Veletrh ProDítě 2016 je tady!

Veletrh ProDítě 2016 je tady!

Další ročník veletrhu Pro dítě je tady. Tentokrát proběhne ve dnech 3.-6. března 2016 na výstavišti v Brně. A eMimino bude samozřejmě u toho! Přijďte se podívat, co je nového ve světě dětského zboží, vezměte celou rodinku a užijte si společně spoustu legrace.

Co na veletrhu najdete?

Jako nastávající rodiče si můžete na veletrhu pořídit rovnou celou výbavičku pro své miminko – od kočárků, postýlek, autosedaček, až po koše na pleny nebo barevné dudlíky. A navíc s výraznou veletržní slevou.

Jestli už děti doma máte, přijďte načerpat inspiraci, ať nemusíte tápat, čím je letos potěšíte třeba k narozeninám. Vyberete si z množství zajímavých hraček, skákadel nebo modelů, které jim budou všichni kamarádi závidět. Nebo potřebujete obměnit šatník? Navštivte stánky s módou pro těhotné, maminky i děti a oblékněte celou rodinku od hlavy až k patě. Své místo tu má i zdravá výživa, bioprodukty a kosmetika pro děti.

Zábava pro celou rodinu


Jestli jste unavená z každodenních povinností, nevynechte program plný péče a rozmazlování pro maminky – Mámo, relaxuj! Pokud čekáte miminko, určitě vás bude zajímat bezplatné poradenství zaměřené na oblast přípravy k porodu a péče o dítě. Připraveno pro vás bude také laktační poradenství a povídání o bezpečnosti kojenců.

Vaše děti pak budou nadšené z bublinové show Matěje Kodeše a z oživlých hrdinů z oblíbených animáků – pohrají si s roztomilými Mimoni, Transformers nebo postavami z Ledového království. Chybět nebude ani karneval s Dádou Patrasovou, tančení s dětmi nebo Pohádkové kino, kolotoč, skákací hrad a dětský koutek. A k tomu nespočet soutěží o skvělé ceny!

Nevynechte stánek eMimina


Na eMiminu si tuhle akci rozhodně nenecháme ujít. Na našem stánku, který najdete hned vedle dětského koutku a atrakcí pro děti, se na vás moc těšíme. A máme pro vás dokonce připraveno něco dobrého na zub.

Autor:

Vášnivá cestovatelka, milovnice jógy a dobrého zdravého jídla. Pro eMimino píše už pěkných pár let. více

Témata článku

Přečtěte si také

Váš příspěvek

Odesílám...
Velikost písma:
1706
22.2.16 18:27

Děkujeme za pozvání. Zverejnite kód pro slevu vstupného?

  • Zmínit
  • Nahlásit