Děti baví, maminkám se líbí. Testujeme produkty od značky Lovi

Nákupy a slevy

Pro mnoho maminek začátek dokrmování znamená konec kojení – nic z toho však nastat nemusí, pokud používáte vhodné lahve a hlavně savičky, které nenarušují sací reflex dítěte.

*

Sama mám zrovna dítě v kojeneckém věku, u kterého jsem doposud bojovala s výběrem vhodné lahve. Znáte to, některé těčou moc, některé zase vůbec. Když nám přišla roztomilá retro sada dětského nádobíčka od Lovi do redakce, musela jsem ji zkusit.

Lahvička, která podporuje sací reflex

Jako první jsem od Lovi vyzkoušela lahev Diamond glass Retro. Rozhodně jsem se nekochala pouze krásným designem. Má totiž speciální silikonový dudlík, který povzbuzuje aktivní činnost sání. Nemusela jsem se tedy bát, že by se kvůli dokrmování z mého miminka stal lenoch, který by odmítal klasické kojení.

Je vidět, že Lovi myslí na vše, a tak vyrábí lahvičky z borokřemičitého varného skla bez obsahu BPA. Odpadá tak nepříjemný zápach, který je typický pro plastové lahvičky.

Na svačinky nám zatím stačí menší lahvička o objemu 150 ml, na večer používámě větší 250 ml.

Když dudlík není ostuda!

Musím říct, že pokud se někdy maminky za dudlík u svého dítěte styděly, rozhodně to nebylo s retro šidítky od Lovi. Jsou totiž opravdu krásné. Nenechte se ale zmást, retro jenom vypadá! Profíci z Lovi se spojili s předními neurologopedy a navrhli dynamický symetrický dudlík ze silikonu, který je postaven tak, aby se děťátku vyvíjely zuby i dásně přesně tak, jak mají. Samozřejmě nezapomněli ani na to, že s tělem roste i pusinka, a tak lze šidítka pořídit ve třech různých velikostech: ( 0–3 měsíců, 3–6 měsíců, 6–18 měsíců)

Naše malá si šidítko od Lovi zamilovala a ostatní šly stranou. Dudlíky se prodávají v sadě po dvou a samozřejmě mají i variantu pro chlapečky.

Treninkový hrneček na všechno

Stejně jako všechny ostatní produkty od Lovi nebsahuje BPA, a je tak zdraví nezávadný. Oceňuji měkké pítko, které nedráždí dásně, ale hlavně kompatibilitu. Lovi má vymakané všechny své lahvičky i hrníčky, aby šly vzájemně kombinovat. Jendoduše tak savičku z lahve můžete přidělat k hrníčku a naopak.

Mé dítě je zas spokojené s přiměřeným průtokem vody z lahvičky a je vidět, že mu sedí úchytky u lahvičky, díky kterým se mu dobře drží.

Netestovali jsme sami

Retro řadu od Lovi jsme netestovali sami. Společně s námi se do testování zapojilo několik maminek z eMimina.

Se značkou Lovi jsem se setkala teprve až nedávno – vyzkoušela jsem ji u svého druhého miminka. Na první pohled mě věci zaujaly především svým designem. Zatímco první dcera měla problém se k jiným lahvičkám přisát, druhá dcera si s dynamickou savičkou Lovi poradila okamžitě. Díky měnícímu se tvaru savičky, která napodobuje způsob kojení, se navíc ani nebojím potíží s kojením. Přestože jsem u první dcery s dudlíky neuspěla, u druhého miminka mi na noc velice pomáhají. Navíc Lovi vyrábí dudlíky se svítícím kroužkem – super nápad, díky kterému se ve tmě dobře hledají. Pro starší dceru mi přijdou skvělé a užitečné učící se hrníčky, díky kterým může pít jako velká, aniž bych ji musela několikrát denně převlékat.“

Další fotky ze zákulisí najdete v našem fotoalbu.

Bližší informace a další proukty najdete na oficiálních stránkách Lovi nebo na Facebooku a Instagramu .

Váš příspěvek