezůstanou teď cysty, když nebudu mít pregnyl? A můžu to vůbec zrušit?

Reakce:
Uživatel je onlineugluk
Hvězda diskuse 45302 příspěvků 30.10.14 20:16

Melo by to prasknout samo, pokud si nejsi jista, nech pichnout Pregnyl a pak se proste vyhni sexu (pokud teda nechces otehotnet, pokud rusis z jineho duvodu a otehotnet chces, tak se pak normalne snazte). Jinak co bys zrusit nemohla, tohle neni takova akce jako IVF, ktere predem schvaluji pojistovny a cpes do sebe leky za par desitek tisic.

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34548 příspěvků 30.10.14 20:35

Ja taky myslim, ze prasknou samy. ten pregnyl je spis kvuli casovani te inseminace.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Fotogalerie z červeného koberce: Udílení cen Český lev z pražského Rudolfina

Dnes se v pražském Rudolfinu sejde herecká elita, abychom zjistili, kdo v... číst dále >

Jak moc záleží na detailu: Vilhelmová vytřela zrak růžové divě Českých lvů

Nikdo ji tady v Česku nezná, a přesto byla jednou z nejfotografovanějších žen... číst dále >