Poradna očního lékaře
MUDr. Vladimír Korda Ph.D.
Dobrý večer, byl mi diagnostikován zánět žaludku, dostala jsem zulbex a emaneru, že uvidím co mi bude sedět, máte prosím někdo s těmito léky zkušenost? Případně jestli byly vedlejší účinky a tak? Podle příbalového letáku nic moc vyhlídky
Manžel měl Emaneru a pomohla mu. Vedlejší účinky žádné a zbavilo ho to problémů úplně.
@terien moc děkuji za názor. Právě nevím které zvolit. Tak hledám zkušenosti ![]()
@mon222 omlouvám se za odmlku byla jsem na dovolené
, delší dobu mě trápila hodně často žáha,velmi silné pálení,bolesti žaludku hlavně po jídle křeče, nevolnost,nadýmání a po půl roce se to rozjelo až do denního zvracení
@brumi děkuji.. mě právě jen bolí žaludek ale uiž delší dobu.no už jsem stejně objednaná ,tak budu muset jít
@mon222 u zánětu prý bolí žaludek nejvíce hned po jídle po nějaké době zase odezní než se zase nají…ale vyšetření nic není trvá cca 3 min. Případně vezmou vzorky kdyy tam byl zánět zda nemáte i helicobaktera ten už má zase léčbu atb kombinací, čistý zánět jen jedny léky na měsíc