Další nová snažilka

Snažení

Ahoj všechny snažilky i nesnažilky, těhulky i netěhulky. Vaší stránku jsem objevila teprve nedávno asi tak před měsícem, ale jsem z ní nadšená a tak jsem se rozhodla také Vám svěřit své zkušenosti (zatím jich moc není, ale budou snad) a zážitky. Je mi 22 let a se svým přítelem jsem od 13, rok už spolu bydlíme. 18. června jsem úspěšně dokončila VOŠ a od července jdu pracovat. Přítel pracuje jako elektrikář už 4 roky.

O mé přítulnosti k miminkům se v mém okolí všeobecně ví, avšak o tom, že si pořídíme své vlastní jsme se rozhodli teprve nedávno. Ne že bych nechtěla už dříve, ale přítel se k tomu stavěl trochu odmítavě (aby byli peníze, měli jsme kde bydlet, abych měla dokončenou školu) a říkal, že se na tátu ještě necítí (je stejně starý jako já, i když psychicky někdy o desetiletí starší). Navíc mi bylo poraděno abych tomu nechala volný průběh a netlačila na něj - musí na to přijít sám. Takže poslední půlrok jsem se vyvarovala veškerým náznakům a na otázky typu: „tak kdy vy“ jsem reagovala: někdy určitě. Zá:,–(ní zlom však nastal 31.5.2009, kdy jsme byli s přítelem u mým rodičů a mamka pronesla něco jako, že za rok bychom mohli mít dodělaný byt (zařizujeme si podkroví u přítelových rodičů, nemáme zatím kuchyň, ale už se na ní pracuje) a mohli bychom se začít snažit o miminko. A já si najednou uvědomila, že další rok čekat nechci. A tak jsem se rozhodla, že se Pavla prostě zeptám. Vždy spolu jednáme na rovinu, tak jsem si řekla, že to nemůže ničemu uškodit, může se stát pouze to, že řekne: ještě ne.

A tak jsem mu druhý den večer prostě řekla: „chtěla bych mít miminko.“ A on odpověděl: „tak jo.“ Můj výraz si asi dokážete představit. Prý o tom už pár měsíců také přemýšlí a je pro. Takže jsem dobrala zbývajících pět prášků Logestu a pro další už si nešla. Hned druhý den jsem sedla k internetu (a najela na tuto stránku) a začala se vzdělávat. Koupila si ovulační testy a začali jsme společně plánovat. Podle desítek přečtených článků oba víme, že otěhotnět hned v první měsíci snažení je spíše zázrak, ale zkusit to přece můžeme, ne?

Spočítala jsem si pravděpodobné dny ovulace a začala testovat. Bohužel ani jeden test pozitivní nevyšel (13.,14. i 15­. den), ale z toho si zas až tak hlavu nelámu, vždy se může něco stát a test netestuje správně. Pravidelný pohlavní styk vedeme, takže když nám bude souzeno, snad bychom mohli v následujících měsících počít…

Dnes je to přesně týden do začátku mé menstruace. Od včerejška mě dost nesnesitelně bolí bradavky. Možnost, že jsem si to vsugerovala je dost velká, ale co kdyby? Už se strašně teším na příští pondělí, kdy bych tu červenou nadílku měla dostat. Nikdy jsem totiž potíže s bolením bradavek neměla…

Jája

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
rawanelli
Stálice 56 příspěvků 28.06.09 23:05

Dobrý večer vespolek.Tak jsem si přečetla nový článek a konečně bych mohla neco napsat nejsem žádná pisatelka a k PC se dostanu hodně málo.Poněvadž jsem furt v práci nebo děláme něco na baráčku.Výtán tě tu u nás.Koukám na ten článek nevěřícně miminko ti samosřejmě přeji,ale že by to šlo tak rychle a snadno.My se snažíme o mimčo už pátym rokem a furt nic.Furt tu straší červená tetka.A to jsme toho zkusily dost.Tak snad nám letos nebo příští rok dopadne umělý oplodnění.Tak se tu mějte a snad zase někdy

 
Pudloslava
Vesmírná mluvilka 32229 příspěvků 29.06.09 09:07

Hele samozřejmě je možné, že těhotná jsi - ve tvé věkové skupině je šance 20%.  

Možná budeš mít štěstí a otěhotníš hned, ale s ohledem na tvé duševní zdraví Ti doporučuji přestat se zaměřovat na pozorování možných příznaků těhotenství. Pomineš se z toho. za všechny dlouhodobé snažilky ti mohu říct, že „úplně jasných“ známek těhotenství jsem zažila mraky - a nic, a když jsem nakonec otěhotněla, tak jsem měla jen jasné známky menstruace. Všechny snažilky zažívají to samé.  

