Celkové hodnocení: Organyc Isolda krém na ruce
Zkušenosti: Organyc Isolda krém na ruce
Velikost písma:
17.11.20 14:48
Krém je super. Vůně je velmi velmi jemná, téměř neznatelná. Krém se velmi dobře nanáší a skvěle se vstřebává, super. Rovněž cena je super. Jedná se o český výrobek, další plus. Líbí se mi, že u tohoto krému je klinicky prokázáno, že zklidňuje podrážděnou pokožku a napomáhá hojení kůže. Krém doporučuji.
Výhody:
Dobře se nanáší
Skvěle se vstřebává
Nezanechává mastný film
Velmi jemná vůně
Cena Český výrobek