Obilní trh Fakultní nemocnice BRNO CAR 01 Brno

Obilní trh 11 602 00 Brno
http://www.ivfbrno.cz/

Tel. č.: +420 532 238 253, +420 532 238 266 - ambulance asistované reprodukce
Mobil: +420 721 786 833
Mimo pracovní dobu: +420 721 786 833

Typ zařízení: státní

Primář: Prof. MUDr. Pavel Ventruba, DrSc., MBA

Pojišťovny:
Všeobecná zdravotní pojišťovna
Vojenská zdravotní pojišťovna České republiky
Česká průmyslová zdravotní pojišťovna
Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví
Zaměstnanecká pojišťovna Škoda
Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky
Revírní bratrská pokladna

Kraj: Jihomoravský kraj

Město: Brno

IVF centrum má nejdelší tradici v léčbě neplodnosti v České republice. Pracovníci našeho centra se podíleli na prvním těhotenství a porodu po IVF v tehdejší Československé republice v roce 1982. Zkušenosti s diagnostikou a léčbou neplodnosti, podložené i vědecko-výzkumnou činností a řadou grantů, se odráží v nabízených metodách a výsledcích. V současné době našim klientům nabízí dosud známé metody a techniky umělého oplodnění - od intrauterinní inseminace až po preimplantační genetickou diagnostiku a monitorování vývoje embryí.

Fotografie z reprodukčního centra:Doporučují uživatelky Obilní trh Fakultní nemocnice BRNO CAR 01 Brno?

Zkušenosti uživatelek s centrem Obilní trh Fakultní nemocnice BRNO CAR 01 Brno

Navštívila jste Obilní trh Fakultní nemocnice BRNO CAR 01 Brno?

doporučuje

Obilní trh Fakultní nemocnice BRNO CAR 01 Brno - Soňa SP 21.03.19 napsala :

Z naší strany maximální spokojenost po všech stránkách. Centrum jsme s manželem navštěvovali cca půl roku. Nejdříve byla provedena potřebná vyšetření, aby se zjistilo, kde je problém. Poté se postupnými kroky a přizpůsobováním „léčby“ reakcím těla po krátké době povedlo to, co nám příroda sama o sobě nedopřála. Letos v únoru se nám narodilo krásné zdravé miminko. Nejen, že jsme byli s manželem spokojeni s odborným vedením umělého oplodnění (ve kterém jsou na Obilním trhu bezpochyby jedničky), ale také nás mile překvapil laskavý a lidský přístup všech doktorů i sester a jejich víc než ochota vyjít vstříc. Pokud nám i v dalším pokusu o druhé miminko nebude přáno jít přirozenou cestou, určitě se zase obrátíme na CAR na „Obilňáku“.

Personál: všichni

Nahlásit
doporučuje

Obilní trh Fakultní nemocnice BRNO CAR 01 Brno - Anonymní 08.03.19 napsala :

Moje zkušenost s tímto centrem je kladná, máme odtud dvě děti v rozmezí 3 let a vždy jsme byli s přístupem i léčbou spokojeni. První dítě vyšlo na druhý pokus, druhé vyšlo hned na první. Takže super. Ještě máme dva mražáčky, tak přemýšlíme, jestli ještě zkusit třetího prcka. :D Držím všem snažilkám pěstí, musíte tomu věřit a určitě to vyjde.

Nahlásit
neutrální

Obilní trh Fakultní nemocnice BRNO CAR 01 Brno - Sájoušek 24.02.19 napsala :

Tady nám bohužel nepomohli, prostředí nic moc, zastaralé metody a vybavení. Za nás to byli zbytečné dva roky a vyhozené peníze. Chodili jsme tam v době 2014-2016, snad se od té doby alespoň trochu zlepší. Dávám neutrální hodnocení, a to z toho důvodu, že známá má od nich už asi 13 let stará dvojčátka.

Nahlásit
nedoporučuje

Obilní trh Fakultní nemocnice BRNO CAR 01 Brno - Anonymní 23.02.19 napsala :

Do tohoto CARu jsem nechodila dlouho, ale rozhodně nedoporučuji. Nemám ráda lékaře, který mi maže med kolem pusy, což jsem zde bohužel zažila. Mluvili o mém problému, jako by to nebylo nic závažného, prý mi pomohou tabletky, ale v jiném CARu mě pak vyvedli z omylu. O partnerově spermiogramu se vyjadřovali taktéž optimisticky (teratozoospermie), pak jsme jinde zjistili, že to není taková hitparáda. Nelíbilo se mi chování nepříjemných vyhořelých sestřiček vůči mé osobě. Všude se mluví o tom, že mají špatnou laboratoř (toto ale já osobně nedokážu posoudit). Taky se mi nelíbilo, když mi byla nabízena stimulace tabletkami chvíli předtím, než mi udělali operaci – zdravotní problém byl takový, že před operaci bych snad nikdy neotěhotněla – toto jsem se dozvěděla až poté, když mi to další lékař naznačil při kontrolním vyšetření průchodnosti. Nepůsobilo na mě dobře ani to, že jeden lékař tam vykonává různorodou práci, tzn. věnuje se neplodným párům v rámci CAR, pak zase na pracovišti v Bohunicích rodí, operuje, pak pracuje na ambulanci atd. Bylo mi taky nepříjemné hlásit v přízemí na evidenci pacientů přede všemi pacientkami své jméno + že jdu na CAR!!, aby si podle těchto informací mohla sestřička vyhledat spíš zařazeny v kartotéce.

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do centra:

Předchozí lékařské zprávy a vyšetření, doklady.

Nahlásit

Diskuse o tomto centru asistované reprodukce