1.IVF-pokračování

Snažení

Ahoj všichni, předem Vám moc děkuji za Vaše příspěvky. Moc mi pomohly. Chtěla bych se s Vámi podělit, jak můj příběh pokračuje.

Dneska jsme byli na prvním ultrazvuku na Unice. Jela jsem docela se strachem, věděla jsem, že se teprve všechno popravdě ukáže. Jestli se to tak dá říct, tak trochu zklamání to opravdu bylo. Nechali jsme si zavést dvě embrya, ale na ultrazvuku se objevilo jen jedno. Jak říkám, jestli se to dá považovat za zklamání. Dobrá zpráva pro nás byla, že to jedno embryjko je naprosto v pořádku. Vše odpovídá 7.týdnu těhotenství a byla vidět i srdeční činnost. Takže jem TĚHOTNÁ!!! Alespoň zatím.Pořád mám v hlavě brouka, vím, že prvních 12.týdnů je dost rizikových. No, budeme doufat, že to dotáhneme až dokonce, kde na nás bude čekat zdravé mímo.

Všem Vám moc přeji, aby se to také povedlo, zatím je to krásný pocit. Mějte se moc hezky, užívejte pěkného počasí a napište, jak pokračujete Vy, zajímá mě to!!! Olsanka

Hodnotilo 1 lidí. Score 5.0.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
lokynka
Kelišová 5139 příspěvků 1 inzerát 04.07.06 19:56

Gratuluji k těhotenství, šetři se, a věř, že vše dobře dopadne. A že je „jen“ jedno? Vícečetné je rizikovější. Vuď ráda, že tam je „aspoň“ jedno.

Přeji moc moc štěstíčka a zdraví.

Peťula a Julinka 6 měsíců

 
sesty
Povídálka 21 příspěvků 04.07.06 20:42

Maminko i miminko - držte se, všechno bude dobrý a krásný!!!!!

Evča

 
Kati
Ukecaná baba ;) 2263 příspěvků 12.07.06 15:11

Olsanko,
moc bych si přála prožít takové „zklamání“ jako ty! Máš obrovské štěstí, že se vám to povedlo napoprvé!!! Mě čeká už 4.IVF a můžu ti říct, že mám za ty roky pocit, že mě se to nikdy nepovede. Moc bych ti přála, aby ti těhotenství vyšlo a narodilo se ti zdravé miminko, já už byla jednou po KETu těhotná…, takže vím, jaké je to mít, to štěstí, jen nám to nevydrželo!
Moc, moc bych ti přála, aby se ti smůla už vyhýbala obloukem!

Kati

 
jjerry
Nováček 1 příspěvek 12.07.06 18:06

Ahooj!

Jen na úvod chci říct, že jsem nováček a navíc jsem dlouho sbírala odvahu se zapojit do Vašich hovorů.

Jsem 8 den po ET 2.IVF ICSI - Unica a hrozně hltám cizí úspěchy protože mi to dává naději, že snad i nám se podaří a vyjde to. Všem, co se odrazí od startu-pozitivní test přeji hodně pevné nervy a radosti z postupujícího se těhotenství a nám všem ostatním hodně trpělivosti, naděje a jak říkají lékaři jen pozitivního myšlení. Já sama ho taky potřebuji.

Moc Vás zdravím Jjerry

Vložit nový komentář

Reklama

Všechny deníčky uživatele

Jak pokračuje mé těhotenství po 1.IVF

1.IVF


Reklama