boule a Daniel - 5.měsíc

Rodičovství

Rozloučení? Tak trochu. Hlásíme se zhruba po dvou měsících a moc se omlouváme i s oběma klukama. Bohužel nám nešel dva týdny internet v prosinci, pak přišly Vánoce a v lednu opět čtrnáct dní ani ťuk. Navíc mi po kolotoči doma nezbýval na net čas, teď jsem si sedla k počítači až po půlnoci a konečně po dvou měsících otevřela emimino.

Řeknu Vám, pohodička ze začátku zmizela. Štěstíčka nám dělají velkou radost, ale aktivity našeho miminka se zvětšují a já jsem ráda, když si přes den utrhnu chvilinku sednout si třeba v klidu na kafe. Večer oba usnou mezi osmou až desátou a než dám do pořádku domácnost, už jsi jdu lehnout. Takže se omlouvám, ale deníček opravdu skončí, já jen doufám, že mi zbydou alespoň chvilky nakouknout mezi Vás. Skoro stejně stará miminka mají u Ed, tak si myslím, že se sejdeme snad tam, pokud dovolí.

Na závěr ještě pár slov o našich zaltíčkách. Ondru jsme předevčírem oficiálně zapsali do školky, začne tam ale asi chodit až od září, i když na pár dnů bych ho tam chtěla dát už v květnu, červnu. Daníček byl ve středu na pětiměsíční kontrole spojené s očkováním. Přestáli jsme ji sice s řevem, ale naštěstí bez teplot. Daník váží rovných 8kg, měří 71cm - je to kus chlapa, (i když mám neustále tendenci srovnávat - Ondra ve stejném věku 9kg, 73cm). Začíná už sám sedět, i když za chvilku se skulí. Myslím si, že bude dřív ale běhat, protože jak ho vezmu za ručičky, vyhodí prdelku a vcukuletu stojí a brání se si sednout. Prostě je to náš šikula. papáme už zeleniku a začali jsme i s ovocnými šťávami a přesnídávkami, večer si dáme kašičku a nemůže-li Daník usnout, tak i nášup mlíčka. Má prostě po čem přibývat.

Musím říct, že i když člověk občas „padá na ústa“, tak je to snad to nejkrásnější štěstí, co můžu teď s dětmi prožívat, když se mi mění ze dne na den před očima. Proto se loučím se slovy užvíejte si svá miminka a štěstíčka, hlavně ať jsou zdravá a spokojená.

Zdraví Vás Jana, Daniel (5 měsíců) a Ondra (2r.9měs.).

Váš příspěvek
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.01.04 13:09

Ahoj Jani,
je milé, že se po dlouhé době ozýváš, já jsem na tom obdobně. Volného času bohužel není moc a ženská ho musí využít i jinak (jak vzácné jsou chvilky urvané večer, když dcerka usne, a já si můžu sednout a popovídat s manžílkem).
Přeji ti, ať se daří, ať jsou kluci zdraví a hodňoučcí a ať toho volného času pro sebe máš čím dál víc.

Tajka a Majenka (za chvililinku 6 měsíců)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.02.04 21:06

Ahoj Jani a kluci,
jsme na tom celkem podobně(Ondra 6m.,Klárka 3 r.) a také končíme mezi 9 a10 s uspáváním obou zlatíček,přesně jak u Tebe rychle něco poklidit a pak člověk padne za vlast,to se pak těžko hledá čas na něco navíc.Hlavně Ti přeji at jste zdraví a vpohodě(my jdeme zítra k doktorce s neštovicema a asi oba dva)Ahoj a snad tedy v jiném deníčku pokud ho třeba časem neobnovíš. Hanka,Ondra a Klárka.

Vložit nový komentář