Dáreček k narozeninám

Těhotenství
  • bara 1
  • 01.02.13

Vysněnou Pavlínku mi potvrdili na mé narozeniny. Je to moje malá čertice a už se těším až ji poprvé uvidím. Je to nejkrásnější pocit, jaký znám a doufám, že se jí v bříšku zatím líbí.

Pavlínce je 16tt

Opička jedna:)

Tak a tady vypadá jako duch

To je ještě maličkatá :)
2 komentáře

Asi půl roku jsme s přítelem snažili o mimi, ale já jsem pořád měla zdravotní problémy. Doktora napadly srůsty a doporučil mi laparoskopii a kontrolu průchodu vejcovodů. Už jsem prostě počítala s tím, že dřív než po Vánocích (po laparoskopii) se nezadaří. Přestala jsem všechno řešit. Pak jsem nedostala MS, ale byla jsem nemocná a nechtěla jsem být nešťastná z dalšího negativního testu. Nakonec jsem po týdnu měla brouka v hlavě a šla jsem si udělat test o přestávce v práci. Byly tam // a já málem spadla ze záchodové mísy. Objednala jsem se na gyndu, kde mi na mé narozeniny potvrdily miminko a už mělo i malé srdíčko :)

Všechno bylo fajn, ale po měsíci přišly nevolnosti a já jsem prozvracela týdny a zhubla 5 kg. Nic mi nechutnalo a nic mě nebavilo. Pořád jsem se miminka ptala, proč mi to dělá. Po těch týdnech mi začalo být lépe, vůbec nic jsem stejně nejedla, ale alespoň jsem už nehubla. Konečně se ten můj čertík umoudřil? Že by opravdu už bylo lépe? Bylo to tak a já jsem si mohla alespoň trošku to své vytoužené těhotenství užít. Začala jsem chodit po obchůdcích a kupovala jsem ty pidi roztomilé oblečky, nemohla jsem si prostě pomoci.

Teď už mám doma sbírku oblečků a těším se na další nakupování. Ráda si představuji, jak má malé na sobě oblečky a jak spinká v postýlce. Často si taky představuji ten krásný okamžik, až ho uvidím poprvé a že budu nejšťastnější na světě. Teď už máme skoro 20. tt a nejspíš to bude holčička Pavlínka. Holčičku jsem si moc přála, i když v rodině jsou spíše kluci a já jsem se už s chlapečkem „smířila“. Na jednu stranu by mi to bylo stejně jedno, hlavně aby bylo miminko zdravé. Taťka byl trochu smutný, ale nakonec je rád a syna bude chtít až příště.

Už se těšíme na nové fotečky naší krásné Pavlínky, která na fotkách vždycky dělá ksichtíky a různé polohy, těšíme se na naše první pohyby a hlavně na to, až ji uvidíme, budeme moci obejmout a říci jí, jak moc ji milujeme.

Hodnotilo 12 lidí. Score 4.3.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Kukýska
Kelišová 6521 příspěvků 01.02.13 08:06

Moc držím palce!!! :kytka: ať je vše jak má být a malá dělá jen samou radost!!!
já jsem ve 25 týdnu, moc jsme si přáli holčičku a čekáme klukla :mrgreen: koukám, že je to většinou opačně jak si kdo přeje!! hlavní, ale je, že budou mimča zdravá!! ještě jednou přeji hodně štěstí!!!

 
bara 1  01.02.13 09:22

:) moc děkuju, zatím je malá hodná, ale to se může ještě změnit:) taky ti držím palce k chlapečkovi, hlavně ať je zdravý a dělá Vám samou radost! :kytka:

 
elizabeta92  01.02.13 10:42

Gratuluji :hug: Hlavně ať je miminko zdravé. A ty samozřejmě taky, aby jsi si těhotenství užila než přetrpěla :kytka:

Mě se dcera narodila na narozeniny svého otce. Takže jsem pro přítele měla ten nejhezčí dárek :srdce:

 
bara 1  01.02.13 10:47

@elizabeta92 moc děkujeme a doufám, že bude vše v pořádku:)
:kytka: jéé, to je taky krásný, ten musel mít radost a slavit dvojnásobně:) :kytka: Také vám přeji hodně zdravíčka:)

 
lussynet
Závislačka 4900 příspěvků 01.02.13 14:05

Gratuluju! :) já jsem v 19tt a UZ nás čeká příští týden, tak jsme zvědaví, jestli nám ukáže, jaký tajemství tam skrývá :))

 
bara 1  01.02.13 17:42

@lussynet moc děkujeme :kytka: jé, tak ať je hlavně zdravé

 
lussynet
Závislačka 4900 příspěvků 01.02.13 19:53

@bara 1 Děkujem! :)

 
marca46
Neúnavná pisatelka 19498 příspěvků 01.02.13 21:38

Také držím palce, ať je vše v pořádku. :andel:

 
bara 1  02.02.13 09:07

@marca46 děkuju… :kytka:

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama