Svědivá dáseň ve 31tt

Anonymní
17.10.19 16:50

Zuby a dásna 31tt

Zdravím, prosím o radu, nejlépe babskou. :roll: jsem ve 31tt a zubař mi skončil, šel do důchodu. Minulý týden jsem byla u jiného na bolest, kvůli vypadle plombe. Od té doby mě šíleně svědí dásna, u té nové plomby, byla mezizubní, vedle zub, i u zubů na spodní čelisti. Fakt už nevím co stim, před těhotenstvím jsem měla často záněty dásní, ale takhle to teda nesvedilo.. Dásně jsou trochu zacervenala.. Drbu to nití, mezizubakem, ale většinu dne to je nepříjemný. Čím bych si doma mohla pomoct? U zubaka by mi to asi jen vycistili a tím to hasne. Navíc nechci tam lezt každý týden. :( Jak to svědí tak to furt drbu, nipu se v tom a to asi taky není dobrý. Doma mám hřebíček, peroxid vodíku.

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4381
17.10.19 17:19

Hrebicek je dobrej, mam ho jako prevenci nalozenej v lednici ve vodce na kloktani. Ale v tehu jsem na sklidneni bolavych dasni pouzivala ustni vodu curasept nebo tak nejak se to jmenuje…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Poradna dentální hygienistky

Ikona - Pavla Pilneyová

Pavla Pilneyová DiS.