Kolekce Mazlíček – oblečení inspirované láskou

  • Komerční sdělení
  • 12.10.15
*

Malý Adámek jednoho dne, kdy ho již hladila ruka zimy, ztratil svou oblíbenou hračku, plyšového medvídka. Medvídek, jemný, lehký a čistý jako nebe samo, mu dělal společnost při všech každodenních činnostech. Pomáhal mu vstát a sníst snídaní, pomáhal mu rozveselit maminku, pomáhal mu obléci se ven a pomáhal mu usínat a mít krásné sny. Nyní měl pocit, že se mu nic nedaří, že nemá společnost pro své radosti, že mu nikdo nerozumí a ani ven se netěšil a každý den, když vstal, tak plakal a volal medvídka, prosil ho, ať se vrátí, toužil se s ním mazlit, hladit ho a dělit se s ním o všechny zážitky jeho dne v jeho malinkém světě, byl to jeho Mazlíček.

Adámkovu maminku jeho stesk po plyšové hračce moc trápil a přemýšlela, jak by jen mohla Adámka potěšit a zbavit ho tak jeho trápení. Chtěla, aby synovi opět zářily oči stejně tak, jako když se přitulil k medvídkovi. Snažila se po obchodech shánět různé hračky podobné medvídkovi, ale žádná nebyla tak dokonale jemná a přítulná jako býval medvídek.

Právě, když už ztrácela naději, že by jen syna mohla potěšit nějakou hračkou, objevila úplně něco jiného. Dívala se překvapeně na úžasné zimní oblečení pro děti, které našla na internetových stránkách www.kojenecke-obleceni.eu. Bylo něčím zvláštní a netypické a neskutečně moc jí připomínalo Adámkova medvídka. Bylo jemné, lehoučké, i na dálku vonělo novým ránem a dýchala z něj něha. Kolekce oblečení pro děti se jmenovala Mazlíček. Měla pocit, že jedině takové oblečení může synovi nahradit milovaného medvídka, oblečení se jí také zdálo velmi vhodné, blížila se zima a Adámkovi i jeho malé sestřičce v něm bude moc teploučko. Oblečky mají na internetových stránkách v různých velikostech a ve třech barvách – modrá, šedá, růžová. A tak si objednala šedý kabátek, modrý overal, modrou i růžovou čepičku a ještě polodupačky i růžový kabátek pro Adámkovu mladší sestřičku.

Pěkné oblečky z kolekce Mazlíček se Adámkovi moc líbily, a když se do nich oblékl, tak mu jejich měkoučký a kvalitní materiál připomínal jeho medvídka a obzvláště ouška na kapucích u kabátku, čepičky a overalu. Opět se mu krásně vstávalo a mohl své zážitky i vzpomínky vložit do hebkého overálku s vyšitým medvídkem, mohl se přitulit k něžnému kabátku a těšit se z pěkných chvil na vzduchu s novou, milou čepičkou z kolekce Mazlíček.

Chcete, aby se vaše dítě těšilo z každého chladného dne? Aby mělo zážitek z oblékání a cítilo se příjemně i bezpečně zároveň? Aby se oblečení vašeho dítěte stalo jeho vlastním nejlepším přítelem? Pořiďte mu oblečení z kolekce Mazlíček. Mazlíček, modrá, růžová, šedá kolekce oblečení, jemná, lehká a čistá jako nebe samo.