Dostali jsme velký dar

Těhotenství

Po několikaletém snažení se o miminko nám Bůh nadělil velký dar. Pátý pokud IVF se podařil, ale to, co jsme viděli na obrazovce, nás opravdu překvapilo a nikdo to nečekal..

Už dříve jsem psala svůj deníček s mým příběhem.. Kdo si chce připomenout, může zde

Duben 2014, pátý pokus IVF.

„Pane doktore, rozhodla jsem se když už si hradíme vše sami, aby mi byly vloženy dvě embrya“. Po velkém přemlouvání lékař svolil. " Vložíme Vám 2 embrya, bohužel Béčkové kvality, ale může se stát, že budou čilejší než Ačková."
Zasmála jsem se a jen řekla " no jestli z tohoto nějaké mimčo bude, bude to asi Coperfield"..

7. den od Et jsem si udělala těhotenský test, slabší čárka. To není přece není možné, je to sen? 8,9 a 10. den čárka sílila až byla nejsilnější. Na kontrolním odběru krve mi lékař potvrdil těhotenství. Plakala jsem štěstím, to je neuvěřitelné. Navrhnul, že uděláme ultrazvuk, pak se to stalo a já se ponořila do toho krásného snění a přemýšlení o budoucnosti.. Lékař mi ukazuje obrazovku a prstem na bublinku - druhou?

„Paní, tak jedno embryjko bohužel zaniklo, ale druhé se nám rozdvojilo, takže čekáte jednovaječná dvojčátka“. Byla jsem v šoku a plakala. Nechápala jsem, jak je možné, že takové štěstí potkalo nás? Sestřička se otočí ke a říká:„Jéé jednovaječné dvojčátka, jak je poznáte?“ Nevěděla jsem v tu chvíli co říct.. byla jsem v šoku a šťastná. Manžel se mnou nebyl, čekal v práci až mu zavolám.
Když jsem mu řekla, že čekáme rodinu, byl celý nadšený. Nejlepší ale bylo, když jsme mu řekla, že jsou tam dvě miminka: „Ty vo.. to si děláš pr…“ velký smích a nadšení. Celá rodina, přátelé jsou nadšení. Rodiče nemohli uvěřit, vše je ok, radost a nadšení.

Bohužel v říjnu jsem byla svědkem nešťastné nehody. Byli jsme u rodičů na návštěvě se svou fenkou zlatého retrívra - asistenčním 5letým psem. Milovali jsme ji a byla to právě ta, která mě pomohla dostat se ze dnů kdy jsem měla deprese ze samoty a smutku, že nemůžeme mít děti. Ona byla naším miminkem které jsme milovali, trávila se mnou 24 hodin denně.

Byla jsem svědkem toho, kdy mi ji na zahradě před očima terénním autem srazil a přejel pán, který ujel. Řešili to i policisté, já se z toho sesypala. Umřela do 15 minut po srážce a mě to bolí ještě dnes.. Vidím před očima jak se to stalo a hlavně to i slyším. Pán ujel a ještě nás zažaloval, že jsme ho osočili ze lži. Řekl, že nic neviděl, neslyšel, nevěděl že něco přejel a ani se neomluvil.

Strhlo se kvůli tomu peklo..přišlo mi předvolání na úřad, že jsem obviněna z přestupku. Zaplatila jsem pokutu, že mi utekla a nezabránila jsem střetu. V lednu jsem byla zase předvolaná - tentokrát jako svědek, ale už nemám sílu to řešit (obzvláště teď v tomto čase, kdy se schyluje k porodu). Do 3 týdnů mají přijít miminka na svět a já se na ně moc těším. Jen mám řešit nepříjemnou situaci s pánem, který nemá soudnost, neomluvil se a ještě žaluje rodinu.

Je mi z toho smutno, tolik nocí jsem proplakala za chlupatým miláčkem, jak moc nám chybí. Až jsem dostala k svátku dárek - malé štěňátko opět retrívra. Je to miláček, ale stále jsem srovnávala, což nemůžu věčně - já vím. Jen to stále bolí. Představovala jsem si, jak naše fenečeka hlídá dvojčátka a jak je to jejich miláček. Teď budou vyrůstat spolu, budu mít 3 děti, dvojčata a štěně.
Zvládnu to, rodiče mi s manželem pomůžou, slíbili to a jsem ráda, že nebudu sama.

Čekáme svá dvojčátka a za pár dní, do 3 týdnů je budeme držet v náručí. Těším se a zároveň se bojím. Ano, je to přirozené, ale je úžasné cítit to štěstí, ten pocit, že jsme tak blízko. Vánoce byly nádherné, byly s námi naše děti, sice jen ještě v bříšku, ale už u stolu.

Přeji všem krásné svátky a šťastný Nový rok. Ať je rok 2015 lepší než byl rok předešlý. Brzy budeme v náručí držet své miláčky. Ještě pár dní.. Moc se těším, držte nám palce a mějte se krásně.

