Poradna dětského psychologa
PhDr. Václav Mertin
Ahoj, obnovujem diskusiu. Dcéra by mala nastúpiť na ZŠ Sv. Štepána - sme spádová ulica. Uvažujem ešte o ZŠ Londýnská, ale odradzuje ma kritika z okolia, že deti z tejto ZŠ nemajú dobré výsledky pri prijímačkách na stredné školy. Nemáte aktuálne informácie ako to v týchto školách momentálne vypadá? Vopred ďakujem.
@Xsenova Pokud nejste spádoví, tak se dcera do Londýnské nedostane.
@sloninka poznám deti ktoré tam sú a niesú spádové. Rodičia nie vždy chcú dať deti do spádovej školy a potom sa to rieši dohodou cez Prahu 2 a medzi vedením škol.
@Xsenova Obě školy jsou dobré. Pokud nejste spádoví, tak nemáte šanci.
Máte doma předškoláka nebo prvňáčka?
Přidejte recenzi své školce, sdílejte zkušenosti a pomozte ostatním rodičům s výběrem.
PDF ke stažení a tisku zdarma.
Omalovánky, spojovačky, doplňovačky a další. Trénink zrakového vnímání i logického myšlení pro vaše dítě.
Prosím zachovat anonymitu.
Ano, integrujeme děti a učíme jiné školy, jak na to. Ale není to nic proti ničemu. Neřekla bych, že je to anonymní.
Spoustu mých kolegů bych svému dítěti přála, některé ani ne
Ale to je výhoda či nevýhoda insidera, kdo na škole neučí, musí se spolehnout jen na to, co se dozví z druhé ruky. U svého dítěte radši moc dopředu nepátrám, kdo ho bude učit, člověk by se zbytečně nervoval, stejně ty učitele neznám.
Myslím, že je tak není. Učím tam
Faktem je, že je to velká škola, 2. stupeň a gymnázium v jedné budově, hodně lidí.
1. stupeň ob ulici dál, tam to neznám.
Osobně bych volila pro své dítě menší školu, v té Soukenické je ta církevní, ta by se mě třeba líbila.
Každopádně souhlasím s bývalou studentkou, vždy záleží na tom, jaké učitele dítě dostane