eMIMINO bude mít 7 let

Ostatní

Možná se to zdá neuvěřitelné, ale v příštím měsíci bude mít eMIMINO 7 let. Je nejstarších z mých dětí. Možná tady jsou ještě pamětnice, které stály u zrodu eMIMINA.

Byla jsem díky rizikovému těhotenství doma celých 9 měsíců, a protože jsem žena činu a zjistila, jsem že na internetu v té době nebylo moc informací o těhotenství, udělala jsem si takový server sama. Z počátku byl úspěch, když si na náš server kliklo 30 lidí. (A podívejte se dnes.....)

Sedm let je dlouhá doba, narodili se dvě děti - Verunka a Davídek, začala jsem chodit do práce, studovat další vysokou školu, objevili se první vrásky a taky břicho a zadek už nejsou, co bývaly.

Někdy jsem měla pocit, že nejlepší bylo eMIMINO zrušit. Stihnout celou domácnost, práci, děti, manžela … Však to znáte.
Ale eMIMINO je moje dítě, sice trošku zanedbané a nemoderně oblékané, ale je moje a já jako každá správná máma na ně nedám dopustit a jsem na ně pyšná.

A pak vždycky přišel někdo, kdo mě nakopl a kdo byl ochotný pomáhat.
Chtěla bych na některé vzpomenout a ještě jednou jim poděkovat

Naivní káčátko - první pisatelka deníčků pro těhulky
Jiřinka Vrabčákovic - pokračovatelka deníčků z Naivního káčátka a první miminkovské deníčky
Ed - nešťastná z toho, že nemůže podruhé otěhotnět (dnes už má děti tři) a zakladatelka klubu Snažílek
Brusinka, Pusinka, Montička ..... a celá řada dalších

V poslední době je taková zlatá dušička Missorka, jenže dělá pro eMIMINO maximum (skoro ho adoptovala), ale nutí i svého chlapa, aby se doma neválel a zapojil se. Jen díky nim nemusíte čekat až konečně eMIMINO naběhne, jen díky nim běží Fotogalerie, jen díky nim nemusí největší závislačky čekat, až večer ulehnou obě moje děti a já konečně schválím deníčky za celý den.

A hlavně chce aby eMIMINO bylo lepší, na rozdíl ode mě má na to buňky......
Možná jste si všimli nové diskuze na téma, jak zlepšit eMIMINO. Budu moc ráda, když pomůžete a řeknete svůj názor. Vždycky jsem říkala, že chci aby ten server byl o Vás a pro Vás. A to bohužel nepůjde bez Vaší pomoci.

Jedno Vám ale slíbím, i když se eMIMINO asi kosmeticky změní, nezmění se jeho atmosféra. Můj manžel říká že je tady pěkný babinec (on někdy používá i lepší výrazy :-) ), ale to je právě to, co těhulky a maminky na mateřské potřebují,…

Takže deníčky eMIMINO nikdy neopustí.....

Tak a to je asi všechno, co jsem chtěla říct.
Mějte se krásně a mějte samé štěstí

Šárka - maminka eMIMINA

PS. Původní stránky :-) https://www.emimino.cz/puvodni/

Hodnotilo 1 lidí. Score 5.0.

Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
 
Magrata
Kelišová 7461 příspěvků 10.02.06 11:36

milá Šárko

děkuji za vytvoření emimina, které mě před 4 lety chytilo za srdíčko a nepustilo :)). S ním jsem prožila své snažilkoství, těhotenství, četla gratulace k narození delfínka a hlavně našla spoustu užasných lidiček, díky kterým já mateřska dovolená opravdu dovolenou :)))

markét a delfínek

 
Lliduska
Závislačka 3845 příspěvků 10.02.06 11:41

Ahojky Šárko…

jen bych ti a ostatním kdo zpravujete server eMimino chtěla poděkovat…

a říct, že jen díky emiminu jsem se v 21ti letech rozhodla mít miminko a jen díky emiminu ted na mateřský přežívám…hlavně v zimě…

DĚKUJU ZA TO ŽE JSTE

Lída a Ríša za měsíc 1 rok…

 
Ivik4
Závislačka 3152 příspěvků 10.02.06 11:42

Šárko,
patří ti velký dík za vytvoření těchto stránek, na kterých již celé 4 roky hledám informace, pomoc a nebo si sem přijdu jen tak pokecat :). Poprvé jsem stránky otevřela, když jsem začala uvažovat o prvním miminku. Celé první těhotenství jsem strávila s budoucími maminkami v deníčku Naivního káčátka, dneska mám děti dvě a díky těmto stránkám to všechno jakžtakž zvládám :) :).

