boule - 37.týden

Těhotenství

Ahoj těhulky! Hlásím se prozměnu opět ve středu, ale včera večer jsem byla totálně vyždímaná. takže jsem se ani nedostala ke čtení, natož k psaní.

Jak už jsem psala, v sobotu se vrátil domů od babi Ondra a slavili jsme. Trochu mu teklo z nosu, ale jinak mu nic nebylo. Neděle a pondělí byly OK, i když už v pondělí odpoledne se nám něco nezdálo. Dvakrát se Ondrulík u babičky počural (navíc pokaždé na gauč) a zdál se nám trochu teplejší. Babi ho změřila a měl lehce zvýšenou teplotu, což jsme přičetli počasí a rýmě. Večer při usínání se poblinkal a asi tak od půlnoci buď nespal, nebo udřímnul a budil se tak po 20-30 minutách. Ráno jsem mu naměřila 37,7°C. Já jsem jela na kontrolu, vzali jsme to tedy pro jistotu i k dětské doktorce. Naštěstí to nevypadá vážně, i když v případě začínající anginy apod. by se to mohlo projevit během dvou, tří dnů. Zřejmě půjde o přehřátí + ta rýma. Odpoledne ani dnes ráno už naštěstí teplotu neměl, večer sice znovu blinkal, ale v noci spal od večera (usnul asi v dest) do pěti ráno, v poledne taky padnul do hajan už v jedenác. Moc toho nesní (nějaké piškoty, čaj, banán), alespoň pije mlíčko a čaj. Takže jsem včera večer padla do postele s Ondrou a dneska to vidím podobně.

Jinak kontrola proběhla v pořádku, navíc mám dalších 1,5kg (dohromady tedy +11kg). Na kontroly teď budu chodit už každý týden. Jen jsem se zapomněla zeptat na CS, doktor mi ho do průkazky nezapsal.

Pro dnešek se s Vámi rozloučím a půjdu si na chvilku odpočnout, než se Ondra vzbudí. Opatrujte si bříška. Čauky Jana (36tt.+6)

Váš příspěvek
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.07.03 06:47

Zdravím všechny bříškonosky srpnové,
tak dneska nám končí červenec a začíná poslední měsíc, který už asi dokončíme jako rodinka (ted pkud nebudu přenášet). Zatím se cítím úplně pořád stejně. Včera jsem se docela pobavila, byla jsem na nákupu a když jsem nastupovala do výtahu, tak jsem si všimla nějaký loužičky. Říkala jsem si, jestli to nebude plodová voda, lae překvapilo mě, že vůbec nic necejtímmmm jinde (jako nějaký mokro po nohách nebo tak). Doma jsem zjistila, že to tekl nanukáč, takže se nic neděje. Uvidíme zítra v poradně. Doufám, že to bude aspoň tak rychle jak posledně.
Boule, dufám, že už je Ondráškovi líp.
Psala jsem ještě do minulýho deníčku, že bych chtěla taky darovat pupečníkovou krev, když už to v Podolí jde, ale Jana č. 2 psala, že dotazník je děsně komplikovanej, tak se nechám překvapit. Já jsem včera vybalila věcičky na mimi do naší nové komody, připravila postýlku. Ještě mi chybí něco na přebalování. Pult nemáme, do bytu už by se nevešel, takže budu přebalovat na stole dle našich maminek, ale ještě nemám nějakou podložku nebo deku.Ta přinka do postýlky je spíš jak peřina do postele, mimi pod ní bude úplně ztracený. Do kočáru mi naopak souprava připadá hrozně malá.
Jano č. 2 tak snad vydržíš s porodem až po položení podlahy. Třeba to mmoušek vycítí a počká. Určitě se chce narodit do hezkýho. Nám dneska přijede na návštěvu švagrová se synovcema, tak mám o program vystaráno. Holky mějte se a piště, pokud můžete Mahi (37tt+1)