Vím, že nemyslet na to se nedá. Ale spolehni se víc na ty objektivní metody, těhotenské testy především, případně měř bazálku. Svému tělu nevěř, přání je otcem myšlenky a taky existuje něco jako falešná březost.

 
zuzanaM
Ukecaná baba ;) 1120 příspěvků 29.06.09 09:26

Ahoj, u nás sice čekáme „antikoncepční miminko“, ale jelikož vím kdy došlo k početí téměř s jistotou tak ti můžu říct, že to tak rychle někde prostě vyjde…hodně štěstí!

 
chuanitka
Extra třída :D 14721 příspěvků 29.06.09 10:44

Jájo, hoď ovulační testy na dno šuplíku a vytáhni je, až se budeš snažit třeba rok. Nejlepší je na to nemyslet - to se dělá těžko, vím :)  Ale čím víc chceš, tím míň to jde. A taky chlapa otrávíš věčnými kecy o ovulaci a bolavých bradavkách a sex ho nebude bavit, bude si připadat pouze dárce spermatu. Na to pozor.
Přeji brzké dvě čárky a zdravé miminko.

 
lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 21949 příspěvků 2 inzeráty 29.06.09 11:12

Já teda přeju hodně štěstí ve snažení, ale sama z vlastní zkušenosti vím, že to nemusí být hned. Já vy:,–(ila antikoncepci a trvalo to 2 roky než jsem otěhotněla přirozenou cestou a to mluvím o velikým štěstí, že to bylo tak ,,krátký" to čekání. Ale ani jednou jsem nesáhla po ovulačním testu, teploměru apod. Akorát jsme si řekli, že když se to nepodaří do konce lonskýho roku, zančem to řešit přes lékaře. Nakonec jsme nemuseli. Ačkoli jsou ženský, který se jenom podívaj na slipy a už jsou v tom…

 
EvaA1
Nováček 9 příspěvků 29.06.09 20:06

To jsem ráda, že nejsem jediná, kdo na ty přístroje kašle! Teda zatim… :-)

 
Martik82
Kecalka 440 příspěvků 30.06.09 19:15

Ahoj a vítám tě tady.
Já jsem otěhotněla  teda okamžitě, hned první měsíc, ale to považuji za zázrak. Bylo mi taky 22let…Víš, jen ti chci  říct, jako holky tady..vyprdni se na nějaký ovulační testy a měření baz. teploty. Snažíte se teprve první měsíc a pokud těhotná nejsi (moc ti to přeji) tak bys mohla být pak každý měsíc jen zklamaná a sex by nebyl to krásný,ale jako povinnost. Ten začátek, kdy plánujete a sníte a povídáte si o tom..byl měl být krásnej a ne jen „hon“ za mimčem..ted hned. Užívejte si to..
Martina s Mišelínkou(3roky)

 
Panuška
Neúnavná pisatelka 16974 příspěvků 30.06.09 23:03

Ahojky držím pěstičky ať se zadaří co nejdříve třeba hned teď na poprvé. Nám se náš poklad povedl asi za 4 měsíce a někdy to bylo náročné i když to bylo celkem rychle. Ale taky se přidávám k holkám a radím vyprdni se na testy a bazální teplotu. Já v rámci šílenství testy taky zkusila a nic no a výsledek - otěhotněla jsem ale až 21. den cyklu -takže nic neřeš, užívej se výrobu miminka a brzy se vše podaří. Držím palečky.

 
Sobinka
Stálice 52 příspěvků 02.07.09 13:25

Jančo, taky se přikláním k nejančení (i když se to těžko dá splnit, to vím dobře). Nám se zadařilo na 13. pokus, ale už po prvních 3 měsících jsem byla psychicky rozložená. Prostě jsem moc chtěla (teda u nás jsme mooc chtěli oba, aby to bylo přesný) a každou další tetku jsem obulela. Sledovala jsem každé píchnutí v břiše a dopracovala se k hoodně slušný depce. Po půl roce snažení jsem nenáviděla každou těhotnou v okolí a samozřejmě ořvala každou zprávu o nově nastávající mamině, se kterými se kolem nás roztrhl zrovna pytel. Byla jsem pak už protivná sama sobě! Nakonec  jsem si našla novou práci a řekla si, že se do ní pustím naplno a snažení dáme na čas k ledu. Ten měsíc jsem otěhotněla :-) (i přesto, že jsem byla víc jak půlku cyklu nemocná, tudíž bez sexu a k němu jsme se dostali vlastně pouze 3× ;-))))))))))))
Tak hodně štěstí!!!

 
JaninkaH.
Nováček 4 příspěvky 09.07.09 11:29

Tak ahojky všichni. Děkuji moc za odpovědi, jsem za ně ráda :-)
Dneska je 9.6 (čtvrtek) a já jsem měla v pondělí dostat menstruaci. A nic. Jestli je to nervy nebo vysazením antikoncepce nevím, včera ráno jsem si dělala TT (samozřejmě jsem to déle nevydržela) a nic. Takže uvidíme. Zatím ještě doufám a když se to nepovede, vzhůru do dalších pokusů!

 
JaninkaH.
Nováček 4 příspěvky 09.07.09 12:52

Ahoj holky, jsem tu zas!!! Když to píšu, klepou se mi ruce, každopádně mohu napsat, že jsem před půl hodinou objevila na testu // !!!! Vyšlo to napoprvé… Jsem beze slov.

Vložit nový komentář

Reklama

Všechny deníčky uživatele

Jak Daneček na svět přišel


Reklama