Velký dík i tobě, Peto!!! A vlastně vůbec všem, které sem přispíváte svými dobrými radami!!!!

Šárko, a za moc velké kosmetické úpravy se nepřimlouvám :), jsem konzerva a ráda se vracím tam, kde to důvěrně znám!!!!

Iva, Mojánek a Tom od Veroniky a Adámka

 
MartinaK
Zasloužilá kecalka 980 příspěvků 10.02.06 11:43

Ahoj Šárko

Já jsem emimino objevila loni v dubnu a od té doby je to moje druhá rodina :-) Hlavně holky ze Zimňátek 05/06.A to v dobrém i zlém.Proto jsem tobě a ostatní co se o tento server starají chtěla poděkovat. Emiminu přeji ještě několikrát 7 let.

Martina a Tadeášek 10týdnů -Zimňátka 05/06

 
Lostris
Závislačka 3625 příspěvků 10.02.06 11:52

Šári, maminko eMIMINA :-),

díky, že jsi přes sedmi lety měla tak skvělý nápad tyto stránky vytvořit. Díky nim jsem poznala spoustu nových virtuálních kamarádek, bez kterých bych si to už neuměla v životě představit :-).

Díky patří samozřejmě i tobě, Missorko :-).

Přeji hezký den,
Lostris od Zebřiček

 
Bubu
Ukecaná baba ;) 1005 příspěvků 10.02.06 11:58

Taky díky za vytvoření a údržbu emimina. Je nás víc, pro které znamená nejen „útěk“ z každodenní rutinní práce kolem dětí, ale taky kontakt s¨ostatními DOSPĚLÝMI osobami :o), možnost si popovídat a hlavně najít dobrou radu a občas i pohlazení (i když jen virtuální).
Bez toho všeho by se mi mateřská zdála naprosto úmorná a možná bych čas od času měla co do činění s psychiatrickými léčebnami :O))).
Takže díky,
 Bubu

 
Dadla
Ukecaná baba ;) 1930 příspěvků 10.02.06 12:10

Milé eMimino, jsem strašně ráda, že jsi se narodilo :o))) Přeji k tvým narozeninám všechno nej :o))))

Šárko, díky…

Dadla a Vojta od Matýsků

 
grizley
Zasloužilá kecalka 711 příspěvků 10.02.06 12:20

Šárko,

já teď čekám svoje první miminko a emimino mi strašně pomohlo proplout celým těhotenstvím! Jsou to moje nejoblíbenější stránky a připadá mi neuvěřitelné, že sem nezasahují nešvary podobných serverů (třeba na jiná témata). Strašně moc děkuji tobě a všem tvým pomocníkům a pomocnicím, bez kterých by to nešlo. Ta atmosféra tady je naprosto úžasná! Doufám, že emimino vydrží co nejdéle a bude pořád takové jako je teď!

Grizley (právě teď mám 15 dní do TP) z deníčku Únorčátek a březňátek 2006

 
zuzanag
Zasloužilá kecalka 752 příspěvků 10.02.06 12:40

Ahoj Šárko,

chtěla bych emiminu poblahopřát ke krásným 7. narozeninám a doufám, že tady bude ještě hooodně dlouho.

Díky němu jsem našla spoustu kamarádek a naštěstí né jenom virtuálních, ale i skutečných, se kterými se scházíme a probíráme už u většiny naše 2. miminka a nebo v mém případě druhé těhotenství a já jsem za to emiminu velice vděčná.

Samozřejmě i Missorce a jejímu manželovi patří veliké díky :)))

Zuzka, Kuba a mimi ze Severomoraváčku :)

 
Verca
Kecalka 460 příspěvků 10.02.06 12:50

Přidávám se k ostatním, gratuluju eMiminu k narozeninám a Šárce děkuju, děkuju, děkuju. Jen škoda, že jsem eMimino neobjevila hned při prvním těhu. No co se dá dělat, neměla jsem tenkrát takový přístup na net. Šárko i tobě přejeme jen samé štěstí a radost.
Verča, Míša, Klárka a Vojtík

 
Zet
Zasloužilá kecalka 857 příspěvků 10.02.06 13:22

Milé eMIMINO,
vše jen to nejlepší a nejkrásnější k narozeninkám. Moc děkuji všem autorům a jsem ráda, že tu jsi.
Tobě, a hlavně všem mimiskům, autorkám a pisatelkám (popř.autorům a pisatelům:-)) a jejich rodinám bych chtěla popřát hlavně hodně zdravíčka!!!!!

