Zjednodušte si život na internetu a podpořte dobrou věc

  • Komerční sdělení
  • 15.11.11

Zapomínáte hesla ke svým oblíbeným webovým službám? Rádi pomáháte? Založte si bezplatný univerzální účet mojeID a my za vás pošleme 50 korun Nadaci Terezy Maxové dětem.

*

Zapomínáte hesla ke svým oblíbeným webovým službám? Nebaví vás vyplňovat stále stejné údaje, když se chcete zaregistrovat k nějaké nové? Pak by vám mohla přijít vhod služba mojeID, díky níž můžete na různých stránkách používat univerzální kombinaci přihlašovacího jména a hesla, a nebude vás to stát ani korunu. Naopak za každého, kdo si zřídí svůj mojeID účet přes tento odkaz, věnuje sdružení CZ.NIC 50 korun Nadaci Terezy Maxové dětem.

Spoje příjemné s užitečným - pomozte dětem a zbavte se otravné rutiny

Díky mojeID se zbavíte té nejotravnější rutiny spojené s využíváním internetu. Kromě práce s vymýšlením nových přihlašovacích jmen a hesel a jejich zapamatováním si zjednodušíte třeba i nakupování. Ke svému mojeID účtu totiž můžete přiřadit dodací údaje, takže se nebudete zdržovat s jejich vyplňováním při nakupování. A pokud se třeba přestěhujete, stačí adresu změnit pouze v rámci mojeID účtu. Všechny služby, jimž budete chtít vaše údaje poskytnout, je budou mít automaticky okamžitě k dispozici. MojeID také eliminuje překlepy, které mohou vznikat při každé nové registraci. Jedno jediné a správné vyplnění údajů s vámi bude všude tam, kam se s mojeID přihlásíte.

Službu mojeID provozuje výhradně sdružení CZ.NIC, jehož hlavní činností je správa české národní domény .CZ. Ta je díky své důležitosti součástí kritické infrastruktury státu, což garantuje, že péčí o ni je pověřen někdo důvěryhodný, spolehlivý, neutrální a dostatečně odborně a technologicky vybavený. Uživatelé mojeID si tak mohou být jisti, že své osobní údaje svěřují respektované organizaci, která má dlouhodobé zkušenosti s provozováním a zabezpečováním rozsáhlých registrů obsahujících osobní data. K mojeID je možné se přihlašovat i přes autorizovaný certifikát, který patří mezi nejbezpečnější autentizační metody.

Více informací o celém systému, jeho zabezpečení a fungování naleznete na stránkách www.mojeid.cz/nadace. Vytvoření účtu vám zabere jen pár minut, tak neváhejte a zpříjemněte si svůj život na internetu ještě dnes.

O nadaci Terezy Maxové:

Hlavním posláním nadace Nadace Terezy Maxové je podpora znevýhodněných a opuštěných dětí, přičemž největší úsilí věnuje zachování či zajištění rodinného prostředí těmto dětem. Proto pomáhá především ve třech směrech:

  1. prevence nechtěného odebrání dítěte z biologické rodiny
  2. různé formy náhradního rodičovství
  3. kompenzace nedostatků ústavní výchovy.


V centru pozornosti nadace vždy bylo dítě a jeho potřeby.

I váš zájem může mnohé změnit. Další informace jak můžete pomoci dětem, které v životě prozatím neměly mnoho štěstí, najdete na www.terezamaxovadetem.cz.