Toffifee
Zasloužilá kecalka 622 příspěvků 31.07.03 08:36

Ahoj všem bříškatým! Čekala jsem na váš nový deníček, abych vám vyjádřila podporu a napsala,že na vás myslím!
Už jde do finále a tak čekám (a nejen já), kdy to tu vypukne!
Krásné je číst, jak se připravujete a chystáte pidivěcičky. Ach jo, to už je tak dávno......
Opatrujte svá bříška a mazlete je, najednou budou pryč, nastane poporodní zmatek a nevěřila bych, ale opravdu se mi po bříšku zastesklo. Teď koukám k vám, vzpomínám a prožívám to s vámi znova. Ty poslední týdny jsou neopakovatelné.
Držím palečky!
Zuzka a Valentýnka 7.týdnů

boule
Kecalka 140 příspěvků 31.07.03 13:52

Ahoj,
tak jsme dnes pro jistotu sjeli k doktorce na kontrolu i s močí. Je to dobré, teplotu už Ondra nemá, jen trochu naběhlé uzliny a teče mu z nosu. Dnes dopoledne se ale pořádně nabaštil (snědl misku omáčky a hodinu na to si navrch dal bramborovou kaši), takže jsem už klindná. Čím víc se blíží porod, tím víc uvažuju a váhám ještě o výběru jména. U holčičky je to stoprocentně jasné (Sandra), ale měl by to být kluk. Měli jsme vybraného Liborka a v záloze jsem měla ještě Daniela. Jsem teď na vážkách, líbí se mi obě, u toho druhého mě trochu odrazovalo datum, ale teď si říkám, že u holčičky by se nám to zase skoro krylo s datem narození. Které se víc líbí Vám - Libor nebo Daniel? Dan, Daník se mi víc líbí v zdrobnělé verzi, Libor zase v nezdrobnělé. S manželem jsme se doholi, že konečné slovo bude mít on u holčičího jména (do Sandry se „zamiloval“), já u klučičího. Tak poraďte.
Jana (37tt.+0)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.07.03 22:25

Ahoj těhulky,

myslím, že už je na nás pomalu znát únava - soudím z četnosti a obsahu příspěvků. Osobně nejsem schopná už nic dělat, jen se celý den válím a čtu si.
Obdivuji Janu, že má dost sil pečovat o nemocného Ondráška, i když teď už to s ním tedy vypadá líp.

Dnes jsem si tedy došla ještě ke kadeřnici, aby mi vykouzlila na mých 4 chlupech účes ala wash and go, abych pak neměla moc práce. S výsledkem jsem docela spokojená, ale sedět 2 a 1/2 hodiny na židli, to pro nás teda už není.

Co vám ale musím napsat je, že jsem byla v úterý v porodnici v Podolí. To byl teda zážitek. Přišla jsem tam v 8:30 a domů jsem se dostala v ve 14:30!
Byla jsem u doktora Tomana, jiný tam v tu dobu nebyl, který si „odskočil“ na dvě hodinky na vizitu. Pak jsem taky čekala přes hodinu na monitor, protože od 12 do 13 měli pauzu na oběd…
Co nás ale s manželem trošku vyděsilo bylo, že nám pan doktor sdělil, že máme velký dítě !!! Celou dobu mi můj gynekolog tvrdil, že Ema bude spíše malá, tak do dvou a půl kilo a tady nám doktor řekl, že je dlouhá.
Tak to jsem tedy opravdu zvědavá, jak tohle dopadne. Doufám, že už se to brzy dozvím, protože to, jak mě teď kope do žeber a rozvaluje se, to už dlouho nevydržím. Dneska jsem měla pocit, že mi exploduje břicho :-).
Jinak další prohlídku mám za týden v úterý 5.8., tak kdybyste šla některá kolem…

Ještě bych ráda znala váš názor na epidurál, už jsem tady tu otázku jednou položila, ale žádná jste se k tomu nevyjádřila. Rozhoduji se, jestli ho budu chtít nebo ne…

Mějte se hezky a pište,
Olinka

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.07.03 22:35

Zdravím ještě jednou, vrátila jsem se ke starému deníčku, kde je příspěvků habaděj :-)
a hned jsem se taky šla měřit :-), 100×100× 100, absolutní válec, takže příští rok to na Miss nevidím :-)
 Olinka

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.08.03 13:07

já jsem za Daníka, Z.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.08.03 13:59