Zet z Těšitelek

 
Sonja
Kecalka 204 příspěvků 10.02.06 13:29

Ahoj Šárko, Zděnku a Missorko!

Byl to skvělý nápad založit tento server a myslím, že se mnou budou všichni zde na EMIMINU souhlasit. Všem Vám za to moc moc děkujeme.

Sonja ze Štěstíček

 
asha
Nadpozemská drbna 29565 příspěvků 10.02.06 13:51

Mile eMimi, eMiminacky a eMiminaci :)

7 je stastny cislo a je neuveritelny, jak to uteklo!
Cetla jsem tady Denicky Verunky, pak Davidka, Naivni Kacatko a pak uz to jen houstlo:) Ze zacatku jsem jenom obcas nakoukla, moc se toho tady nedelo, kde jsou ty casy, kdy na chatu nebyla ani noha ani ruka:))
Pak jsem nakukovala stale casteji, snazeni o mimi nam vubec nevychazelo…

Zacla jsem chodit pravidelne na Rodinu, prece jen to tam bylo zivejsi (a chodim dodnes…jako vsude i tam je to o lidech a ja mela na lidi stesti:).

V r. 2003 jsem konecne otehotnela a tim se spustila i vlna zavislosti na emimi… nejdriv na chatu a pak i na denicku.
Ted je nas tu tolik, ze jsem si musela zmenit i nick, protoze uz bylo uplne „prekachnino“ a nikdo pomalu nevedel (a kolikrat nevi), ktera Kacka je ktera:)))

Moc dekuju za eMimino a preju, at je dalsich 7 let stejne fajn:)

Lenka&Maty PSTM

 
Karla
Zasloužilá kecalka 934 příspěvků 10.02.06 15:01

ahojky Šárko - maminko Emimina,
taky chci poděkovat, že emimčo vzniklo, že pořád je a ještě snad dlouho bude. Jsem tady každý den, několikrát. Takže jsem závislačka:-DDD Ale je to moc krásná závislost. Našla jsem si tady spoustu kamarádek a jednu opravdovou skutečnou, se kterou ty naše problémky řešíme a táhnem za jeden provaz. Bez tebe bych ji a ostatní nepoznala. Proto velké díky.

Karla od zebřiček

 
-eva-
Kecalka 322 příspěvků 10.02.06 16:25

Ahoj,
ráda bych také poděkovala za existenci emimina. Jsem moc ráda, že tu je, takže vše nej k narozenám.
Závislačka Eva

 
Yasmin
Zasloužilá kecalka 884 příspěvků 10.02.06 16:52

Ahoj Šárko,Missorko

tak i já se přidávám ke gratulacím E-MIMINU k jeho 7 narozeninám­.Tenhle úžasný server jsem objevila přesně před rokem a od té doby jsem na něm závislá.Začínala jsem tady jako snažilka,pak jsem byla těhulka a teď už jsem maminka 3 měsíčního chlapečka.E-mimino mi umožňuje „sociální kontakt“ se světem a za to jsem jako mamča na mateřské strašně vděčná.Takže díky..díky..díky… jste moje druhá rodina,bez které si už neumím představit život.

Yasmin+Kubíček 3 měsíce

 
LuciaM
Zasloužilá kecalka 505 příspěvků 10.02.06 17:03

Milá Šárka, ja si čítam tieto stránky od úplného začiatku a sú pre mňa nenahraditeľné. Keď som bola vo veľkých psychických problémoch, stalo sa mi takou „terapeutickou skupinou“. Potom som čítala skutočne všetko, čo mi prišlo pod ruku - mala som pocit, že musím problematiku naštudovať :) aby som bola v obraze a dnes keď som zase snažilka, tak mám okolo seba milú skupinku dievčat s podobnými problémami. Je fajn, že eMimino existuje, že sa rozvíja, že sa nájdu nadšenci, ktorí tomu venujú svoj voľný čas. Ja by som nemenila nič. Vďaka!

 
frndulka
Zasloužilá kecalka 768 příspěvků 10.02.06 17:03

Ahoj Šárko,

díky za Tvůj nápad založit emimino. Tyhle stránky jsem objevila před 4mi lety, kdy jsem byla těhotná a zrovna se rozbíhal deníček Naivního káčátka. Z něj se pak vyklubal deníček Vrabčáků a dneska jsem stále věrnou přispěvatelkou nejstaršího emiminovského deníčku „Filutové z chytrálkova“. Díky těmto stránkám jsem tady poznala fajn holky a Šíma kamarády a kamarádky.

