Jak podpořit trávení a pohodu malých bříšek?

  • Komerční sdělení
  • 22.08.11

Nadýmání, bolesti bříška, průjem nebo zácpa mohou trápit nejen miminka, ale i starší děti nebo dospělé. Příčinou těchto obtíží bývá často nerovnováha střevní mikroflóry...

*

Nadýmání, bolesti bříška, průjem nebo zácpa mohou trápit nejen miminka, ale i starší děti nebo dospělé. Příčinou těchto obtíží bývá často nerovnováha střevní mikroflóry.

Užíváním probiotických bakterií, které se adaptují na normální střevní mikroflóru, můžeme uvést zažívání znovu do rovnováhy. To je důležité nejen kvůli trávení, ale také proto, že zdravá střevní mikroflóra je rozhodující pro tvorbu imunitního systému. Řada BIFIFORM® obsahuje hned dva kvalitní probiotické přípravky. BIFIFORM® kapky jsou vhodné pro děti již od 1 měsíce věku, ale i pro starší děti nebo dospělé. BIFIFORM® žvýkací tablety mohou užívat děti od 1 roku i dospělí.

POZOR AKCE: v lékárnách sítě Lloyds (www.lloyds.cz) zakoupíte až do konce srpna přípravky BIFIFORM® až o 40 % levněji! Kapky BIFIFORM® tak můžete mít za 155 Kč (namísto původních 249 Kč) a BIFIFORM® žvýkací tablety za 129 Kč (původně 219 Kč)!

BIFIFORM® kapkyBIFIFORM® kapky

Kapky BIFIFORM® kolonizují střeva hned dvěma různými druhy bakterií. V denní dávce je obsažena jedna miliarda živých probiotických bakterií Bifidobacterium a navíc sto milionů probiotických bakterií Streptococcus thermophilus. Kapky BIFIFORM® pozitivně obnovují a udržují přirozenou střevní mikroflóru a posilují správné trávení, čímž pomáhají nejen při nadýmání a dětských kolikách, ale také při zácpách nebo průjmech. Oproti jiným přípravkům na trhu tyto kapky navíc není třeba až do okamžiku otevření skladovat v ledničce, a tak si je můžete vzít i na cesty! 1 balení s obsahem 7ml vystačí při doporučeném dávkování na 14 dní.

BIFIFORM® žvýkací tabletyBIFIFORM® žvýkací tablety

Přípravek BIFIFORM® žvýkací tablety obsahuje v každé tabletě minimálně jednu miliardu probiotických bakterií Lactobacillus Rhamnosus GG (LGG®), a minimálně jednu miliardu probiotických bakterií Bifidobacterium. Po uchycení ve střevech produkují tyto bifidobakterie látky, které brání patogenům v osídlení střev. Mají také významnou ochrannou funkci proti širokému spektru mikrobů, vč. např. salmonely. Stejně jako v kapkách, také probiotika v přípravku BIFIFORM® žvýkací tablety podporují zdravé zažívání a trávení, pomáhají při zažívacích obtížích a průjmech způsobených změnou prostředí nebo patogenními viry, podporují přirozenou imunitu organismu, nastolují rovnováhu ve střevech po léčbě antibiotiky. Probiotika se osvědčila i při zmírnění projevů některých alergických reakcí a atopického ekzému. Tiskem v ČR rovněž proběhly informace, že probiotická bakterie LGG® obsažená exklusivně v přípravcích Bifiform a Multi-tabs Immuno snižuje riziko nakažení nebezpečnou střevní bakterií EHEC, která v letošním roce způsobila paniku v celé Evropě. Doplňky stravy a potraviny s obsahem Lactobacillus rhamnosus GG tak mohou výrazně snížit riziko krvácivých průjmů.

Probiotika BIFIFORM® neobsahují žádné konzervační látky ani umělá barviva. Kapičky jsou bez příchutě, žvýkací tablety mají výbornou pomerančovou chuť.

Více na www.bifiform.cz »