Zvládne Mac Book permanentní hraní PC her?

143
5.3.21 22:32

Zvládne Mac Book permanentní hraní PC her??

Zdravím, prosím, prosím, mam starost o svůj Mac Book konkrétně Air 13. Ti co tomu třeba nějak rozumíte nebo se vyznáte rozhodně lépe než já, tak bych Vás poprosila o radu, přítel na mém Mac Booku hraje celkem často (denně) PC hry, konkrétně Minecraft - ten jedinej má stažený, veškeré další hry prý online.. PC je sice můj, ale nehrajeme si na to co je moje a co jeho, prostě toto neřeším tudíž partner ho využívá už víc jak já (já ho moc ani nepotřebuju) tak mi to nevadí. Ale po zhruba pul roce denního pár hodinového hraní se začal sekat, pozor, Apple se začal sekat :D 3 roky starý, dobře udržovaný Pc. Říkal mi partner že je to normální, ale mne se to prostě nelíbí! :think: NIKDY se neseknul. Neseká se jako pořád ale sekne se jen kdyz hraje ty po*rane hry :) Nechci mu Pc brat jak malému harantovi ze je to moje a ze mam strach :D ale reknete mi prosim, Mam s nim o tom promluvit ze to vporadku neni? Muze to byt temi hrami a škodí to tómu počítači? (Jak moc) vim ze to neni herní pocitac, ale rikal pritel ze i tak, je Mac book na to dostatečně stavěny…Nerozumim tomu. Co myslite? Mam mit strach a vzit mu Pc? :pocitac: :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ou
16137
5.3.21 22:52

Odvirujte to, vyčistěte cookies, pořádně zkontrolujte proti malware a příště buďte opatrnější při stahování a klikání.

Případně zkontrolujte teplotu a vyčistěte větráček a nepoužívejte ho v posteli ale na stole, či na podložce..

Pokud nevííte jak to udělat, dejte to někomu, kdo ví jak na to a kdo vám vysvětlí základy bezpečného používání internetu.

Zádrhel nebude v četnosti, ale v tom že nedržujete záklandí electronickou hygienu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2072
5.3.21 22:53

Obecne hry zatizi jako jedny z mala aplikaci pocitat do mrte.

A zrovna Mecbooky nemiva extra dobre chlazeni.

A co je jeste horsi, tak Apple vyrobky jsou nejsou co byvaly a jsou plne ruznych kurvitek a nekvalitnich soucastek, aby to po zaruce az tak moc dlouho zase nevydrzelo.

To je osobni Apple, nebo firemni? A proc si pritel nekoupi neco vlastniho, Minecraft mu utahne kde co?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54
5.3.21 22:54

Pochybuji že to je hrama. V této době počítače po 3 letech odchází úplně normálně, bez ohledu co na nich děláš. Mám pc druhý rok, hry na něm nehraju, pravidelně ho čistím a udržuji zánovní, a i tak už nefunguje jako dřív :lol: :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2072
5.3.21 22:55
@Ou píše:
Odvirujte to, vyčistěte cookies, pořádně zkontrolujte proti malware a příště buďte opatrnější při stahování a klikání.

Případně zkontrolujte teplotu a vyčistěte větráček a nepoužívejte ho v posteli ale na stole, či na podložce..

Pokud nevííte jak to udělat, dejte to někomu, kdo ví jak na to a kdo vám vysvětlí základy bezpečného používání internetu.

Zádrhel nebude v četnosti, ale v tom že nedržujete záklandí electronickou hygienu.

Na aple tolik viru zase neni (i kdyz taky jsou). To bych se celkem divil, kdyby tam byl.

Take je dobre provest update operacniho systemu. a tlakovym vzduchem profouknout opatrne vydechove otvory.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
6.3.21 08:59
@Arkedona píše:
Pochybuji že to je hrama. V této době počítače po 3 letech odchází úplně normálně, bez ohledu co na nich děláš. Mám pc druhý rok, hry na něm nehraju, pravidelně ho čistím a udržuji zánovní, a i tak už nefunguje jako dřív :lol: :(

Ono to chce taky občas přeinstalovat Windows. Bohužel je to OS, co se rád časem zpomaluje. Určitě se takhle rychle běžně neopotřebovává HW.

Co se toho MacBooku týče, tak bude nejspíš zanesený prachem. Jedním z následků je, že pak procesor nepracuje na výkonu, an kterám by měl. U her, které vytěžují HW na maximum, se to pak prostě občas sekne (Stává se to ale i běžně, když HW není dostatečně výkonný nebo hra optimalizovaná). Takže pokud se o tem MacBook budete dobře starat a čistit ho, určitě ti ho hraním nezničí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
143
6.3.21 12:52

@Milan42 Muj osobni Pc. Asi mu reknu, at si proste koupi svuj. Vykládá mi ze chce nejaky hoodne kvalitni a herní, a ze stoji nekolik desitek tisic. On drive opravoval lidem Notebooky takze se vyzná ale tady asi jeho znalost selhala… Rika ze ten Pc je Ok s tema hrama, dle meho nazoru se jen boji abych mu to nevzala :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
143
6.3.21 12:59

@Ou Dekuji, kdyz Pc odnesu do Autorizovaného servisu, budou uz vedet? Co mam popripade rict ze potrebuji? :D Zápisi si to :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat