Lindynette20 a dny napsané na platíčku
08.09.13
MUDr. Mária Procházková, PhD, MPH
01.10.13
Dny jsou psané pouze pro kontrolu, složení tablet je stejné.
MUDr. Mária Procházková
Další otázky z poradny
| Silná menstruační bolest | kacaaa | Přijato: 06.09.13 | Zdpovězeno: 01.10.13 | Odpovídá: MUDr. Mária Procházková Ph.D, MPH |
|---|---|---|---|---|
| Časné těhotenství a noční směny | Kloma37 | Přijato: 05.09.13 | Zdpovězeno: 01.10.13 | Odpovídá: MUDr. Mária Procházková Ph.D, MPH |
| Donošení druhého dítěte | Jahodik | Přijato: 05.09.13 | Zdpovězeno: 01.10.13 | Odpovídá: MUDr. Mária Procházková Ph.D, MPH |
| Gravitest týden po styku | ucitelka89 | Přijato: 04.09.13 | Zdpovězeno: 01.10.13 | Odpovídá: MUDr. Mária Procházková Ph.D, MPH |
| Krvácení mezi cykly | Alumina | Přijato: 03.09.13 | Zdpovězeno: 01.10.13 | Odpovídá: MUDr. Mária Procházková Ph.D, MPH |
Dobrý den,
mají dny napsané na hormonální antikoncepci Linedytte20 nějaký význam, nebo jsou jen pro kontrolu? Příbalový leták jsem samozřejmě četla, toto se tam neuvádí. Začala jsem brát první den menstruace, byla neděle, ale já si vzala sobotu. Takže to beru o den šouplé. Někde jsem ale četla, že u jednofázových tabletek (pokud tedy jsou jednofázové, ale myslím, že ano, mají stejnou barvu) je to jedno. Jsem normálně chráněná?
Děkuji za odpověď!