Já také hlasuji pro Daniela!!
Lada

zrzecek
Povídálka 15 příspěvků 02.08.03 13:05

Ahoj všem těhulkám,
včera jsme byli u naší paní doktorky v Klatovech. Jen si poslechla u miminka srdíčko a na mě koukla takříkajíc „ode dveří“ a povídá: " tak už klidně můžete jít rodit, co?". No trochu mě to zarazilo. Vždyť máme podle termínu ještě tři týdny čas, ale v podstatě měla pravdu. Já jen,že se mi ještě moc nechce. Co vy?
Potom jsme se byli podívat s manželem v Klatovské nemocnici. Byly tam moc milé sestřičky a ukázaly nám co jen šlo. Tedy kromě porodního sálu všechno (zrovna se rodilo) . Musím říct,že tam na oddělení byl úplný klid. V pokoji jen jedna maminka a ta druhá na porodním sále. Doufám,že až přijedeme my,tak tam nebude taky žádný nával. Působilo to tam na mě opravdu dobře. Nikdy jsem nechtěla rodit ve velké nemocnici, kde je to jak na běžícím páse.
Danča 37+1

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.08.03 18:51

Dančo,
tak takovou porodnici Ti závidím.

Jinak u nás nic nového. Prcek se zatím drží.

Evka 38+5

boule
Kecalka 140 příspěvků 03.08.03 14:40

Ahoj Oli,
o epidurálu jsem neuvažovala ani při prvním porodu, (spíš jsem měla opačné problémy -aby se porod rozjel ty bolesti se rozhýbaly). Po první zkušenosti mohu říct, že se to dalo vydržet i bez něj, rodila jsem celkem snadno. Jana (37tt.+3)

zrzecek
Povídálka 15 příspěvků 03.08.03 19:32

Ahoj Evi,
kde budeš rodit Ty? Musím říct,že jsem do mateřské pracovala v Praze a tak jsme s manželem viděli i porodnici v Krči. Tam jsem znala porodní asistentky, protože jsme chodili na cvičení a porodní kurzy. Lidé tam byli milí,ale jinak tam na mě bylo opravdu moc lidí na porodním oddělení a pokojíčky byly hrozně malé. Kupříkladu tam maminky měly k dispozici balkon,ale stejně na nej nemohly vyrazit, protože tam bylo tak malo mista,že byl částečně zastavěný postelí a tak se dveře prostě nedaly otevřít tak, aby člověk mohl vyjít ven. Všechno je ale spíš o lidech a tak doufám,že i takovéhle nedostatky dokáže vynahradit milý a vstřícný přístup doktorů a sestřiček
Danča 37+2

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.08.03 21:10

Dančo,
budu rodit v Olomoucké porodnici. Jsou tam porodnické pokojíčky s postelí, balonem a křeslem a také matračkou na zem.
Lze tam rodit pouze v jedné poloze a to polosed a nohy si musím držet sama - nejsou tam ty „kladky“.
Sprcha je jen pro dvě rodičky na chodbě, WC na chodbě. Ale hlavu si z toho nedělám. Nemám ani sepsaný porodní plán. Myslím si, že oni budou vědět co je pro nás nejlepší.
Hlavně ať se nám to narodí zdravé.

Jinak dneska mě všechno začalo bolet ještě víc než obvykle a začal ze mne vytékat hlen, ale zátka to asi určitě nebyla.
Zítra ráno jdu na kontrolu a tak jsem zvědavá, jak to všechno dopadne.

Evka, zítra 39TT

jachymka
Povídálka 14 příspěvků 03.08.03 22:22

Ahoj Dančo,
doufám, že se na mě nebudeš zlobit, ale po přečtení Tvého příspěvku mi to prostě nedá a chtěla bych Ti napsat své zkušenosti s porodnicí v Klatovech.

Rodila jsem tady před 13 měsíci, od té doby se určitě něco změnilo, něco k lepšímu, něco k horšímu. Určitě máš pravdu v tom, že sestřičky i doktoři jsou skvělí - to je snad nejdůležitější. Pak se dají překousnout i některé „technické nedostatky“. Například nedostatek čistého prádla - to souvisí s nedostatkem finančních prostředků a zadlužením nemocnice. Takže nedovolí Ti vzít si svojí noční košili nebo oblečení na miminko, ale na druhou stranu nejsou schopni zajistit to sami. Moje miminko tak bylo víc jak den bez dupaček, totéž se stalo mojí kamarádce, která rodila před měsícem a musela po porodu zůstat v zakrvácené košili, protože čistá prostě nebyla.
Další mírné mínus je ve velkém omezení návštěv na oddělení, pouze na nadstandardu jsou možné celý den, jinak jenom 2 hodiny odpoledne v jídelně na chodbě.

