Dětské oblečení Reima – zimní kolekce je tady!

  • Komerční sdělení
  • 03.11.11

Vybavte své dítě na zimu. Finská společnost Reima právě představuje novou zimní kolekci pro děti. Prohlédněte si kvalitní a odolné oblečení pro zimní radovánky.

* Dětské oblečení Reima - do každého počasí.

Ve Skandinávii je Reima již mnoho let synonymem pro kvalitní technické oblečení pro děti. Díky výrobkům této finské firmy s více než padesátiletou tradicí mohou děti trávit volný čas venku na čerstvém vzduchu prakticky bez ohledu na počasí. Reima nabízí vysoce kvalitní nepromokavé oděvy do deště, teplé, ale prodyšné oblečení do zimy a také speciální textil s UV ochranou pro dny plné sluníčka. Od loňského roku je Reima konečně k dostání také na tuzemském trhu, takže i naše děti mohou plně využívat pohodlí a funkčnosti, které jim tato jedinečná značka nabízí.

Finské oblečení Reima nyní i v České republice.Finské oblečení Reima nyní i v České republice.

Největší předností výrobků firmy Reima je jednoznačně funkčnost a spolehlivá ochrana dítěte proti vnějším vlivům, ať už jde o chlad, mokro, či škodlivé UV záření. Další výhodou je skutečnost, že se Reima od počátku své existence, datované do roku 1944, soustřeďuje pouze na oblečení pro děti, takže má bohaté zkušenosti se specifickými potřebami svých malých zákazníků.

Za zmínku zde stojí vedle nepromokavosti a prodyšnosti především bezkonkurenční oděruvzdornost a trvanlivost oděvů Reima, které bez újmy vydrží i nejdivočejší dětské hry. Reima si vyvíjí vlastní materiály a oděruvzdornost Reima zkouší pomocí speciálních testů, kdy je oblečení vystaveno působení kotouče s brusným papírem, takže na trvanlivost oblečení se lze skutečně spolehnout. Výrobky jsou navíc zesíleny na exponovaných místech, jako jsou kolena, lokty nebo zadní část těla.

Výrobky Reima rovněž disponují celou řadou drobných, ale užitečných detailů, které dohromady tvoří vysoce funkční a praktický celek. Za všechny jmenujeme systém vpínání a kombinace jednotlivých vrstev funkčního oblečení do sebe v konceptu Play Layers, který je nejen vysoce praktický, ale navíc je pro děti zábavný. O dalších ´vychytávkách´ oblečení Reima se dočtete dále, v odstavcích věnovaných jednotlivým typům oděvů.

Katalog značky Reima si můžete prohlédnout na www.reima.com.
Seznam prodejců potom najdete na této stránce: prodejny Reima.

Vlajková loď Reimy – dětské kombinézy

Ano, právě kombinéza je typem oděvu, na kterém Reima ne náhodou staví zejména v oblasti zimního oblečení. Dětské kombinézy jsou pro menší děti na zimu nejpraktičtější. Dovnitř kombinézy nemůže vnikat chlad, sníh či déšť a dítě je celý den pěkně v teple a v suchu.

Kombinézy Reima - celý den pěkně v teple a suchu.Kombinézy Reima - celý den pěkně v teple a suchu.

Jako průkopník funkčního oblečení nabízí Reima především dětské kombinézy využívající předností vlastní membrány Reimatec. Díky tomu jsou kombinézy Reima nepromokavé a přitom prodyšné zároveň, takže se v nich dítě minimálně potí i během aktivního pohybu při hrách či lyžování. Membrána zaručuje vysokou nepromokavost, dítě zůstává v suchu a v teple, i když prší či sněží. V kombinéze Reima je zkrátka dítě jako v bavlnce - byť použité materiály bavlnu ve všech ohledech daleko předčí.

Dětské bundy a kalhoty

Pro větší děti nabízí Reima kvalitní dětské zimní bundy a kalhoty. Také tyto výrobky jsou vybaveny prodyšnou a nepromokavou membránou.

Dětské oblečení Reima - do každého počasí.Dětské oblečení Reima - do každého počasí.

Do většiny bund lze navíc pomocí druků vpínat druhou zateplovací vrstvu oblečení Play Layers, která tak dobře drží na svém místě, neposouvá se ani při vysoké intenzitě pohybu a snáze se dětem svléká a obléká. Díky tomuto systému můžete také zantelně ušetřit. Namísto dvou a více bund stačí koupit dítěti jednu kvalitní membránovou bundu Reima a do chladného zimního počasí jí zateplovat vpínací flísovou mikinou. Získáte tak univerzální dětskou bundu použitelnou nejen v zimě, ale i na jaře a na podzim.

