Reklama

Suchá kůže na krku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

smilegirl7
Povídálka 17 příspěvků 17.07.18 13:45
Suchá kůže na krku

Ahoj, už 3 týden mě trápí suchá kůže na krku. Nevím z ceho to mám, ale mažu si to casto. Napadlo mě jestli nemám například alergii na nějakou potravinu nebo tak. Suchou kůži mám od jednoho ucha az po druhé ucho. Je to celkem nepříjemné. Nevíte z ceho bych to mohla mít? A co na to použít? Předem děkuji a přeji hezký den.

Reklama

Reakce:

MáškaMarie33
Kecalka 177 příspěvků 17.07.18 14:23

Koukni dole na přírodní léčbu
https://www.psoeasy.com/…ecit-seboreu

kaciiiiiiiiii
Nováček 6 příspěvků 17.07.18 14:56

Měla jsem něco podobného na obličeji, hrozně suchou pokožku jako nikdy předtím, když nic nezabíralo došla jsem na kožní a zjistila, že mám ekzém, týden mastičky z lékárny a pleť mám zase jako předtím. :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Bývalý sparťan Zelenka dvakrát napadl manželku: „Neuklízí a vylila na mě kolu“

Platí za jednu z ikon fotbalové Sparty, vždyť v jejím dresu válel v dobách,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

Reklama