Jako po másle...

O životě

Jak jsem poznala bezvadného chlapa, jak jsme se nesnažili o miminko a jak nám to vyšlo napoprvé.

Před 6 roky jsem pracovala brigádně za barem, zde jsme se seznámili. Od kamarádky jsem získala číslo, protože jsem se nemohla přihlásit na stránku a on počítačům rozuměl. Stali jsme se přáteli. Když se pak se mnou bývalý po 4 letech, ze dne na den bez udání důvodu rozešel, byla jsem zaskočená, ubrečená, smutná. Měsíc po rozchodu jsem si řekla: přece nebudu sedět doma a napsala mu, co je v baru nového? Odepsal, že se zavírá a 4. února bude ukončovací párty, na kterou jsem zvaná.

V den D jsem byla nervózní, nebyla jsem tam přes rok, s nikým jsem se nestýkala. Po cestě mi navíc skočilo pod kola zvířátko (naštěstí bez následků přežilo). Špatné znamení, bála jsem se, že nedojedu. Vše proběhlo nad očekávání, celý večer jsme si povídali, slovo dalo slovo a my jeli na poznávací zabíjačkový víkend k jeho tetě. Od té doby jsme spolu. Po pár měsících se ke mně nastěhoval.

Zakrátko jsme se domluvili na miminku, ale žádné velké plánování, nechali jsme to náhodě. Bylo léto, jeli jsme na chatu, tam se každý večer opili a užívali si dovolenou. Měsíc na to se objevili na testu //. Koupili jsme domek, přestěhovali se, vzali se a teď si spolu krásně žijeme.

V dubnu se narodil Kubík. :D

Lepší je žít tak, jako by byl každý den poslední a užívat si, protože nikdy nevíte, jak si s vámi osud pohraje…Platí to.

Hodnotilo 21 lidí. Score 2.8.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
ewushka86
Povídálka 38 příspěvků 30.06.13 01:27

Téda, to je jako od Pilcherové :lol: Moc Vám to přeji :hug: Takových hezkých vztahů by mohlo být víc :potlesk:

 
pomenkova
Nadpozemská drbna 26693 příspěvků 30.06.13 10:52

To je rychlovka tedy ;) Tak hodne stesti :kytka:

 
Jahudka87
Ukecaná baba ;) 2374 příspěvků 30.06.13 21:30

Paráda, hodně štěstí do dalšího společného, už rodinného života :kytka:
Taky bych si chtěla užívat každý den, ale naopak mi příjde že máme čím dál tím víc starostí a jde to čím dál méně :roll:

Vložit nový komentář

Reklama

Všechny deníčky uživatele

Věčné téma bobeček

Porod našeho drobečka


Reklama