Otehotneni po prsteni
Dobry den, vcera jsem objevila na testu dve carky. S manzelem se snazime od kvetna, takze krasa, ale spis mam jiny problem, trochu se stydim ale na konci srpna sem mela takovy maly ulet na skolnim srazu, se spoluzakem doslo po par sklenkach takovemu mazleni, no proste ja mu ho vykourila a on me udelal potom prsty ( nejsem si vedoma zda mel na rukach sperma ale predpokladam ze ne kdyz mi to udelal do pusy) bylo to den po skonceni me ms a po tohle styku sem druhy den jeste mirne krvacela, ovulaci sem mela za 14 dni cca, neni mozne ze bych byla tehotna z tohoto, ze ne? s muzem sme soulozili presne na ovulaci…co si myslite? Moc dekuji za odpoved
V medicíně a biologii není nic nemožné, nebo jisté. Ale otěhotnění po takové formě pohlavního styku a ihned po skončení menstruace je vysoce nepravděpodobné.
MUDr. Mária Procházková
Další otázky z poradny
| Kdy začíná ovulace? | konipas | Přijato: 25.09.13 | Zdpovězeno: 10.10.13 | Odpovídá: MUDr. Mária Procházková Ph.D, MPH |
|---|---|---|---|---|
| Kojení jako ochrana proti početí | KateřinaNe | Přijato: 24.09.13 | Zdpovězeno: 10.10.13 | Odpovídá: MUDr. Mária Procházková Ph.D, MPH |
| Hellp syndrom a preeklampsie | Queen222 | Přijato: 23.09.13 | Zdpovězeno: 10.10.13 | Odpovídá: MUDr. Mária Procházková Ph.D, MPH |
| Bolesti podbřišku při styku | Michelle3108 | Přijato: 22.09.13 | Zdpovězeno: 10.10.13 | Odpovídá: MUDr. Mária Procházková Ph.D, MPH |
| Zvýšená intenzita MS po pádu z koně | Megy33 | Přijato: 22.09.13 | Zdpovězeno: 08.10.13 | Odpovídá: MUDr. Mária Procházková Ph.D, MPH |