Hodně štěstí Tobě, Tvým dětem i nejstaršímu mimunu - emimu :o)))

Martina a Šimon 3,5 roku

 
Kimmy
Kecalka 158 příspěvků 10.02.06 17:19

Mila Sarko a Missorko,

jeste jednou vam chci podekovat (a tez pridruzenym ucastnikum opacneho pohlavi) za tyto bajecne stranky. Uz ctyri roky sleduju osudy klicovych maminek a hlavne snazilek, kterym pokazde usilovne drzim palce (Maru a Kacko - tak at to tentokrat vyjde!!). Mate muj velky obdiv, jak to vsechno zvladate i s povinnostmi maminek dvou deti.

Vytvorily jste misto, kam se rady vraci dnes uz tisice holek a kde se navazala velka pratelstvi. A ja nepochybuju, ze v dalsich letech tomu nebude jinak.

K technickemu vylepseni stranek jsem se uz vyjadrila v diskusi. Ale ta atmosfera - to kamaradstvi a uprimna snaha pomoct ostatnim byt treba jen sluvkem povzbuzeni - to nedokaze zadny software. A za zrozeni a udrzovani tohoto bajecneho virtualniho sveta vam patri muj velky dik.

Tesim se na dalsi roky s e-miminem, ktere asi brzo bude potrebovat sekci pro skolaky ;-), protoze odsud se proste neda odejit.

Vase oddana nakukovatelka,

Kimmy

 
Maky1
Závislačka 2907 příspěvků 10.02.06 17:24

Milá Šárko
jsem moc ráda že emimino vzniklo a že pořád je. Už to budou asi 4 roky co jsem na něj narazila, první jsem jen potichu koukala a pak se zapojila do snažení, těhotnění a teď maminkuji :-)))
Ještě že emimčo existuje jinak bych už asi skončila někde u Chocholouška. Mít miminko nebo teď už teda batole je super věc ale někdy je toho moc a jsem ráda že si o tom můžu popovídat s tolik lidičkama, že mě vyslechnou a uklidní že tak jak to je je úplně normální…
Takže vše nej do dalších let :-)))
Maky a Terinka (22měsíců)

 
sandra
Kecalka 131 příspěvků 10.02.06 17:27

Šárko a ostatní tvořitelky eMIMINA,
děkuji za tyto stránky, ani jsem si neuvědomila, že je za tím spousta času a práce. Strašně mi tyto stránky pomohly po dvou potratech, teď jsem 24 tt a denně chodím sem, za kámoškama. Nemám žádnou těhotnou kámošku, jen ty na emiminu. Děkuji moc a přeji hodně štěstí!

Sandra 24 tt

 
Ivik4
Závislačka 3152 příspěvků 10.02.06 17:34

Frndulko, zdravím tě!!! Konečně tě „vidím“ po dlouhé době, ostatní deníčky totiž nestíhám… Jestli si to pamatuji dobře, tak při prvním těhu jste prožívali zrovna záplavy, je to tak????

 
alice01
Ukecaná baba ;) 1461 příspěvků 10.02.06 18:11

Milá Šárko a emimiňačky!

Poprvé jsem si našla emimino ještě v práci - na podzim 2001. Závislačkou jsem se stala, až když jsem si z porodnice přinesla spavé miminko - naší Verunku… Díky Ed jsem začala přispívat pravidelně. Teď už to sice nestíhám denně, ale považuju emimino za svou domovskou stránku.

Nesmírně si vážím těch, co udržují jeho provoz - a navíc zcela grátis!! Vím, co to je, starat se o něco denně. Takže pochvala před nastoupenou jednotkou je zcela na místě!!!

Co by se dalo zlepšit? Už jsem několikrát jakési změny nyvrhovala, ale emimino je prostě takové jaké je. Něco se dá vylepšit, moderní ohoz mi nikterak neschází… Snad že bychom už konečně mohli přispívat na jeho provoz…! :o)

Díky za skvělý nápad Šárce, za zprovoznění a údržbu Zdeňkovi, za vkládání Missorce a za deníčky, příspěvky a diskuze vám všem!!

Alice a smečka

P.S To jsem zvědavá, na kolik to dotáhneme příspěvků!! Když napíše každá aspoň Ď! mohla by to být zajímavá cifra…! :o) :o:o)

 
WERINKA
Ukecaná baba ;) 2193 příspěvků 10.02.06 18:40

Šárko, Missorko a další, kteří se podílíte na práci na eMIMINU - DĚKUJI!

