Poradna dětského psychologa
PhDr. Václav Mertin
@Anonymní píše:
Ahoj, od září nám jde do Sokolí syn do 1 třídy, tak ybch ráda věděla, jestli se tu najde někdo a jak je spokojený. Jen dodám, je to jedna škola, akorát 1 a 2 stupen, dvě budovi. Slyšela jsem, že tam chodí nejvíc Romů v Jablonci, je to tak?
Dcera tam má 1 třídu za sebou, ale uvažujeme o změně, nejsme spokojený. Dcera má asistentku pedagoga, ale v závěru školního roku tam docházelo k dost znepokojujícím a závažným věcem ze strany školy, že zvažujeme, že tam dcera do 2 třídy nenastoupí. A co se týká těch Romů, tak ano, je to snad nejplnější škola v Jablonci těmito dětmi. Takže každou chvíli vši, žloutenka…
Před nějakou dobou se tohle téma řešilo na Facebooku na Jablonecký mámě, hlavně teda šikana. A bylo několik nespokojených maminek ![]()
@Gepardice píše:
Před nějakou dobou se tohle téma řešilo na Facebooku na Jablonecký mámě, hlavně teda šikana. A bylo několik nespokojených maminek
No, upřímně se tomu ani nedivím, když to tam vidím ![]()
Přidám se z dotazem…a co druhý stupeň.V Sokolí jsme celkem spokojené, ale co slýchávám, tak je to děs.Tohle by nám vyhovovalo zůstat tam, ale nevím,–)
Připojuji se k dotazu, je tu někdo kdo má prvňáčka v Sokolí? Případně kdo půjde letos k zápisu?
Máte doma předškoláka nebo prvňáčka?
Přidejte recenzi své školce, sdílejte zkušenosti a pomozte ostatním rodičům s výběrem.
PDF ke stažení a tisku zdarma.
Omalovánky, spojovačky, doplňovačky a další. Trénink zrakového vnímání i logického myšlení pro vaše dítě.
Ahoj, od září nám jde do Sokolí syn do 1 třídy, tak ybch ráda věděla, jestli se tu najde někdo a jak je spokojený. Jen dodám, je to jedna škola, akorát 1 a 2 stupen, dvě budovi. Slyšela jsem, že tam chodí nejvíc Romů v Jablonci, je to tak?