ZT, mimoděložní a teď těhotná

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.07.19 15:58
ZT, mimoděložní a teď těhotná

Zdravim holky, budu anonym, protože o mém těhotenství zatím nemusí vědět všichni známí a rodina.Mam za sebou ZT a mimoděložní. Ted jsem opět těhotná v 7 tt.Na první kontrolu jsem objednána až příští týden. A co mě trápí. U ZT jsem trpěla na nevolnosti ale stylem 2 dny špatne, den až dva ok a takhle dokola.Ted to mám zase.Dva dny špatne od rána do večera a pak zas den dva mi je úplně dobře. Muze to být opět zamlkle? Strašně se toho bojím a už se nemůžu dočkat kontroly, ale zároveň mám strach.Take často cítím píchání v těch jizvách po operaci, hlavně na té straně, kde se nacházelo mimoděložní. Je to v pořádku? Máte prosím některá podobné co stejne zkušenosti? Dopadlo to dobře nebo i na potřetí ne?

Reakce:
Ufinka87
Kecalka 490 příspěvků 04.07.19 16:38

Ahoj mám za sebou SP pak mimoděložní a na těhotenství si budu muset počkat..a ano jizva mě bolí skoro i tři měsíce po operaci…Primář mi řel že to je běžné, že přeci jen to byla operace a je to hodně prokrvené místo…tak se to může ozvat. Nezbyde než vydržet…Pokud nemáš žádné problémy bude to určitě v pohodě :srdce:

lachtanice86
Echt Kelišová 8299 příspěvků 04.07.19 16:59

Nevolnosti o prosperitě těhotenství nic neřeknou. V těhotenství kdy jsem měla zt pozdeji než ty, jsem blila ještě v den revize. A v těhotenství které vyšlo mi začalo být špatně až kolem 8tt. Do té doby vůbec nic.

lucije28
Ukecaná baba ;) 1707 příspěvků 04.07.19 17:46

Mohu se zeptat, za jak dlouho si otěhotněla? Já prodělala MT, s akutním vyndáním v březnu a od té doby mám cyklus cca 24, 25 dni :thinking: :thinking:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.07.19 18:00
@lucije28 píše:
Mohu se zeptat, za jak dlouho si otěhotněla? Já prodělala MT, s akutním vyndáním v březnu a od té doby mám cyklus cca 24, 25 dni :thinking: :thinking:

Po zamlklem bylo mimoděložní po 3 m, po mimoděložním jsem tomu nechala čas a vyšlo to hned druhý mesic-4 měsíce od mimoděložního

Váš příspěvek
Reklama