Šarko, děkuji za skvělý nápad, který jsi měla před 7 lety a gratuluji tvému miminku eMIMINU k jeho 7. narozeninám!

Čekám svoje první miminko a díky emiminu jsem poznala spoustu skvělých holek (maminek i nastávajících maminek)!Jsou jako moje 2. rodina a když s nimi jeden den nejsem, tak mám normálně „absťák“ :-)) Jsem ráda, že se s nimi můžu poradit a svěřit své obavy a pocity!

JEŠTĚ JEDNOU VELKÁ GRATULACE A AŤ EMIMINO ŠLAPE I NADÁLE SKVĚLE DALŠÍCH X X X LET :-)

Werinka 39tt (8 dní do TP) - deníček Únorňátka a březňátka 2006

 
Ajjaa
Závislačka 3492 příspěvků 10.02.06 19:16

Ahoj,

taky děkuji za eMIMINO. Šárko byl to moc dobrý nápad pořídit si takové miminko.

eMIMINO jsem objevila před dvěmi lety, kdy jsem prožívala těžké chvíle a měla jsem hodně bolavou dušičku no a už jsem tady zůstala.

Je moc fajn, že eMIMINO existuje.

Andrea a Adámek

 
anaj
Ukecaná baba ;) 1223 příspěvků 10.02.06 20:11

Milá Šárko a celé e-mimi,

všechno nejlepší k narozeninám!!!!!!

I když už jsem překonala počáteční závislost, pořád se sem ráda vracím a nakukuju minimálně obden. Jediné, co mě mrzí je, že jsme před 7 lety neměli internet. Takže dík aspoň za poslední 3 roky.
Poznala jsem tu spoustu kamarádek a když jsem byla na chatu s holkama z celého světa, cítila jsem se trochu jako světoběžnice:-))

Pozdravuj i ty svoje nevirtuální děti.

Jana od Filutů

 
katerina02
Zasloužilá kecalka 586 příspěvků 10.02.06 20:20

Sarko moc a moc dekuju za ten napad, spoustu prace a nadseni, ktere se do emimina vlozila. Emiminu preju vsechno nejlepsi k narozeninam, ani jsem si neuvedomila, ze uz je ti 7!!!! A to jsem zacinala v denicku Naivniho Kacatka, to to leti.

Jeste jednou diky!!
Katka a Tomasek od Sulanku

 
jana1
Zasloužilá kecalka 631 příspěvků 10.02.06 20:23

Šárko moc gratuluji k 7 narozeninám. Všem co se na těchto stránkách podílejí moc děkuji. Prožila jsem tady svoje snažení, těhulkovství a teď i maminkovství. Nevím co bych si bez emimina počala hlavně v době těhotenství. Nyní můžu konstatovat, že jsem na emimču závislá. Hlavně na diskusním fóru.
Díky moc za to, že jste.
závislá emimiňačka Jana

 
Gyta
Ukecaná baba ;) 1164 příspěvků 10.02.06 20:28

Ahoj, i já využiju tohohle článku, abych poděkovala, za výborný počáteční nápad a obdivuhodnou vytrvalost při realizaci:-) Jsem tu už přes rok pořádně zabydlená a spokojená, takže díky Gyta a Barbucha Květňátková

 
HAJINKA
Závislačka 2773 příspěvků 10.02.06 20:52

Milé eMIMI,
všechno nej nej nej k Tvým krásným sedmým narozeninám, ať děláš samou radost nejen mamince Šárce, ale i všem tetám, které se na Tvých stránkách více či méně pravidelně scházejí, a které se na Tobě staly více či méně závislé.
Ať jsi pořád tak příjemné, milé a užitečné, ať už v novém kabátku, nebo takové, jaké jsi právě teď a jaké jsem tě před dvěma lety objevila i já.

Hajinka + František Jonáš(6a3/4m) od Matýsků

 
vendelina
Kecalka 473 příspěvků 10.02.06 21:04

Já bych chtěla takymoc poděkovat!!! Prožila jsem si tady několik let, umělé oplodnění, marné snažení a nakonec krásného voňavého křiklounka a spoustu spoustu radosti, rad, informací, díky nimž jsem teď skoro nejlepší máma na světě:o))
Děkuju, že jste formovali můj život!!
Vendelina a Emma

