Světový mír, ponožky a ženskou. Co si přeje tým eMimino.cz?

Vyzpovídali jsme se navzájem a zjistili jsme překvapivou věc: ve skutečnosti chceme všechny ty vánoční klasiky, které jsme v pubertě nesnášeli. Co si přejeme?

*

Zuzi
Jsem neskrývaný materialista. Každý týden bych mohla končit s větou „už si koupím jen tohle a tohle a už vážně nic nepotřebuju.“ A tak si přeji – batůžek od Alexandry Monhart, novou Miu Miu vůni, obrovské balení Jelly Belly fazolek (které musí prodávat snad jen ve WalMartu), novou matraci (jak je možné, že stojí tolik?) a tradičně kotníkové ponožky (kam mizí, kruci).

Andy
Co si přeju? Mimo ten světový mír a to, aby byly všechny bytosti štastny, mi udělá radost cokoliv na sport - oblečení i vybavení, tuning k foťáku, knížky a dobrý víno. Bez ponožek, spodního prádla a infantilního pyžama by to taky nebylo ono, že! :D Nesnáším poukazy, z 90% mi propadnou…

Dominika
Já letos očividně jako loni dostanu zase nějakou výbavu do domácnosti (mamka zešílela a evidentně se mě chce už nadobro zbavit), tak si přeju odšťavňovač. :) A letos jsem překvapila i sebe, že asi nejlepší dárek pro mě bude hora roztomilých ponožek se zvířátky (jedu styl krátkých kalhot a lá Havel a k oxfordkám jsou jako dělaný!) a pyžamo s méďou (mamce se podle mě nepodaří mojí infantilnost jen tak zničit!)

Eliška
Poslední roky nepřeju většinou už nic hmotného, ale spíše spojeného se zážitky a cestováním - např. přispět na plánovaný výlet/letenku nebo vybavení na outdoor aktivity.

Martin
Tak určitě světový mír. :) A taky třeba nějakou babu, ale ty prý Ježuch nenosí a fotku taky nemám…

Zuzka
Zdraví a štěstí. A taky hlubokou pánev Tescoma, ve které se dá připravit všechno - dokonce i pizza. :)

Monika
Letos si přeju milion. Dostala jsem totiž adventní los, a tak každý den mažu další políčko a říkám si, že toho čtyřiadvacátého tam to mega bude! No a něco reálného? Vkládám naděje do kvalitní čokolády ve všech podobách. Pralinky, plněné karamelky, slaná čokoláda… takový ty dobroty, co si sama nekoupím, a hlavně pak můžu omluvit svoje vánoční nájezdy slovy Přece se to nevyhodí!!! Už tradičně se těším na dárkové poukazy, každoroční zásobu krémů a řasenek a hlavně POŘÁDNÝ tlustý ponožky (babi, už pleteš??).

Josefina
Ráda dostávám ne úplně praktické dárky, jako jsou šperky nebo dekorace a různé maličkosti, které bych si sama nepořídila. Letos si přeju náušnice s topazem. :D

Robert
Abych mohl opět praktikovat svou nejoblíbenější vánoční tradici (odjet někam hodně daleko a vrátit se až v lednu).

Ondra
Co si přeju? Přidáno. Nikoliv práci, ale hodinový peníze. Alespoň si na Vánoce uděláme dobré šneky. Je to delikatesa.

Kája
Od té doby, co mám cukrovku, si pokaždé přeji zdraví, které mi stejně nikdo nepřinese. Slinivka by asi na saních Ježíška a na stříbrném tácu nepřežila a Ježíšek jich stejně nemá na rozdávání. A když už to zdraví nedostanu, ráda bych dostala volný měsíc, strávený s rodinou.

A co si letos přejete vy? :)

Váš příspěvek

Odesílám...
Napsat příspěvek
11.12.17 09:01

Hezky denicek :-) jj zdravi a ponozek neni nikdy dost :lol:

  • Nahlásit
  • Zmínit
282
13.12.17 08:45

Zdraví, zdraví a zdraví! Pro své děti, sebe, maminku a tchýni a manžela. :hug: Všechno ostatní už nějak přijde.

  • Nahlásit
  • Zmínit
13.12.17 22:08

Adventni los jsme taky dostali a zatim nic :zed: :zed:… svagrova uz vyhrala 5000, tak taky cekame na to mega :pankac:

  • Nahlásit
  • Zmínit
12730
14.12.17 10:24

@Pidulka1991 U mě taky pořád nic, takže vyhlížím Štědrý den jako zamlada. :D

Monika

  • Nahlásit
  • Zmínit