Hodnotilo 34 lidí. Score 4.5.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Bakera
Ukecaná baba ;) 1884 příspěvků 1 inzerát 01.01.15 01:05

Moc gratuluji a zároveň držím palce, ať to vše hezky zvládnete :). Starost o dvočátka bude krásná, ale určitě náročná stejně jako péče o štěňátko k tomu. Také jsem chtěla štěňátko, nakonec přišly // a koupě pejska se odložila. Mám teď doma 2,5 měsíčního chlapečka, který mě zaměstnává a jsem moc ráda, že k němu ten pejsek nepřibyl :). Hezký nový rok :mavam:

 
Saroya
Neúnavná pisatelka 17620 příspěvků 01.01.15 08:17

Držím palce. Je hezké, ze si deti našly cestu, jak přijít hned dvě :-) Chapu, z jakého důvodu ti po té strašné události koupili pejska, ale přidávám se k předchozímu komentáři, stene bych k miminku nezvládla. Mam dospělého psa a i tak jsem mela občas co delat, natož stene a dvojčata, to zni příliš náročně. tak preji mnoho pomoci druhych.

 
biskupka
Kecalka 287 příspěvků 01.01.15 08:50

Tak to už máte za pár :dance:, držíme pěstičky :hug:,ať všechno dobře dopadne. Já bych se té péče o dvojčátka a pejska zas ani tak nebála, já teda mám už psa staršího, ale s dvojčátky jsem převážně pořád sama, páč manžel je hodně v práci a myslím, že vše zvládáme celkem v pohodě a to to ze začátku kvůli jejich uspěchanému startu bylo dost hektické. :hug: Tak tfuj tfuj tfuj :srdce: :srdce: :srdce:.

 
kar-maa
Echt Kelišová 9706 příspěvků 01.01.15 08:53

Jee moc gratuluju k dvojcatkum. Bude to narocne, ale urcite uzasne. Budou to holcicky nebo chlapecci?

 
verulicek  01.01.15 09:26

No držím palce..nechci ti brát iluze, ale už tak jako prvomatka budeš mít dvojčata - což je samo o sobě dost na budku..o štěně se bude asi muset chvíli starat někdo jiný :nevim:

 
Petík K
Kelišová 5163 příspěvků 01.01.15 11:41

Teda to je hezká deníček, ted si představ že by se obě vložená miminka udržela a čekali by jste trojčátka :D teda pokud by to tak šlo nějak se v tom nevyznám. Jinak moc gratuliji a přeji hodně štěstí a pejska je mi líto :hug:

 
fenny
Závislačka 4917 příspěvků 01.01.15 11:55

Gratuluju k vymodlenému těhotenství a přeju moc štěstíčka. Ale to s tím psem nějak nechápu, to vám po zahradě běžně jezdí cizí pánové v terénních autech? :nevim: Pokud pes utekl, tak je pán v právu, ačkoliv hulvát to nepochybně je.

 
Sisi S
Zasloužilá kecalka 648 příspěvků 01.01.15 12:42

Všem děkuji.. tento deníček jsem psala aby ch se vypovídala a sdělila světu tu krásnou novinku.
Nechci řešit kdo je nebo není v právu. U nás je to složitější.. byla to vedlejší cesta, oploceno máme..nezlobte se, ale nemám sílu tohle dále řešit. Jen jsem chtěla aby někteří viděli co se může stát..
Bella má 4 měsíce. Je hodně chytrá a zlatá. Koupili jsme branku, do obýváku kuchyně a ložnice nesmí, jinak chodí všude. ( máme velký dům ) Je moc hodná, hezky poslouchá. Nemám s ní starosti a brávají si ji rodiče, kteří bydlí 1km od nás. Berou si ji aby ji nechali vyběhat s jejich psem na zahradě, tím pádem ona přijde domu, lehne a spí..
Těšíme se na dvojčátka a nevidím v tom problém. Spíše naopak. Bella mě dostává z depresí které bohužel od jisté doby mám.
Pro mě je to radost a za to všechno co jsem zažila a co mi ze shora nadělili děkuji..
Přeji krásný den všem a děkuji za podporu
Příští týden plánovaný císař, moc se těším na své syny, které už teď moc miluji :srdce: :srdce:

 
Andrea.Tom
Ukecaná baba ;) 1117 příspěvků 01.01.15 12:46

Krásné! :) moc vám to přeji! :) Toto je snažení, o kterém se má psát a má být k zamyšlení.. Občas lidé píší, že se snaží „už“ třeba 3 měsíce a ono pořád nic a jak jim z toho je „šoufl“ a podobně. Podle mne zbytečně ;) Gratuluji moc! :) Pejska je mi samozřejmě líto :/ :kytka:

 
LenďuleB
Ukecaná baba ;) 1173 příspěvků 01.01.15 14:32

To je heezký :hug: Přeji hodně štěstí celé rodince i štěňátkuk, ať všechno v pořádku zvládnete a miminečka Vám dělají jenom samou radost! :srdce: To co se stalo, mě mrzí, jednání toho člověka, je neomluvitelné a zůstává rozum stát, čeho jsou lidi schopný :cert: Držte se, bude dobře :kytka:

