Poradna očního lékaře
MUDr. Vladimír Korda Ph.D.
Prsa udelany nemam (zatim
), ale jak by mohlo zvetseni/modelace prsou souviset s AD?
Jiste se te lekar ptal, co za leky uzivas…
@Anonymní píše:
@ne-silenamatka kvůli narkózeJestli by to nevadilo.
Tak to by nesmelo pod kudlu 40% planety - bud v klidu a uzivej new you ![]()
@Anonymní píše:
Ahoj, omlouvám se za anonym. Je to pro mě citlivé a stydlivé téma.Objednala jsem se do GHC kliniky v Praze. Mám tak 0,5 vykojené a seběvědomí nula. Už mě nebaví cpát si tam ponožky (legrace).
Chlap s tím souhlásí, akorát je problém, že beru AD Citalon, mělo by to nějak vadit?
Děkuju za názory
@Anonymní píše:
@Světluš.R fakt? Tak moc děkuji
Ano, vim to po 3 operacích ![]()
Ahoj, omlouvám se za anonym. Je to pro mě citlivé a stydlivé téma.
Objednala jsem se do GHC kliniky v Praze. Mám tak 0,5 vykojené a seběvědomí nula. Už mě nebaví cpát si tam ponožky (legrace).
Chlap s tím souhlásí, akorát je problém, že beru AD Citalon, mělo by to nějak vadit?
Děkuju za názory