Reklama

Zrušení registrace v Podolí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Erinye
Kecalka 333 příspěvků 06.02.17 20:08
Zrušení registrace v Podolí

Ahojte holky, jsem v 32tt, myslíte že mohu bez problémů zrušit registraci v Podolí? Potřebuju rodit jinde, protože se stěhuju :think: vím, ze tam na to asi nejsou zvyklý, jelikož se jim tam perou o místa :roll:

Reklama

Reakce:

monrom
Echt Kelišová 9686 příspěvků 06.02.17 20:10

@Erinye Já myslím, že to půjde zrušit bez problémů a kdybys nezrušila, nic se neděje.
Už jsi přestěhovaná? Pokud ne, zatim neruš, můžeš rodit předčasně…
A v místě bydliště už registraci máš?

Maritha
Kecalka 105 příspěvků 06.02.17 20:17

Dle mě registraci nemusíš rušit. Taky sem byla zaregistrována na Bulovce a nakonec sem rodila planovane mimo Prahu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.02.17 20:32

@Erinye Také jsem byla registrovaná v Podoli a nakonec jsem rodila a chodila na monitory jinam. Do Podoli už jsem ani nevolala, protože co kdyby náhodou :-). Nikdo si nestěžoval. Asi toho tam mají moc aby ještě tohle zkoumali. A to já rodila jinde, protože s Podolim až tak dobrou zkušenost z prvního porodu nemám. Druhá menší mnou vybraná porodnice byla mnohem lepší. Žádné kyselé sestry, kterých v Podoli bylo až až.

Fiialka
Ukecaná baba ;) 2108 příspěvků 06.02.17 20:48

Stačí tam napsat email, úplně v pohodě.

Erinye
Kecalka 333 příspěvků 06.02.17 22:00

Moc diky za reakce, jinde uz mam registraci za sebou :) bala jsem se, ze budou delat problémy :-)

exPražačka
Závislačka 2712 příspěvků 1 inzerát 24.07.17 17:00

Založena nová FB skupina Rodíme v Podolí - kde se můžou vkládat recenze, poznatky, fotky, zkušenosti, doporučení apod.

https://www.facebook.com/…76537496506/

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Náhrada za manželku, kterou zbil? Zelenka se schází s mladičkou fotbalistkou!

Působí jako pohodový sympaťák, ve skutečnosti je však bývalý fotbalista... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Reklama