Rozhodně ale převládají pozitiva, já sama bych podruhé jinam rodit nešla. Pan primář i ostatní doktoři mají opravdu skvělý přístup, zrovna tak setřičky. Hodně se dbá na kojení, klatovská porodnice má dokonce označení Baby Friendly Hospital.

Takže na porod v klatovské porodnici se můžeš určitě těšit, ale buď připravená, že občas může něco zaskřípat.

Petra

boule
Kecalka 140 příspěvků 03.08.03 22:47

Ahojky,
Ondra už je vpodstatě zdravý, rýma zmizela, pěkně baští i spí. Včera večer jsme sice měli ještě jednu blinkací patálii, tu ale způsobilo kakání. Ondra s ním měl od mala problémy, teď sice už kadí pravidelně skoro každý den, ale takové ty tuhé bobky. No a když se do toho pořádně opře a má zrovna vybumbané mlíčko, tak to jde ven všechno i horem.
Evi, klatovská porodnice je asi opravdu malá proti těm pražským. Z vlastní zkušenosti vím, že během pobytu tam rodily tak dvě maminky denně, první dva dny mého pobytu dokonce žádná, jen v úterý (druhý den po porodu) tam byl fofr - asi šest nebo sedm porodů, tuším dělali dva císaře.
Jak to tak vidím, rodit můžeme už za chvíli. Jsem zvědavá, jestli se s Dančou sejdeme. Jestli chceš, dej vědět, zkusila bych Ti poslat přes osobní zprávu číslo na mobila, abychom mohly být ve spojení.
Jana (37tt.+3)

boule
Kecalka 140 příspěvků 03.08.03 22:51

Já tam rodila před dvěma lety a něco, s tím prádlem tam tenkrát problémy nebyly, jen jsem si nesměla vzít po porodu svoje, (před porodem ano, když jsem čekala na indukci).
S těmi návštěvami je to opravdu tak, ale celkově hodnotím porodnici kladně. Jana

boule
Kecalka 140 příspěvků 03.08.03 23:12

Ještě pro doplnění - jedna změna. Dřív nebyl problém s plenkami, byl jich dostatek, teď jsem tam volala a mám mít sebou své, dávají maximálně čytři na den. Jana

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.08.03 06:50

Ahoj holky,
tak týden je opět skoro za námi.Tenhle bude děsnej - počasí nám přeje, že jo. Vzpomínám na holky z června, jak taky horkem úpěly a mně to ještě nepřišlo tak hrozný a dneska to chápu úplně přesně. V pátek jsem byla v Podolí. Šlo to opět vcelku rychle. Oli, doufám, že mě nepotká to co tebe. Taky jsem byla u dr. Tomana. Všechno je v pohodě, na porod to zatím nevypadá CS 4.Tak jsem šla domů úplně klidná. Jenže odpoledne jsem na záchodě zjistila, že jsem poměrně vydatně zašpinila. Úplně jsme se lekla, rychle sbalila tašku do porodnice (ještě že nám p. Mrkvičková nadiktovala seznam), zavolala manžílkovi (zrovna se kochal se švagrovou a synovcema na Petříně - úplně se vyděsil:-)) Já jsem mezitím zavolala ještě do POdolí, ovšem v pátek odpoledne tam někoho sehnat, nakonec mi sestřička z gyndy řekla, že to je po vnitřním vyšetření, takže jezdit ani nemusíme a je fakt, že pak odpoledne už jsem nic neměla. Jen to bylo dost nepříjemný. Je pravda, že pan doktor byl důraznější, uvidíme jak zvldánu další kontroly. V pátek jdu i na monitor, tak jsem zvědavá, jak to dopadne. bříško už občas docela intenzivně tvrdne, ale jinak se nic neděje. Mám v plánu jít taky ke kadeřnici. Jo už jsem nic nepřibrala, tak doufám, že už to tak zůstane. Koukám, že se neozval Jana č. 2, tak jestli už nemá mimi u sebe. Měla jít v pátek taky do poradny. Která budem první? Mějte se Mahi

