Suchá kůže na krku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

smilegirl7
Povídálka 17 příspěvků 17.07.18 13:45
Suchá kůže na krku

Ahoj, už 3 týden mě trápí suchá kůže na krku. Nevím z ceho to mám, ale mažu si to casto. Napadlo mě jestli nemám například alergii na nějakou potravinu nebo tak. Suchou kůži mám od jednoho ucha az po druhé ucho. Je to celkem nepříjemné. Nevíte z ceho bych to mohla mít? A co na to použít? Předem děkuji a přeji hezký den.

Reakce:

MáškaMarie33
Kecalka 218 příspěvků 17.07.18 14:23

Koukni dole na přírodní léčbu
https://www.psoeasy.com/…ecit-seboreu

kaciiiiiiiiii
Nováček 6 příspěvků 17.07.18 14:56

Měla jsem něco podobného na obličeji, hrozně suchou pokožku jako nikdy předtím, když nic nezabíralo došla jsem na kožní a zjistila, že mám ekzém, týden mastičky z lékárny a pleť mám zase jako předtím. :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Babiš promluvil o synovi i jeho cestě na Krym: Občanem Švýcarska je už 10 let!

Nedávná reportáž serveru Seznam Zprávy pořádně otřásla pozicí premiéra... číst dále >

Babiš promluvil o synovi i jeho cestě na Krym: Občanem Švýcarska je už 10 let!

Nedávná reportáž serveru Seznam Zprávy pořádně otřásla pozicí premiéra... číst dále >

Články z Ona Dnes

V mládí ji šikanovali kvůli vzhledu, rozhodla se pro kompletní proměnu

Celine Centino (24) ze švýcarského Zurichu byla v mládí šikanována. Děti si... číst dále >

Dcera má Patauův syndrom. I když měla zemřít brzy po porodu, je tu s námi

Když jsem počtvrté otěhotněla, bylo mi 39 let. Dítě už jsme neplánovali.... číst dále >