Poradna očního lékaře
MUDr. Vladimír Korda Ph.D.
Takto se to vyvíjí
opravdu nikdo nevi? Za doktorem muzu az zitra odpo ![]()
@Anonymní píše:
Takto se to vyvíjíopravdu nikdo nevi? Za doktorem muzu az zitra odpo
Prosím Vás ako ste dopadli?? Mám podobne sfarbenie podnebia a taktiez mam vredik malý, citeľný jazykom. Ďakujem.
Ahoj, na patře se mi udělala boulicka, cca 0,3-0,5cm velká. Cca pul cm od zubu (4 nahoře) Trosku bolí, štípe. Je takova nepříjemná. Krk mam malicko cerveny, viditelne zilky ale nijak me v krku neboli. Je mozne ze je to aft? Nebo ze by od zubu? Mam v zubu kaz, jsem objednana k zubari za dva tydny - ma dovcu a ted me nemuze vzit. Za zaskokem nejdu protoze to je byvala zubarka a tam proste jit nemůžu
zničila mi zub a hlavne na všechno vzdy rikala, ze to oukeej i kdyz nebylo. 