Janajka
Povídálka 42 příspěvků 04.08.03 08:55

Ahoj holky,

zdraví vás Jana č.2 s Matýskem ještě uvnitř. V pátek jsem také byla na kontrole v Podolí, dorazila jsem asi v půl 10, když jsem uviděla plné chodby maminek, byla jsem z toho počtu docela na větvi. V poradně to naštěstí šlo rychle, na řadu jsem šla asi čtvrtá a do ruky jsem dostala lísteček s číslem 100. Horší to bylo s vyšetřením u lékaře, ordinovat mají od 9 hod, ale mně z neznámých důvodů, odemykali až v deset a první číslo, které šlo na řadu, bylo 81. Naštěstí asi po půl hodině přišel ještě jeden lékař, který si pár maminek, které byly přede mnou, odvedl do své ordinace a tak jsem hned poskočila trochu dopředu a doba čekání byla asi hodinku. Tentokrát jsem byla u MUDr. Štefanovičové, která byla moc milá a narozdíl od MUDr. Tomana i jemná. Jinak CS mám stále 4 a na porod to zatím nevypadá. Příští pátek jdu opět na kontrolu a také na monitor. Mahi v kolik hodin jsi objednaná?

Zbytek pátečního dne jsem trávila balením Nikolky na tábor a zaplétáním copánků na její hlavě, aby se nějaký čas na táboře nemusela česat a stíhala rozcvičky. Pletením jsem strávila asi 4 hodinky a copánků bylo 75, byla to docela zabíračka.

V sobotu Nikolka odjela a mně se hned začalo stýskat, jsem hrozná. Na cestu jsem jí dala spoustu zbytečných ponaučení, stejných jako jsem vždy dostávala já, reagovala samozřejmě taky stejně jako já v jejím věku: " Ty jsi mami hrozná, copak jsem malá?" atd. Odpoledne jsme byli na návštěvě u mé sestry, vydržela jsem sedět asi hodinku a pak jsme odjeli domů.

Skoro celou neděli jsem strávila v poloze ležmo pod ventilátorem, který jel ráno Petr koupit, protože jsem si myslela, že už vypustím duši. Ta horka jsou už opravdu strašná, pořád ze mně teče, občas přemýšlím, zda je to plodová voda nebo pouze pot, nohy mají dvojitou velikost, prsty nemůžu ohýbat a ještě mě začalo bolet koleno, což je způsobeno asi tou váhou + 18 kg. Copak si ale mohu v těch vedrech odpustit nanuky?
Zatímco já jsem se povalovala, Petr začal vyklízet kuchyň a obývák, aby bylo všechno připraveno na tu naši rekonstrukci. V pátek by měl přijít eletrikář a instalatér, aby připravili, vše potřebné pro kuchyň, od pondělí maximálně do středy by tu měli být podlaháři a 15. v pátek by měli dát dohromady kuchyň, no a 16. už můžu rodit. To jsem zvědavá, jak to nakonec dopadne.

Holky, které se chystáte rodit v Podolí máte vybranou náhradní porodnici? Já, když vidím ty zástupy maminek v přibližně stejném termínu, začínám mít docela obavy, že při mém porodu bude mít Podolí stop stav a já budu muset někam jinam.

Jani - Boule, přidávám hlas pro Daniela.
Oli, na Tvůj dotaz o epidurálu jsem reagovala už v minulém deníčku.

Tak už mi zase kape pot na klávesnici, odcházím do sprchy a k ventilátoru. Mějte se všechny jak jen to jde nejlépe a přeji nám všem hodně sil do dalších dnů.

Ahoj Jana č.2 + Matýsek ( 38t. + 0 )

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.08.03 20:53

Ahoj těhulky,

tak dnes jen krátce, trošku zanadávám na to počasí… Při plánování dalšího potomka budu, myslím, rozvážnější :-)

Taky už můžu jen ležet, včera jsem měla tu odvahu, že jsem se vyložila v Poděbradech u koupaliště Jezero, ležela jsem ve stínu a hned to bylo lepší než tady v paneláku, to je jako v peci… Dokonce ani moje dvě kočky se nehýbou, nereagovali ani na volání k žrádlu - a to je co říct.

Jani č.2, vůbec ti nezávidím tu rekonstrukci na poslední chvíli, držím palečky, aby všechno klapalo podle plánu a přeji pevné nervy.

Zítra - úterý - jdu opět do Podolí. Tak ráda bych od doktora slyšela, že už se to blíží!!!
Náhradní porodnici jsem si nevybírala, ale kdyby měli zrovna plno, tak bych chtěla jet do Motola. Nevím proč, nikdy jsem tam nebyla, ale nechci k Apolináři a do Thomayerovi nemocnice taky ne. Že bych se nakonec vrátila pokorně k Neratovicím?

Ke konci týdne předpovídají mírné ochlazení a bouřky - tedy aspoň jsem to někde slyšela, snad nezačínám fantazírovat. Tak to by se mohl změnit tlak a mohlo by se nám to trošku pohnout, že :-)?

Mějte se hezky, posílám jeden „ledový“ pozdrav,

Olinka

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.08.03 20:57

Ahoj Mahi,
já se snažím k paní Mrkvičkové už týden dovolat a nikdo to tam nebere. Manžel se rozhodl, že by rád na poslední chvíli ještě nějaký porodní rychlokurz.
Jak jsi ji kontaktovala?
 Olinka

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.08.03 21:45

Ahoj,
Oli, u p. Mrkvičkové jsme byli v červnu na předporodním kurzu a od tý doby jsem ji neviděla ani s ní nemluvila. Nevím, jestli nemá třeba dovolenou. je fakt, že v Podolí je fakt pořád dost narváno. Kdyby to nevyšlo, tak bysme šli asi na Vinohrady, protože to máme ze Žižkova nejblíž. I když v lednu jsem tam ¨tejden ležela a nijak mě to neuchvát¨ilo, to bylo ale na gyndě, třeba porodnice vypadá líp. Snad k tomu nedojde.
Jani č.2 , na monitor jdu v osm a potom do poradny. Jak jsi na tom ty? Jsem ráda, že dr. Toman se nezdál důraznější jenom mně. Uvidíme, kdo tam bude v pátek. JInak ten hic je úděsnej. Už jenom ležím a jsem ráda, že je všechno jakž takž nachystaný. Máš můj neskonalý obdiv s vaší rekonstrukcí.
I já posílám ledový pozdrav. Ahoj Mahi

Janajka
Povídálka 42 příspěvků 05.08.03 09:09

Ahoj Oli,

pani Mrkvičková má doopravdy dovolenou a první kurzy pořádá 18.8.. Já myslím, ale, že to manžel zvládne i bez toho kurzu, zas tak nic převratného jsme se tam nedozvěděli.

Jana č.2

Janajka
Povídálka 42 příspěvků 05.08.03 09:18

Ahoj Mahi,

já jdu na monitor už v 7 a pak taky ještě do poradny, takže se zřejmě zase mineme. Koukám, ale že máš termín dva dny po mně, tak se třeba setkáme přímo v porodnici už s miminky.

Jana č.2

zrzecek
Povídálka 15 příspěvků 05.08.03 20:56

Diky všem za informace o Klatovské porodnici. Je pravda,že před dvěma lety,kdy tam rodila naše příbuzná si s plenkami ani s oblečením nemusela dělat starosti. Dnes je to opravdu jiné. Taky nám tam sestřička řekla,že budeme dostávat jen 4 plenky na den a ten zbytek (taky zhruba 4) si máme vzít svoje. Snad s tím prádlem nebude žádný větší problém. Navíc v těchhle vedrech nás nejspíš moc neofoukne i když bych byla nerada, kdyby mělo naše mimi čehokoliv nedostatek.
Jestli se mi Jani ozveš na osobní zprávu budu moc ráda. Kdyže máš ten termín? Já 22.8.,ale „plánujeme si to“ asi tak kolem 17-19.8. Neptej se jak jsme na to přišli.
Danča 37+4tt

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.08.03 22:09

Ahoj,
no to se asi zase minem. Co se dá dělat. Nevíš, jestli se ty pásy monitoru dávají přímo na břicho nebo to může jít i přes látku? Zapomněla jsem se zeptat. Kdyby to šlo i přes látku tak bych měla červený šaty s mdrýma kytičkama a pokud ne tak modrou halenku s zelenou uskní. Možná bysme se v tá poradně mohly vidět, když doktor začíná kol devátý. No jo termín mám od zítřka přesně za 14 dní. Tak uvidíme, kdy bude chtít mimi na svět.
Zatím ahoj Mahi

boule
Kecalka 140 příspěvků 05.08.03 22:43

Termín mám 21.8. Dnes už si půjdu lehnout, zítra pošlu nový deníček a zkusím se prokopat na ty osobní zprávy.
 Jana

Vložit nový komentář