Zulbex či Emanera na zánět žaludku.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
brumi
Kelišová 6598 příspěvků 17.07.18 20:03
zulbex či emanera na zánět žaludku....

Dobrý večer, byl mi diagnostikován zánět žaludku, dostala jsem zulbex a emaneru, že uvidím co mi bude sedět, máte prosím někdo s těmito léky zkušenost? Případně jestli byly vedlejší účinky a tak? Podle příbalového letáku nic moc vyhlídky

Reakce:
terien
Echt Kelišová 8941 příspěvků 17.07.18 20:08

Manžel měl Emaneru a pomohla mu. Vedlejší účinky žádné a zbavilo ho to problémů úplně.

brumi
Kelišová 6598 příspěvků 17.07.18 21:06

@terien moc děkuji za názor. Právě nevím které zvolit. Tak hledám zkušenosti :mrgreen:

mon222
Stálice 63 příspěvků 24.07.18 06:23

@brumi A jak se to u vás projevovalo ten zánět prosím ?-)

brumi
Kelišová 6598 příspěvků 28.07.18 19:32

@mon222 omlouvám se za odmlku byla jsem na dovolené :) , delší dobu mě trápila hodně často žáha,velmi silné pálení,bolesti žaludku hlavně po jídle křeče, nevolnost,nadýmání a po půl roce se to rozjelo až do denního zvracení

mon222
Stálice 63 příspěvků 29.07.18 08:30

@brumi děkuji.. mě právě jen bolí žaludek ale uiž delší dobu.no už jsem stejně objednaná ,tak budu muset jít

brumi
Kelišová 6598 příspěvků 29.07.18 12:31

@mon222 u zánětu prý bolí žaludek nejvíce hned po jídle po nějaké době zase odezní než se zase nají…ale vyšetření nic není trvá cca 3 min. Případně vezmou vzorky kdyy tam byl zánět zda nemáte i helicobaktera ten už má zase léčbu atb kombinací, čistý zánět jen jedny léky na měsíc

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Šílenec s vysavačem z Výměny manželek: Léčit se nešel, ale vztah zachránil!

To bylo něco. Hlavní postavou včerejšího dílu divácky oblíbené Výměny... číst dále >

Doják dne: Hollywoodský herec Steve Buscemi se rozloučil s láskou svého života

Miloval ji z celého srdce dlouhých třicet let. Teď musel hollywoodský herec... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >