Zvracení a poté horecka u 3lete

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
5.1.22 16:32

Zvracení a poté horecka u 3lete

Dobrý den, mate někdo zkušenost? Ja a manžel jsme měli jeden den zvracení, průjem. Následně to chytlo dítě 3 roky. Zvracení, pak horečky, které trvají už cca 24 hodin, ale začaly az par hodin po zvracení. Je to normální nebo máme jet na pohotovost? Mám strach z nějakého zánětu

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
66438
5.1.22 16:37

Pokud není vyloženě vysoká horečka a jde srazit, dítě není dehydrované, tak nejezdit.. mrnata to vždycky odnesou hůř.. já bych zatím sledovala

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12540
5.1.22 16:49

Pije aspoň po trochach, udrží v sobe něco?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2105
5.1.22 16:52

Upřímně je všední den. Mudr vašeho prcka určitě dopoledne byl přítomen v ordinaci.
Tak mi přijde blbost řešit vše odpoledne a ještě zatěžovat pohotovost. Ale tady to moc nevyřešíme :nevim:
Nikdo nevíme jakou má teplotu atd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27786
5.1.22 17:16

Tak k lékaři když jsou horečky 3 dny nebo nejdou srazit nebo jsou hodně vysoké klem 40. Pije dítě, udrží v sobě něco?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.1.22 17:22

@JancaS84 ano, už nezvraci. Jen má tu horečku prave

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
5.1.22 17:23

@martina.se snad ano. Snad bude zítra v pořádku. Obyvkle mezi horeckami běhá, teď spis pospava

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
5.1.22 17:32

@JiříkMazlík no jistě. Ale představte si tu situaci: dítě zvraci (stejně jako vx a partner včera), Ok. Pak se v noci objeví horečka, Ok asi ještě tělo bojuje. Pak jeste jedna v 5 ráno, Ok celou ordinacni dobu dítě dobreé, jen unavené. Chápu, bylo to vyčerpávající. Odpoledne po ord hodinách překvapivě opět horečka. Teď už mi i ta přehnaná únava začíná byt divná.

O zatěžovani pohotovosti prosimvas… to samozřejmě zbytečně nechci, ale už vůbec nechci, aby moje dítě kvůli podcenění situace dopadlo nějak silene

A PROTO se tady ptam především na ZKUŠENOSTI

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
5.1.22 17:34

@pikola ano, používám stejne poučky. Tady se bojím, ze je to příliš netypické když se objeví až par hodin po zvracení

• Citovat
  • Nahlásit
2105
5.1.22 17:37

Tak většinou tohle bývá večer horší než ráno ;)
Máš pravdu že malé děti si neřeknou co je trápí a jak jim je :( Bohužel
Kolik je ta horečka? Zatím doplňovat tekutiny a jestli může něco jako paralen?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
945
5.1.22 18:16

Teď jsem si nedávno prošli něčím podobným doma všichni… Syn 5let zvracení o půlnoci 3× za sebou, druhý den teploty 38,8°C, ale šly srazit prášky i pil… O pár dní později manžel s mladším 2,5roku… Stejný scénář mladší zvracel několikrát večer a druhý den opět teploty skoro 39°C…také pěkně pil…nasadili jsme dietu a dávali hodně pít…k doktorovi jsme nejeli…třetí den vždy v relativním pořádku… Pokud by teploty trvaly řešila bych s naší doktorkou(u nás to bohužel bylo na nový rok, takže by to dopadlo na pohotovost)…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.1.22 18:58

@iwinek tak to je podobne. Chápu správně tedy teploty jen jeden den? Teploty jdou srazet a pije.
Průjem jste u toho neměli?
Zjistili jste z čeho to bylo?
Děkuji :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
5.1.22 19:08

@JiříkMazlík zatím do 38,8, pije dobře a dostává Nurofen. Zatím se sráží dobře. Teď poprvé docela ožila. Ale zase se přidal průjem. Zkusíme vydržet do zítra

• Citovat
  • Nahlásit
945
5.1.22 19:13
@Anonymní píše:
@iwinek tak to je podobne. Chápu správně tedy teploty jen jeden den? Teploty jdou srazet a pije.
Průjem jste u toho neměli?
Zjistili jste z čeho to bylo?
Děkuji :srdce:

Ano teploty vždy měli jen jeden den… Starší měl k tomu i průjem, mladší vyloženě průjem ne, ale ani to nebyla tuhá klasika… Oba naštěstí pití normálně přijímali…tekutiny jsou hodně důležité i když mladší mi zvracel i vodu, takže jsem museli najet na čaj a vyšeptalou colu…Na teplotu jsem dávala paralen prášek a většinou jim do 1-2 hodin ulevil, po odeznění prášku se zase teplota vrátila, ale opravu to trvalo jen ten jeden den…vůbec netuším kde jsme k tomu všichni přišli, protože jsme byli vlastně jen doma(děti ani ve školce)…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.1.22 19:20

@iwinek tak to je identické jak u nás. Také jsme doma. Napadlo mě jídlo, ale nechápu, ze padame tak postupně.

Modlím se opravdu ať je také zítra od horečky pokoj.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat