Zrušení registrace v Podolí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Erinye
Kecalka 333 příspěvků 06.02.17 20:08
Zrušení registrace v Podolí

Ahojte holky, jsem v 32tt, myslíte že mohu bez problémů zrušit registraci v Podolí? Potřebuju rodit jinde, protože se stěhuju :think: vím, ze tam na to asi nejsou zvyklý, jelikož se jim tam perou o místa :roll:

Reakce:

monrom
Echt Kelišová 9686 příspěvků 06.02.17 20:10

@Erinye Já myslím, že to půjde zrušit bez problémů a kdybys nezrušila, nic se neděje.
Už jsi přestěhovaná? Pokud ne, zatim neruš, můžeš rodit předčasně…
A v místě bydliště už registraci máš?

Maritha
Kecalka 113 příspěvků 06.02.17 20:17

Dle mě registraci nemusíš rušit. Taky sem byla zaregistrována na Bulovce a nakonec sem rodila planovane mimo Prahu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.02.17 20:32

@Erinye Také jsem byla registrovaná v Podoli a nakonec jsem rodila a chodila na monitory jinam. Do Podoli už jsem ani nevolala, protože co kdyby náhodou :-). Nikdo si nestěžoval. Asi toho tam mají moc aby ještě tohle zkoumali. A to já rodila jinde, protože s Podolim až tak dobrou zkušenost z prvního porodu nemám. Druhá menší mnou vybraná porodnice byla mnohem lepší. Žádné kyselé sestry, kterých v Podoli bylo až až.

Fiialka
Ukecaná baba ;) 2136 příspěvků 06.02.17 20:48

Stačí tam napsat email, úplně v pohodě.

Erinye
Kecalka 333 příspěvků 06.02.17 22:00

Moc diky za reakce, jinde uz mam registraci za sebou :) bala jsem se, ze budou delat problémy :-)

exPražačka
Závislačka 2715 příspěvků 1 inzerát 24.07.17 17:00

Založena nová FB skupina Rodíme v Podolí - kde se můžou vkládat recenze, poznatky, fotky, zkušenosti, doporučení apod.

https://www.facebook.com/…76537496506/

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Běsnění živlů na Tenerife: Jak jsou na tom s domy Bendová nebo David?

Bouřky, přívaly vody a několikametrové vlny změnily oblíbený prázdninový cíl... číst dále >

Babiš promluvil o synovi i jeho cestě na Krym: Občanem Švýcarska je už 10 let!

Nedávná reportáž serveru Seznam Zprávy pořádně otřásla pozicí premiéra... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

V mládí ji šikanovali kvůli vzhledu, rozhodla se pro kompletní proměnu

Celine Centino (24) ze švýcarského Zurichu byla v mládí šikanována. Děti si... číst dále >