Výrobce: Philips
Značka: Philips Avent
Výrobce: Philips
Značka: Philips Avent
Tyto pratelné vložky do podprsenky nedoporučuji. Jsou sice příjemné na nošení, avšak: výrazně se rýsují pod oblečením, takže absolutně není možné s nimi chodit do společnosti. Dále se v podprsence posouvají (krajka, která by měla zajistit nehybnost v podprsence je holt málo) a co je nejhloupější - několikrát mi v noci protekly spodem, asi špatně přilehly s prsu a nehoda byla na světě. Proto jsem je přestala používat. Také pak nechávají drobné chloupečky na prsu, ale to je už jen takový detail oproti předchozím negativům. Osobně to hodnotím jako vyhozené peníze. Navíc, 3 páry opravdu spotřebujete i za den a tak často stejně asi pere málokdo, takže to pak chce koupit více balení a to už to pak zas není zajímavé finančně. To radši koupím za 40,– v DM jednorázovky 15 párů.
pratelné
příjemné na pokožku, neškrabou
3 páry se rychle vypoužívají, hlavně zpočátku
rýsují se pod oblečením
posouvají se
a hlavně! protékají
a nechávají chloupečky na bradavce
Byly skvělé, používala jsem je na 3 děti a celou dobu vydržely. Je to velká úspora peněz. Na prsa byly příjemné, všechny papírové mě dráždily, tyto ne.
příjemné na dotek
finanční úspora
Pokud má maminka ustálenou tvorbu mléka a stále jí neteče z prsou, jsou tyto vložky velice užitečné, ale jen doma. Ven bych s nimi nešla, jsou vidět pod oblečením.
ušetří peníze
při větším úniku mateřského mléka prosakují
lepí se na bradavky
jdou vidět přes oblečení
Tyto vložky jsem začala používat ke konci kojení, jinak mi protékaly. Také se rýsují pod prádlem pokud nepoužíváte vyztužené podprsenky.
pratelné
rýsují se pod prádlem
Celkově jsem s tímto výrobkem velmi spokojená. Cena se mi zdá přijatelná vzhledem k tomu, že je to investice na dlouhou dobu. Ani nevím, že je v podprsence mám.
neviditelné pod oblečením
velmi dobře sají - neprotékají
dlouhá životnost
dají se každý večer přeprat
trošku se mi lepily bradavky, jak mléko teklo
velice příjemné na dotek
přiložen i prací sáček
dají se jednoduše vyprat v pračce
Tyto vložky používám na doma. Jsou příjemné, celkem i drží na místě, ale při větším úniku mléka mi vždy protekly. U jednorázových se mi to zatím nestalo.
finanční úspora
příjemné k pokožce
nejsou moc vidět
při velkém úniku mléka prosákly
Pro nastávající maminky určitě doporučuji. Doporučuji vzít do porodnice, když nastoupí silná laktace.
pratelnost
viditelnost pod prádlem
nedrží na svém místě