 
claudia02
Ukecaná baba ;) 1124 příspěvků 10.02.06 21:07

Milé emimino,
Milá Šárko,
Milá Missorko,

asi budu jen opakovat co těch 30 holek přede mnou, ale tento server je opravdu i moje trochu druhá rodina, podpora, zdroj informací, závislost … :--)) Četla jsem asi rok předtím než jsem se zaregistrovala, i deníčky Naivního kačátka, i Ed atd., prostě „visím“ tu už zatraceně dlouho :--)))
Jsem ráda za atmosféru, která tu je, je mi někdy až špatně když si přečtu téměř jakoukoliv diskuzi na nejmenovaném „konkurenčním“ serveru a každá se zvrhne do nadávek, osočování a neuvěřitelných výrazů.
Emiminu přeji ještě 100 let a protože jsem taky konzerva za kosmetické změny se taky nepřimlouvám :--)) ,a le na diskuzi se kouknu, ono z toho nic špatného jistě nevzejde.

Claudie a Matyášek

 
monas
Zasloužilá kecalka 907 příspěvků 10.02.06 21:35

Milá Šárko!
Také se připojuji se svými díky!!! Jsem moc ráda, že jsi „povila“ takovéto dítko! Gratuluji k jeho sedmým narozeninám a přeju vše nejlepší do dalších let! :-))) Čtenářkou jsem přibližně 4 roky a stejně jako Ivča a Katka od Šulánků jsem začala se čtením deníčku Naivního káčátka (mimochodem by mě moc zajímalo, jak se teď má!!!). Psát komentáře jsem začala asi o nějaký rok později do deníčku k Šulánkovi a Veronice! Takže ještě jednou díky! A stejné díky patří i Missorce a jejímu manželovi, že se tak starají, abychom se měli všechny kde „vykecat“!

Ahoj
Monča, Luky a Tom od Šulánka a Veroniky

 
frndulka
Zasloužilá kecalka 768 příspěvků 10.02.06 21:38

Ahoj Ivo,
pamatuješ se dobře :o). Když jsem četla tady Tvůj komentář tak jsem si taky vzpomněla :o). Z Naivního káčete je teď deníček Filutů z chytrálkova - ty nejstarší děti tady na emiminu.

Pa Martina

 
kuratko
Kecalka 475 příspěvků 10.02.06 21:43

Milá Šárko,
gratuluju ke krásným sedmým narozeninám a díky za ten skvělý nápad. Děkuji také Missorce a jejímu manželovi, že se nám tak intenzivně věnují:-) Musí to být hodně náročné, ale těšíte velké množství maminek a moc pomáháte tím, že tu eMIMINO je.
Každé ráno u eMIMINA snídám a jsem celá nesvá když o víkednu okupuje PC manžel:-) Závislost? Prý je to tak:-)
Jen díky vám a lidem, kteří zde jsou, mám pocit, že nejsem odříznutá od dospělých lidí, se kterými si mám co říct.
Tak ještě jednou díky a přejeme mnoho dalších úspěšných let.
Kuřátko a Honzík z Květňátek

 
MirkaV
Ukecaná baba ;) 1242 příspěvků 10.02.06 21:48

Ahoj,

budu se opakovat, ale chci poděkovat za tak super stránky, jakými eMIMINO bezesporu jsou… Jsem tu už třetím rokem, zpočátku jen nakukovatelka, poté snažilka, těhulka, nyní maminka… I s Karolínkou si najdu denně čas a nakouknu, co nového. Prožívám spoustu příběhu - Montička a její dvě čárky, narození mimizemšťátka, narození třetího štěstíčka Ed… a spoustu dalších. Patřím do deníčku Červenčátek a jsem ráda za tu partu holek, co jsem zde našla.

Mé dík patří „mamince“, Missorce a všem, kteří tak bezvadně pomáhají eMIMINu „růst a prospívat“.

Mirka + Karolínka z Červenčátek

 
klarita
Kecalka 131 příspěvků 10.02.06 22:38

Ahoj Sarko, take se pripojuji k blahoprani, nasla jsem Vas nedavno, ale od te doby celkem pravidelne nakukuji… preji jeste spoustu radostnych let…

Klarita od maminek ze zahranici

 
Sarach
Ukecaná baba ;) 1917 příspěvků 11.02.06 12:12

prejme emimcu, jeho mamce a vsem tetickam vsechno nejlepsi k narozkam! Diky ze jste, i manza je za vas rad, ze se „ventiluju“ tady a ne tolik doma … Je to tu moc prima, tak do dalsich let vse nej, nej, nej …

Sarach & Eli z kvetnatek 2005

 
Gabinka1
Kelišová 6543 příspěvků 11.02.06 12:28

Ahoj!

I já bych ráda popřála emiminu k jeho 7narozeninám vše nejlepší a ještě spoustu dalších let.

