Zulbex či Emanera na zánět žaludku.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

brumi
Kelišová 6517 příspěvků 17.07.18 20:03
zulbex či emanera na zánět žaludku....

Dobrý večer, byl mi diagnostikován zánět žaludku, dostala jsem zulbex a emaneru, že uvidím co mi bude sedět, máte prosím někdo s těmito léky zkušenost? Případně jestli byly vedlejší účinky a tak? Podle příbalového letáku nic moc vyhlídky

Reakce:

terien
Echt Kelišová 8066 příspěvků 17.07.18 20:08

Manžel měl Emaneru a pomohla mu. Vedlejší účinky žádné a zbavilo ho to problémů úplně.

brumi
Kelišová 6517 příspěvků 17.07.18 21:06

@terien moc děkuji za názor. Právě nevím které zvolit. Tak hledám zkušenosti :mrgreen:

mon222
Stálice 56 příspěvků 24.07.18 06:23

@brumi A jak se to u vás projevovalo ten zánět prosím ?-)

brumi
Kelišová 6517 příspěvků 28.07.18 19:32

@mon222 omlouvám se za odmlku byla jsem na dovolené :) , delší dobu mě trápila hodně často žáha,velmi silné pálení,bolesti žaludku hlavně po jídle křeče, nevolnost,nadýmání a po půl roce se to rozjelo až do denního zvracení

mon222
Stálice 56 příspěvků 29.07.18 08:30

@brumi děkuji.. mě právě jen bolí žaludek ale uiž delší dobu.no už jsem stejně objednaná ,tak budu muset jít

brumi
Kelišová 6517 příspěvků 29.07.18 12:31

@mon222 u zánětu prý bolí žaludek nejvíce hned po jídle po nějaké době zase odezní než se zase nají…ale vyšetření nic není trvá cca 3 min. Případně vezmou vzorky kdyy tam byl zánět zda nemáte i helicobaktera ten už má zase léčbu atb kombinací, čistý zánět jen jedny léky na měsíc

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozhovor s českým Freddiem Mercurym: Na začátku mi nadávali do teploušů

Freddie Mercury žije! A je to Čech! Známý norský klub takto vychvaloval... číst dále >

Richard Genzer o StarDance: Tanec jsem definitivně pověsil na hřebík, už podruhé

V sobotu nečekaně vypadl v rozstřelu s Daliborem Gondíkem, kterému diváci... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

O 10 let mladší: když se manželství unaví, je třeba radikální změna

Manželé Dana a Vladimír vychovávají kromě svých vlastních dětí i vnuka Míšu,... číst dále >