SOUTĚŽ: Vyhrajte půlroční balení trošku jiných Rybiček s omega-3 pro děti

Zdravé tuky nebo-li omega-3 jsou klíčové pro správný vývoj a funkci nervové soustavy. Většina lidí jich ale ve svém jídelníčku nepřijímá dostatek. OmegaMarine Rybičky jsou doplňkem stravy speciálně vyvinutým pro potřeby a chutě dětí a vy je nyní máte šanci vyhrát. Stačí odpovědět na jednoduchou soutěžní otázku.

Vyhrajte zásobu OmegaMarine Rybiček na půl roku! Foto: Natálie Kolářová.Vyhrajte zásobu OmegaMarine Rybiček na půl roku! Foto: Natálie Kolářová.

O co se dnes soutěží?

5 půlročních balení doplňku stravy pro děti OmegaMarine Rybičky v hodnotě 1 500 Kč za kus.

Jak soutěžit?

V týdnu od 14. 6. do 20. 6. 2021 odpovězte správně na soutěžní otázku. Nápovědu k ní naleznete v naší Encyklopedii v článku omega-3 nenasycené kyseliny: Zásadní prvky pro správný vývoj dětí.

Soutěž již skončila, výherci jsou:

Výherci budou kontaktováni pořadatelem. Pokud chcete mít informace o nových soutěžích, přihlaste se k odebírání pravidelného newsletteru, který obsahuje informace o případných soutěžích na eMimino.cz.

Po ukončení soutěže administrátor vybere 5 vítězů. Ty kontaktujeme v soukromé zprávě, kde se s nimi domluvíme na podrobnostech odeslání. Každý uživatel se může soutěže zúčastnit pouze jednou, tedy z jednoho nicku a s jednou soutěžní odpovědí. Podrobné informace najdete v pravidlech soutěže.

Trošku jiné Rybičky

OmegaMarine Rybičky jsou žvýkací kapsle s ovocnou příchutí ve tvaru rybiček. Obsahují osvědčený přírodní prostředek pro podporu mozku, imunity, zraku a srdce – rybí tuk, resp. olej z tuňáka. Ten je kromě zdroje omega-3 nenasycených mastných kyselin navíc obohacen o vitamíny D, E a A. Chutné žvýkací bonbonky jsou ideální i pro ty děti, které tablety nepolykají nebo odmítají odér rybiny.

Plusové body pro Rybičky:

  • doplněk stravy z Norska
  • uzpůsoben dětem
  • vysoký obsah omega-3, zvláště DHA
  • ovocná příchuť
  • bez umělých složek
  • slazené stévií
  • žvýkací kapsle ve tvaru rybiček

Podívejte se i na další kvalitní norské doplňky stravy od NaturaMed Pharmaceuticals. A sledujte také novinky na Facebooku a Instagramu.

Soutěž probíhá od 14.06.2021 do 20.06.2021

Váš příspěvek

Odesílám...
Velikost písma:
77
21.6.21 13:09

omegamarine-rybicky-naturamed

Gratuluji

  • Zmínit
  • Nahlásit