 
LenďuleB
Ukecaná baba ;) 1173 příspěvků 01.01.15 14:34

@verulicek aky jsem měla dvojčátka hnedka a ještě mi k tomu nebylo ani dvaadvacet.. Náročné to je.. co si budem povídat, dvojčátka, ale pokud má schopného manžela, tak i se štěńátkem určitě všechno dobře zvládnou. Ze začátku možná bude trošku chaos, ale to si časem sedne :-)

 
Lada84
Ukecaná baba ;) 1747 příspěvků 01.01.15 15:13

Moc pekny denicek, jste uzasna zena a budete maminka, kterou si dvojcatka schvalne vybrala. Cetla jsem o vasem zapoleni s tehotenst., resp. pokusy o miminko a smekam pred tou vuli a silou zvedat se a jit dal. Jste inspiraci a vas denicek je v Novem roce skutecne na miste. Optimismus. PS: Prosim, az budete mit cas, napiste pak o porodu vasich chlapecku, o vasem zacatku..budu se na to tesit a hodne stesti pristi tyden pri sekci, bude to v poradku :kytka:

 
Lada84
Ukecaná baba ;) 1747 příspěvků 01.01.15 15:14

@Andrea.Tom :palec:

 
HF29
Povídálka 23 příspěvků 01.01.15 16:14

Strašně moc gratuluji a držím pěsti ať vše dopadne na výbornou :hug:. Všechno se děje z nějakého důvodu - to, čím jste si prošla, to, že Vás potkala dvojitá radost i to, že jste si k tomu pořídili štěňátko. Prostě to tak má být. A vy budete skvělá maminka, proto si Vás dvojčátka vybrala :srdce: :srdce: :srdce:

 
Pudloslava
Vesmírná mluvilka 32229 příspěvků 01.01.15 18:20

Strasne gratuluji k miminkum. Ja bych si teda stene k miminum neporizovala, odkladam i planovanou venkovni kocku. Obdivuji tu odvahu.

 
Lenka 80  01.01.15 19:55

Krásný deníček :palec:.přeji hodně štěstí a pohodový porod. :hug:

 
Renaku
Ukecaná baba ;) 2101 příspěvků 7 inzerátů 01.01.15 22:36

Drzim palce na pristi tyden :-) ja mam pubertalniho psa k miminu a je to nekdy fakt hruza, ale pokud ti budou rodice pomahat, tak jiste vse zvladnete ;-)

 
Arome danka.02
Kecalka 109 příspěvků 01.01.15 23:22

Krásný deníček :srdce: Určitě všechno v pohodě zvládnete.
Přeji hodně radosti z dvojčátek :kytka: :srdce:

 
rossie0911
Zasloužilá kecalka 769 příspěvků 02.01.15 20:19

Krásny dwnixˇek, kěz by nám taky pán bůh tak nadělil! Přeji ti už jen lásku a radost z chlapečků❤️

 
Conulka
Závislačka 2818 příspěvků 02.01.15 20:24

Ahoj Silvinko, moooooc držím pěsti a ať už máš mimouše v náručí :hug:

 
tina111
Ukecaná baba ;) 1259 příspěvků 03.01.15 11:21

Mooooc gratuluji :kytka: je to uzasne!!!
Nebojte vse zvladnete. Nove stenatko vam pomaha ( jak pisete) a to je nejdulezitejsi!!! Vsichni pomuzou.
Vy se teste ceka vas to nejlepsi na svete.
Taky mame syna ze3ivf… a pred tehu mi umrel dedecek a behem tehu babicka :( moc to boli a porad. Bohuzel je to tak. :,(
Nastesti nam smutek vystrida radost z novych zivutku :srdce:
Opatrujte se a at probehne porod v poradku!!!

 
petraa.z7
Generální žvanilka 24280 příspěvků 12 inzerátů 03.01.15 21:55

Moc gratuluji, to byl tedy zazrak :palec: takze uz planovany cisar? vsechno dobre dopadne :hug: no osobne si neumim jeste u dvojcat predstavit stene které musim vse naucit, sama vim jak jsem sveho psa vychovala a mit do toho dvojcata bych ja osobne nedala :mrgreen: ale budete mit velkou pomoc, takze to bude jiny a zvladnete to :palec:

 
sabcacech
Ukecaná baba ;) 2198 příspěvků 05.01.15 16:20

Gratuluji k miminkum.Sama jsem podstoupila 2 IVF a vim jake to je.
Lituji pejska. Lidi jsou zlý.

 
Sisi S
Zasloužilá kecalka 648 příspěvků 01.02.15 20:38

Všem vám moc děkujeme…
Brzy vytvořím nový deníček. Miminka jsou na světě, zdravé, krásné..
Jinak to, že jsme si pořídili štěňátko byla dobrá volba! Hodně mi pomohlo po psychichické stránce a od té doby co jsme přinesli domu miminka je strašně fenečka hodná…takže ničeho nelituji..

Vložit nový komentář

Reklama

Všechny deníčky uživatele

Zázraky se dějí

Dokud dýchám, doufám


Reklama