10 nejzbytečnějších kuchyňských pomůcek. Máte je doma?

Při vaření občas potřebujeme pomoc, proto se výrobci předhánějí, kdo vymyslí lepší kuchyňské vychytávky. V některých případech to ale vypadá, že nás chtějí spíše pobavit. Nad následujícími pomocníky totiž zůstává rozum stát.

*
Zdroj: www.ebay.com / vieleangebote1
Odměrka na špagety 1/10

Potřebujete vědět, kolik špaget máte uvařit pro různý počet osob? Odměrka vám to pomůže určit. Zajímalo by nás, podle koho ji vyrobili. Porce pro dítě a strejdu dřevorubce se přeci liší, ne? Věřte raději selskému rozumu.

*
Zdroj: www.ebay.com / jeepman3088
Kráječ na lanýže 2/10

Tento kráječ na lanýže má záruku 5 let. Jsme zvědaví, kdo tuhle vychytávku používá a kolikrát ji za tu dobu opravdu vytáhne z šuplíku. No… pochlubte se! A nebojte, tloušťku plátků si můžete nastavit, takže se kráječ hodí, ať už máte rádi silnější, nebo slabší lanýžové plátky.

*
Zdroj: www.amazon.es / Ibili
Čtverhranná vejce 3/10

Oválným vajíčkům odzvonilo, in jsou vajíčka čtverhranná. K dosažení dokonalých hran vám pomůže vakuová forma. Výsledek bude velice originální a famózní, o čemž se můžete přesvědčit sami. K tomu nemáme co dodat!

*
Zdroj: www.amazon.com / Davaria
Hrající vejce 4/10

Hrající časovací vejce Beep Egg vám pomůže uvařit přesně taková vajíčka, jaká máte rádi. Místo upozornění zahraje tři písničky podle toho, jak moc je vajíčko uvařené. K dostání s rockovými, disco i klasickými melodiemi. Vyrábí se i v provedení s 24karátovým zlatem, takže se stane šperkem každé kuchyně.

*
Zdroj: www.ebay.com / heimundbuero
Mechanická škrabka má usnadnit práci 5/10

Loupání jablek prý zabere hodně času, proto byl vynalezen mnohem modernější a praktičtější nástroj. Tak alespoň škrabku popisuje její výrobce. Co na tom, že zabere spoustu místa i času, který strávíte její přípravou k použití?

*
Zdroj: www.amazon.fr / Römertopf
Pekáč na jablka 6/10

Pokud se vám nechtějí jablka loupat, šoupněte je do pekáče ve tvaru granátového jablka – jak výrobce popisuje tuhle vychytávku. Nevíme, jak vy, ale my to granátové jablko nevidíme. Materiály a technologie zpracování prý zaručí rovnoměrné rozložení tepla, aby se jablko dalo vařit na mírném teple. Nyní je v akci. No nekupte to!

*
Zdroj: www.ebay.com / laptopallfor87
Vykrajovač kiwi 7/10

Máte rádi kiwi? A věděli jste o tom, že vykrajovač udělá veškerou práci za vás? My jsme jako malí jedli kiwi vždy lžičkou. Jednu výhodu to mělo – po snědení jsme si umyli jen ruce, teď musíme i vykrajovač.

*
Zdroj: www.ebay.in / saritvishwakarm-0
Silikonový kráječ na dorty 8/10

Servírování zákusků bude se silikonovým kráječem hračka. Rozbité a nevzhledné kousky koláče jsou minulostí a tento profesionální kráječ zachrání každou oslavu. Prý vytvoří tak originální tvar, že návštěva bude žasnout. Tak pozor, ať po jejím odchodu tuhle vychytávku nepostrádáte!

*
Zdroj: www.ebay.com / easy-4you
Bezpečnost především 9/10

S kryty na sporák se o spálené prsty svých dětí bát nemusíte. Bezpečí je důležité, ale proč tyto krytky vypadají spíše jako pokličky? Myslíte, že čtyřikrát stejný motiv vylepší váš kuchyňský interiér?

*
Zdroj: www.amazon.com / Revol USA, LLC
Porcelánový sáček na hranolky 10/10

Pokud si myslíte, že hranolky k večeři jsou nuda, jste na omylu. Tedy alespoň tehdy, pokud použijete porcelánový sáček. Stolování se pak ocitne v úplně jiné dimenzi. K dostání v bílé a černé barvě.

Váš příspěvek

Odesílám...
Velikost písma:
15052
2.3.18 13:41

Me pobavil ten porcovac na spagety…ja ktera jsem ve fazi, ze uz tam hodim rovnou dve krabice misto jedne :D

  • Zmínit
  • Nahlásit
2088
21.2.18 06:29

Naprosto nutně potřebuju kráječ na lanýže! ještě nikdy jsem je neměla tak jemně naplátkované :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

  • Zmínit
  • Nahlásit
5744
19.2.18 22:29

Ten loupač na jablka jsem kdysi používala v jedné restauraci, kde jsem pracovala. Musela jsem oloupat fakt hodně jablek a byla jsem hodně ráda, že ho mám. Tam se vyplatil:-)))

  • Zmínit
  • Nahlásit
3010
19.2.18 15:06

Porcelánový sáček pobavil :-D ovšem nic z toho doma teda nemám :-D mám odělovač žloutků - který jsem nikdy nepoužila, ale byl v sadě ještě s kráječem na vajíčka - to se hodí, a s červeným vajíčkem který mění při vaření vajíček barvu a podle něho poznáte jestli kdy už to máte naměkko nebo natvrdo - to se taky hodí :)

  • Zmínit
  • Nahlásit
1198
19.2.18 12:51
:mrgreen:
  • Zmínit
  • Nahlásit