SOUTĚŽ: Vyhrajte balíček s učícími hrnečky pro vaše děťátko v hodnotě 1.000 Kč

Soutěžte s námi o praktický balíček s učícími hrnečky na pití pro vaše děťátko od značky NUK. Vyhrát můžete nejen hrneček na pití s víčkem a sportovní láhev, ale také dudlík a mycí prostředek na lahve a savičky. Je to jednoduché, stačí se zapojit do soutěže a odpovědět na otázku. Naučit dítě samostatně pít nebylo nikdy snazší.

Učící lahvičky a hrnečky musí být bezpečné i zábavné. Zdroj: NUK.Učící lahvičky a hrnečky musí být bezpečné i zábavné. Zdroj: NUK.

O co soutěžíme?

5 z vás může vyhrát praktickou sadu lahviček na pití v hodnotě 1.000 Kč od značky NUK. Výhra obsahuje:

Učící hrneček je vyroben pro potřeby našich nejmenších. Zdroj: NUK.Učící hrneček je vyroben pro potřeby našich nejmenších. Zdroj: NUK.

Jak soutěžit?

V době od 28. 6. do 4. 7. 2021 odpovězte správně na soutěžní otázku. Nápovědu na ni hledejte na v popisku hrnečku Magic cup.

Každý uživatel se může soutěže účastnit pouze jednou, tedy z jednoho nicku a s jednou odpovědí. Po ukončení soutěže administrátoři eMimina vyberou 5 výherců, které označí v soutěži a kontaktují v soukromé zprávě. Do 14 dnů od obdržení jména a adresy jim potom výhry zašlou.

Úplná pravidla soutěže naleznete v podmínkách užití webu.

Soutěž již skončila, výherci jsou:

Výherci budou kontaktováni pořadatelem. Pokud chcete mít informace o nových soutěžích, přihlaste se k odebírání pravidelného newsletteru, který obsahuje informace o případných soutěžích na eMimino.cz.

Učící hrnečky a dudlíček pro děti od značky NUK

Zhruba od šesti měsíců už miminku mlíčko nestačí a potřebuje i další tekutiny – nejlépe vodu nebo neslazený dětský čaj. Aby bylo pití pro děťátko zábavné, je potřeba pořídit mu vhodnou učící lahev nebo hrneček. Mezi oblíbené značky, které nabízí dětské lahve, hrnečky, dudlíky, savičky, zkrátka vše, co miminko ke svému pitnému režimu potřebuje, patří NUK.

Nechte své děťátko pít samotné. Zdroj: NUK.Nechte své děťátko pít samotné. Zdroj: NUK.

NUK hrnek Magic Cup s víčkem

Kolem osmého měsíce už děťátko zvládne samo pít z hrnečku. Protože by ale obsah mohlo snadno vylít a oblíbenou zábavou malých dětí v tomto věku je házení věcí na zem, je lepší zvolit netekoucí a praktický hrneček Magic Cup s víčkem. Jakmile hrneček naplníte a uzavřete, už z něho nevyteče ani jedna kapka. Děťátko se postupně naučí pít z okrajů hrnečku a pití ho bude bavit. Součástí hrnku je také víčko, které oceníte především na cestách.

Nuk láhev na pití Sports Cup

Tato sportovní láhev je vhodná pro děti od jednoho roku. A protože děti v tomto věku jsou velmi zvídavé, láhev s chameleonem, který mění barvu, je zaujme na první pohled. Pití bude ještě větší zábava, než kdy jindy. Efekt chameleona najdete na lahvích pro děti v klučicích i holčičích barvách.

Součástí výhry je také praktický dudlík pro děti a mycí prostředek na savičky a lahvičky pro snadnou a rychlou údržbu. Lahvičku i hrneček snadno rozmontujete na součástky a vymyjete.

Jak motivovat děťátko k samostatnému pití? Přečtěte si v článku Jak na pitný režim u dětí: 5 tipů, díky kterým to bude hračka »

Soutěž probíhá od 28.06.2021 do 04.07.2021

Nikdo zatím tuto soutěž nekomentoval. Buďte první!

Váš příspěvek

Odesílám...