Tříměsíční má pořád hlad - příkrmy

28
05.04.10

Dobrý den,

mému synovi jsou 3 měsíce a má pořád hlad. Tak jsem sechtěla zeptat jestli mu už můžu dávat slabé polévky.

Předem děkuji

Dagmar Hricová
05.05.10

Dobrý den,
ve 3. měsících bych určitě jako dokrm nevolila polévky!
Dagmar Hricová

V poradně odpovídá

MVDr. Anna Musilová

Specializace: Laktační poradkyně
Pracoviště: Laktační poradenství

Další otázky z poradny

Nemoc matky při kojení perry Přijato: 05.04.10 Zdpovězeno: 06.04.10 Odpovídá: Hanka Zámečníková a Anna Musilová
Nedostatek mléka pro tříměsíční miminko? Hanice Přijato: 04.04.10 Zdpovězeno: 07.04.10 Odpovídá: Hanka Zámečníková a Anna Musilová
Kojení s kloboučky hudbička Přijato: 04.04.10 Zdpovězeno: 06.04.10 Odpovídá: Hanka Zámečníková a Anna Musilová
Růstový spurt už skoro dva týdny Veryfry Přijato: 02.04.10 Zdpovězeno: 06.04.10 Odpovídá: Hanka Zámečníková a Anna Musilová
Jak je to s tvorbou mléka _Lůca_ Přijato: 01.04.10 Zdpovězeno: 02.04.10 Odpovídá: Hanka Zámečníková a Anna Musilová