Moc děkuji všem, kteří se o to tady starají včetně pisatelek deníčků a všech, kteří přispívají. Kdyby nebylo emimina, nevěděla bych spoustu věcí, nejspíš bych neměla doma net a nebyla bych tak krásně závislá a hlavně: neměla bych nikoho, s kým bych sdílela své radosti a starosti, nenašla bych lidi, s kterými se scházím a seděla bych doma jako vosa na bonboně.

Takže eMimino, ještě jednou, díky že jsi!

Gabča a Bára z PSTM

 
Ifca1
Echt Kelišová 8775 příspěvků 11.02.06 13:31

Milé emimčo,

všechno nej k narozeninám a dík, že tu jsi.-))) Přidávám se ke všem těhulkám a maminám, které si život bez tebe už nedovedou představit. Nakukuju každý den a díky tomu neztrácím kontakt se světem, mám spoustu nových kamarádek a malých kamarádíčků, najdu tady radu na každý problém a hlavně se můžu vypovídat a vím, že mě vždycky někdo pochopí a podrží.

Na začátku těhotenství jsem hledala informace o těhotenství, porodu, miminkách, výbavičce a všem možném, je spusta servrů s odbornými informacemi, které jsem také ocenla, ale mnohem víc mi dalo a pomohlo „podrbat“ v deníčku s holkama, které řeší právě teď stejné problémy a situace jako já, a na ty odborné informace beztak taky došlo:-).

Ivča a Kuba 10m z Jarńulek05

 
Tobia
Ukecaná baba ;) 1029 příspěvků 11.02.06 18:58

Milá Šárko,

díky tobě i dalším skvělým lidičkám (Missorce, jejímu manželovi .. a dalším) za to, že e-Mimino tu pro nás je.

Já ho objevila před dvěma lety, ještě jako předsnažilka a jako snažilka, posléze těhule a dnes mamina 4-týdenní slečny jsem tu našla spoustu užitečných rad a informací a hlavně, partu skvělých, „stejně postižených“ holek. I pro mě je parta na e-Miminu druhou rodinou a bylo by mi smutno, kdybych jí neměla.

Proto přeji nejen Tobě a tvým zdatným pomocníkům, ale i sobě a všem tu na e-Mimču, aby tu pro nás všechny bylo ještě mnoho let!

A co se úprav týká - mě se e-Mimčo líbí tak, jak je teď, neměnila bych nic. :))

Tobia z Nových snažilek & Zimních miminek

 
andela  11.02.06 20:30

Ahoj Šárko,

myslím že opravdu můžeš být hrdá na to, cos tu vytvořila, a velikým právem. Já nemám kamarádky, se kterými bych se dělila o těhulkovské radosti a starosti, a u kterých bych zbírala informace … díky emiminu jsem se dozvěděla sposty věcí, a teď tu mám dokonce i partičku maminek kamarádek.
Takže ti stejně jako ostatní děkuji, že jsi před lety dostala tak dobrý nápad a mimino vytvořila. A přeju jak tobě tak ostatním moc moc štěstí, zdraví a nápadů …
Andělka a Jaroušek 1měs.

 
Mirousek
Ukecaná baba ;) 1790 příspěvků 11.02.06 23:28

Milá Šárko a Missorko,

děkuji vám za tyto stránky, na které chodím něco přes rok a jsem za ně moc ráda.

Miroušek a Pepča z Jarních miminek 2004

 
Maru
Závislačka 3427 příspěvků 14.02.06 17:02

I já se opožděně přidávám ke gratulantům :-D Jsem ráda,ž e emimino vzniklo a že jsem ho před lety objevila a pomáhá mi na naší ttak trošku strastiplné cestšě za miminkem. Děkuju Š8rce, že měla ten skvělý nápad emiminko založit a veliký dík patří i Zdeňkovi, Misorce......... no prostě všem kteří se nám o tyhle stránky starají.
Přeji do dalších let hodně trpělivosti a co nejméně problémů.
Děkuju moc Maru

 
BeJitka
Kecalka 241 příspěvků 16.02.06 01:17

Ahojky,

taky se přidávám s gratulací a hlavně poděkováním. Strašně ráda sem chodím a moc mě mrzí, že jsem o emimču nevěděla dřív. Snad bych prožívala mnohem líp i svoje těhotenství. Díky emimču a fajn holkám, které jsem tu našla můžu aspoň teď prožívat jedno z nejhezčích období v životě mnohem intenívněji a mám se i kam obrátit o radu.
Takže ještě jednou díky a hodně zdraví do dalších let!!!!