Oteplovačky Reima kromě membrány disponují i vyztužením kritických částí na kolenou a zadní části kalhot. Nechybí u nich další praktické detaily jako jsou gumičky pod botu, aby se nohavice nevyhrnovaly a nemohl tak do nich vnikat sníh či studený vzduch.

Dětské rukavice

Ruce jsou jako periferní - a tedy hůře prokrvovaná - část lidského těla velmi náchylné na omrzání, takže je žádoucí věnovat jeiich ochraně náležitou pozornost. Proto dětské rukavice Reima disponují stejně kvalitními materiály, jako kombinézy či komplety. Také rukavice jsou vybaveny membránou a dítěti tak bohatě stačí jedny na celý den, i když v nich třeba staví sněhuláka, nebo se s kamarády pustí do pořádné koulovačky. S rukavicemi Reima můžete zapomenout na neustálé kontrolování, zda dítě nemá mokré ruce a není třeba rukavice převléknout za suché.

Vybrané dětské zimní rukavice Reima mají praktický prodloužený střih, chránící před pronikáním sněhu pod rukávy bundy. Praktickou vychytávkou je také možnost připínání dětské rukavice k rukávu bundy.

Zimní boty Reima

Reima nabízí i skvělé dětské zimní boty s membránou.Reima nabízí i skvělé dětské zimní boty s membránou.

O nohou platí to samé, co bylo řečenou o rukou – jedná se o periferní část těla s horším prokrvováním. Proto také nohy musí být v suchu a v teple, pokud nechceme, aby dítě pobyt venku odskákalo nachlazením či chřipkou.

Reima proto nabízí kvalitní dětské zimní boty , rovněž vybavené membránou, zajišťující nepromokavost a prodyšnost. Zimní boty Reima jsou zároveň zateplené speciální syntetickou výstelkou s výbornými termoizolačními vlastnostmi tak, aby udržely nohy dítěte v teple i za silných mrazů. Samozřejmostí je zdravotní nezávadnost ppoužitých materiálů a respekt k anatomii dětského chodidla a jeho přirozenému růstu.

Čepice Reima

Hlavou uniká ve studeném prostředí až 40 % tělesného tepla. Je tedy nasnadě, že i když je dítě dobře chráněno před chladem na zbytku těla, bez kvalitní čepice je jeho ochrana nedostatečná. Reima proto vyrábí dětské čepice v širokém portfoliu střihů i barev. Ještě důležitější je, že jako jedna z mála firem nabízí dětské čepice v dostatečně odstupňovaných velikostech, takže lze vybrat dítěti pokrývku hlavy, která mu opravdu padne. Odpadá tak nepříjemné vyhrnování malé čepice přes uši, či naopak sjíždění příliš velké čepice do očí, což děti samozřejmě obtěžuje a čepici pak nerady nosí. Dětské čepice Reima se navíc vyrábí v mnoha střizích. Zvolit můžete čepici dobře kryjící uši, se štítkem, nebo třeba se šňůrkou pod bradou dítěte.

Dětské termoprádlo - v suchu a teple celý den

Aby bylo využito skvělých vlastností membránových bund, kalhot či overalů Reima – a zejména jejich prodyšnosti - je třeba, aby pod nimi dítě nosilo takové oblečení, které umožní odvod vlhkosti směrem od pokožky a její následné odpaření skrz membránu do okolního prostředí. Jen tak totiž zůstane dítě v suchu i při zvýšené tělesné aktivitě a pocení. Pokud totiž dítěti obléknete pod bundu bavlněné tričko, které do sebe nasákne pot a dál ho nepustí, bude dítě pod sebekvalitnější bundou mokré a rychle prochladne.

Dětské lyžařské oblečení Reima.Dětské lyžařské oblečení Reima.

Proto je třeba pod membránovou bundu obléknout dítěti kvalitní dětské termoprádlo , které odvede vlhkost od pokožky a umožní jí odpařit se skrz prodyšnou membránu bundy a kalhot ven. Reima proto nabízí dětské termoprádlo, většinou jako praktickou soupravu dlouhých kalhot a trička s dlouhým rukávem v atraktivních barvách pro chlapce i dívky. Dítě v ní zůstane po celém těle v suchu a v teple.

Kam pro Reimu?

Jak již bylo řečeno, Reima se na českém trhu objevila teprve v loňském roce, a přestože patří k leaderům na trhu dětského oblečení ve Skandinávii, tak v České republice patří mezi nováčky na pultech obchodů.

Katalog značky si můžete prohlédnout na www.reima.com
Seznam prodejců potom najdete na této stránce: prodejny Reima.