JOOLZ: Kočárek, který navrhl otec pro svého syna

O holandské značce kočárků Joolz jste již možná slyšeli. V posledních letech se prodeji této značky kvalitních a trendy kočárků opravdu daří. Ale znáte celý příběh této značky? Zakladatel firmy je překvapivě muž.

JOOLZ: Kočárek, který navrhl otec pro svého syna Emile, táta, který založil Joolz. Zdroj: www.joolz.com

Kočárek (nejen) pro Holanďany

Emile Kuenen z Amstrdamu se v dětském průmyslu pohyboval více než desítku let, než v roce 2004 založil dnes celosvětově velmi populární, značku Joolz.

Emile je jako většina Holanďanů poměrně vysoký muž, a tak začal přemýšlet o designu i tímto směrem, aby tatínky či vysoké maminky nebolely při vození miminka záda. Tak vznikla teleskopická rukojeť a kočárkový bestseller Joolz Day.

Joolz Day / www.joolz.comJoolz Day / www.joolz.com

Přednosti kočátku Joolz Day: Nejhladší jízda městem.

Další kritérium, které hrálo roli při vývoji prvních Joolz kočárků, byl terén města Amstrdam. Ten je dost podobný Praze právě svými dlážděnými ulicemi. Emile myslel na to, aby jízda po dlažebních kostkách byla komfortní, jak pro miminko tak rodiče. Kola a celý podvozek kočárků tomu přizpůsobil. Tak vznikl Joolz GEO.

Joolz GEO / www.joolz.comJoolz GEO / www.joolz.com

Přednosti kočátku Joolz GEO: Zvládne dlážděné ulice.

Narození syna Roefa přineslo nové modely

Narození vlastního potomka Emila posunulo ještě dál. Protože jsou se svojí manželkou Evou aktivní rodiče z nizozemské metropole, kteří zároveň rádi cestují, začal pracovat na modelu Joolz Hub.

Praktický, městský kočárek, s dobrými koly, který zvládne nejen dlážděné ulice města, ale díky popruhu vám usnadní cestování, snesení kočáru ze schodů atd.

Joolz Hub / www.joolz.comJoolz Hub / www.joolz.com

Přednosti kočátku Joolz Hub: Kompaktní skládání a přenášení.

Pokud toužíte po úplně lehké verzi, neuděláte chybu s Joolz Aer ten složíte a rozložíte za sekundu pouze jednou rukou. S hmotností 6 kg se perfektně vejde do úložného prostoru kabiny letadla a s integrovaným popruhem na rameno vám usnadní transport.

Joolz Aer / www.joolz.comJoolz Aer / www.joolz.com

Přednosti kočátku Joolz Aer: Rozložení a složení během sekundy.

Doživotní záruka a ekologie

Firma Joolz si zakládá nejen na tom, aby kočárky byly praktické a zároveň poskytovaly vašemu dítěti to největší pohodlí, ale jsou také udržitelné. A to doslova. Joolz totiž nemyslí na to, že vám kočárek vydrží jen na jednoho nebo dva potomky, záruka je doživotní. Kočárky jsou vyráběny tak, aby vydržely navěky.

Vyrobeny jsou z materiálů, které jsou šetrné k životnímu prostředí. Tedy recyklovaných materiálů, jako plastové lahve atp. Joolz Essentials (tedy korbičky a vše, čeho se děťátko přímo dotýká) jsou naopak vyrobeny ze 100% organické bavlny, aby vaše dítě bylo v pohodlí.

Firma sídlí v udržitelně zrekonstruované továrně v Amsterdamu se skleníky a dalšími inteligentními energeticky neutrálními řešeními. Obaly jsou znovupoužitelné. Velké a malé kartonové krabice – rozbalte je a přetvořte na ptačí budku nebo lampu.

Článek vznikl ve spolupráci se značkou JOOLZ.

Autor:

My píšeme, vy čtete. Pokud chcete zapřáhnout naše klávesnice, posílejte své tipy na info@emimino.cz. více

Váš příspěvek

Odesílám...
Velikost písma:
26
6.4.21 13:58

Joolz

Joolz je krasny a mam ho moc rada.Ve verzi pro jedno dite, joolz geo je jedinecny…ted ho mam i v dvojcatkove verzi, az na par detailu, je uzasne lehky v ovladani a fakt vydrzi hodne.

  • Zmínit
  • Nahlásit
551
13.3.21 12:08

Mám kočárek Joolz Day 3 a jsem s ním moc spokojená. Korba je prostorná, jízdní vlastnosti skvělé a v úložném koši dole odvezu pohodlně celý nákup :palec:

  • Zmínit
  • Nahlásit
2850
9.3.21 20:05

Joolz miluju, uplne skvely kocar, jen by mohli mit vic servisu po cr a ne az nekde na Morave… a nemuseli tak moc opicit od Cybex, treba s bilymi kolecky, sitovanym kosem atd. vvsichni je kopirujou, jenze i ten Cybex je top a ke vsemu zakladatel cech. Takze to se taky ceni!:))

Jinak na Joolz jsem se desne tesila a stalo to za to

  • Zmínit
  • Nahlásit