Jitka + Anetka 17m

 
Lesina
Echt Kelišová 9865 příspěvků 16.02.06 02:24

Mile emimino,
mila maminko Sarko, tatinku Zdenku i vy, mili soucasni opatrovnici, Petre a Petro, Zdenku a i vy ostatni, kteri nejste videt a kteri delate tu kupu prace, kterou malokdo oceni…

Dekuji za misto, kteremi prineslo kamarady a kamaradky, dekuji za prostor s vecernim pokecem - a verte, ze kdyz bylo pred rokem ouvej a chat nefungoval, byla jsem vdecna za existenci muzskeho (diky Petre), ktery nam zavislackam dela co nam na ocich videl (a taky, ze mu to manzelka tolerovala - vid Miso?).
Diky za clanky, ktere me vzdycky pobavi (Missorko, bezva se ctes) diky za denicky, do kterych se stale pocitam (Stesticka a Cervencata), diky za vas ostatni, kteri jste ochotni a schopni vyslechnout nazor druheho :) Diky za pomoc a rady, ktere se mi fakt hodily a diky za obrovskou zavislost!
Diky Vam vsem!!!!

Kurna - koukam, ze podekovani je tolik, ze tu chybi uz jen ta veta OSCARA ZISKAVA…

A tak ANO! Meho OSCARA ziskava eMimino!!!!!

At uz pujde eMimi kam chce, doufam, ze tam pujde se stejnou laskou a toleranci, kterou je povestne!!!!

Je silene vedet, ze jsem sem zacala chodit jako predsnazilka a ted uz mam dve dracice :) Je to silene a krasne. Vlastne je to silene krasne!!!!

Lesina a dracata Ada a Pepi

 
Kaitlin
Zasloužilá kecalka 972 příspěvků 16.02.06 07:42

Milá Šárko!

Musím ti jednoznačně poděkovat za tyto stránky. Jsem jedna z těch dlouhodobých snažilek, co by bez emimina asi dávno skončila v Bohnicích…
Našla jsem zde řadu kamarádek a doufám, že některé z nich na celý život :-)
Založit tyhle stránky byl naprosto geniální nápad a právě nám snažilkám (i když to nebyl původní záměr), kdy pravidelně jednou za čas propadáme beznaději a pořádným depresím je tohle místo přímo požehnáním.

DĚKUJI!!!!!
Kaitlin ze zebřičátek (prošla jsem deníčkama Ed, Brusinky, Montičky a nyní Maru…)

 
Datez
Zasloužilá kecalka 532 příspěvků 17.02.06 23:54

Chtěla bych poděkovat všem, kteří se na těchto stránkách podílejí. Našla jsem si eMIMINO náhodou při prolézání netu, když jsem chtěla poprvé otěhotnět. Hltala jsem všechny rady, jak na to. Celé těhotenství jsem tady scháněla všechny informace, jestli je vše, tak jak má být. Pomohlo mi dostat se do nové životní role - maminka. S vámi jsem měla pocit, že se to dá zvládnout. Denně tady hledám a najdu odpovědi na své otázky. Jsem moc ráda, že v to nejsem sama :o))
A tento týden jsem se konečně zaregistrovala a poslala svůj první příspěvek.

Děkuji ještě jednou všem :o))

Datez

 
Inkah
Zasloužilá kecalka 755 příspěvků 04.03.06 14:40

Ahoj Šárko,
chtěla bych ti moc poděkovat za emimino. Když jsem byla loni podruhé těhotná a opět to nedopadlo dobře, moc mi tady holky pomohly. Díky emiminu a možnosti si o tom, jak se cítím, povykládat s někým, kdo prožil to samé, se mi podařilo toto nelehké období překonat.

Takže přeju celému týmu emimina hodně štěstí a doufám, že emimino bude pořád tak skvělé, jaké je teď :-)

Díky Inka

 
Monalisa24
Závislačka 2518 příspěvků 10.04.06 18:42

Milá Šárko,

chci Ti poděkovat za tyhle stránky. Jsem na nich doslova závislá a večer, když uložím malého, letím si přečíst, co nového napsaly holky do deníčku:-). Někdy i přes den.
„Chodím“ sem už 4 roky, prošla jsem tu touhou po miminku i úspěchu a radosti z otěhotnění. Nyní si užívám těhotenství a opět je to emimino, kdo mi dělá společnost:-)

Děkuju a měj se moc krásně :-)

Radka + Pitrýsek 6let + štěstíčko 22tt+4

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 Další »