Zobrazuji pouze komentáře k záznamu Já nerodím, zpět na záznam v deníčku můžete jít ZDE.

Přečtěte si také

Váš příspěvek

Odesílám...
Velikost písma:
14090
9.6.14 20:39

@Lusy23 to víš, že jo ;)

  • načítám...
  • Zmínit
14090
9.6.14 20:42

@dadik1 o tomhle se dá fakt diskutovat na dlouhá lokte… těžko říci zda by k té dystokii došlo i kdyby tu vodu nepíchli :nevim: mám hodně úzkou pánev a malej nebyl zrovna prcek i to mohl být důvod… diskutovalo se během těhotenství i o plánovaném sc kvůli té pánvi nakonec se rozhodlo, že když jsem porodila první druhé porodím taky a já neprotestovala.. chtěla jsem porod přirozeně a sc tak v případě nouze… tož tak..
Zda byla něco jejich chyba si nemyslím a ani se to nedozvím

  • načítám...
  • Zmínit
30408
9.6.14 20:55

@werunkaw123 Já docela chápu, že je pro tebe obtížné si přiznat, že porod tak, jak jsi ho popsala nebyla ani přirozený ani šetrný, ale že takový skutečně nebyl je prostě zřejmé. Je dobře, že se takový deníček objevil a ještě lepší je, že se objevily pod ním i takové názory, snad si časem maminky zvyknou se ozvat a bránit se proti navyklým stereotypům v porodnictví.

  • načítám...
  • Zmínit
14090
9.6.14 21:10

@hanka.br. Nechce se mi se tady jakkoliv dohadovat, ale já svůj porod prostě jako sprasený fakt nevidím :nevim: ano vodu mi prasknout nemuseli a 100% bych porodila i bez tohoto zásahu, je otázka na kterou se stejně nedozvíme odpověď zda s distokií či bez… znám spoustu maminek co jim praskli vodu a ani jedna jediná neměla tuto komplikaci.. Už tady na emiminu jsem četla nesčetně deníčků, diskusí a o této komplikaci jsem se prvě doslechla až u mého porodu. A to si troufám tvrdit, že 85% porodů v porodnicích ne-li daleko více je nějakým způsobem ovlivněno lékaři ať vodou, kapačkami, vyvolávanými apod.. S hodně věcmi nesouhlasím co se porodnictví týká… ale já nevidím u svého porodu žádnou věc u které bych se musela kdovíkde ozývat..

Kdyby se mě nejdřív zeptali zda-li chci píchnout vodu tak bych zřejmě souhlasila… stejně tak jsem měla prostor tento zákrok odmítnout a násilím by mi ho taky nikdo neudělal ;)

  • načítám...
  • Zmínit
2530
14.6.14 22:26

Ty brďooooo :))))

  • načítám...
  • Zmínit