JARŃULKY 2005-.... ještě zbytek léta :-)

Rodičovství

Brrrrr, tady je zima. Snad jsme ještě aspoň zbyteček léta přivezli, počasí se umoudří a přijde krásné teplé babí léto !!!

Vyjížděli jsme ještě za teplého počasí, ale už v Rakousku šílený liják a ten vydržel i skoro celé Slovinsko ( já z auta nevylezla ani na záchod ). Počasí se umoudřilo až druhý den dopoledne a my mohli na „naší“ bezince ve Slovinsku dát výtečnou kávičku a čerstvé buchtičky. Štěpa tam objevil kindervajca se závodníkem Rorym ( a pro další jsme se tu museli zastavit ještě cestou zpět :-). Taky jsme se už konečně převlékli do letního, začalo vedro. Do hotelu jsme dojeli za parného počasí, vybalili, ale na pláž nestihli jít, protože i sem dorazila odporná studená vlna :-( Druhý den lilo a lilo, blééé. Jen jsme dopoledne stihli výlet do Vrbniku. Krásného malebného městečka s pidiúzkými uličkami, pidiokny a dveřmi a v tomto se dodnes bydlí ! ( později jsme chtěli ještě další výlet, ale š. prohlásil, že už do žádné VESNIČKY nechce :-).

Ještě, že má hotel velký vnitřní bazén s brouzdalištěm a dvě vířivky. Tohle vše jsme tedy plně využívali. Štěpa tu byl nejspokojenější, rochnil se v malém bazénku, skákal, potápěl se. Bazén byl pro něj super, nejprve zde vypiloval dlouhé plavání s rukávky a pak se naučil i BEZ rukávků, jupíííí .

Další dny už byly super, sluníčko svítilo a hřálo čím dál víc a rapidně se zlepšovala i předpověd počasí. Začali jsme si užívat i krásnou pláž a moře. Koupili jsme si i „náš loňský“ slunečník s lehátky. Pláž byla plná, ale už ne tak šíleně jako loni v červenci ( to bylo otřesné). Opět jsme si raději kupovali lehátka mezi Němci a Taloši a eliminovali jsme vřískající neposlušné děti ( hodně slušné slovo na to, co jsme vídávali v jídelně při večeři ). Jen moře se už nestihlo úplně ohřát, koupala jsem se až poslední dny, ale chlapům to tolik nevadilo. I Štěpa se osmělil a začal se tam potápět a pak i plavat (!). Takže, jak jsme měli na začátku velký strach, že nebude sluníčko, tak nám vyšlo krásné počasí. Dojeli jsme odpočatí, spokojení, opálení. Jen se bojím stoupnout na váhu, v hotelu mooooc dobře vaří :-)

V sobotu jsme si prodloužili pobyt a odjeli až večer. Ještě celý den jsme byli u moře. Cestou zpět, bohužel, klasika…opět začalo silně pršet a lilo a lilo, že nebylo skoro vidět. Když jsme doma vylezli z auta, málem jsme zmrzli a doteď jsme se pořádně nezahřáli :-(

Dovolená byla trochu jiná než loni, méně lidí ( více důchodců, kteří nevadili), samí Němci, minimum Čechů. Rána a večery chladné , brzy se stmívalo. Štěpa berličky z auta nevytáhnul, ale kulhá doted. Umí i utíkat, ale pořád vytáčí nožku jako se sádrou. Tisíckrát za den říkáme- nevytáčet, špička dopředu.Už je to na alergický. Myslíme ale , že mu voda udělala dobře a dovča pomohla :-)

Irias + předškolák Štěpán

Hodnotilo 1 lidí. Score 4.0.

Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
 Váš příspěvek
 
Borufka
Kelišová 5356 příspěvků 06.09.10 09:28

Hurááá nový deníček :-) Super že jste si déšť vybrali jen na cestu a tam počasí vyšlo krásně :wink: A pro Štěpulu je teď plavání určitě super cvičení. Jak pokračujete rehabilitace?

Tak už ale fakt mizím nebo to plavání nestihneme :mrgreen:

 
Irias
Neúnavná pisatelka 15086 příspěvků 06.09.10 09:33

tak hurááá, deník je tu

jen pro úplné info- byli jsme opět na Krku- Baška. je to pod Istrií

Borůfko- pokud bude zdravý, tak má tento týden ten magnet,v pátek další RTG

 
sandrik
Neúnavná pisatelka 19467 příspěvků 06.09.10 10:19

přečteno a krááásnýýý! teplo na mě zavanulo :lol:

jdu makat - ráno se bějak seklo pc, nešlo mi zadat heslo a ITý ještě nedorazil do kanclu, takže jsem přihlášená na kolegyni :roll: ještě že máme firemní server, kde jsou přístupný hlavní důležitý faily

:mavam: S.

 
Pisklatko
Kelišová 6281 příspěvků 06.09.10 11:18

Ahoj babulky a malý bobulky :mavam:

tak zdravím opět z pracovního procesu a přeji pěkné pondělí :mavam:
Oslava na chatě v lese se povedla :palec: Počasí ušlo, mikina, teplejší tepláky, práce se dřívím, ohýnek a zahřívání zevnitř to jistilo:pankac: Pěkná průtrž nás zahnala do chaty až večer, což tolik nevadilo. Maso na gril jsme upekli v troubě a hráli celej večer karty - super :palec: V neděli odjezd, nákup a konečně jsem se pustila do prádla a peru a peru a peru a ještě prát budu :roll: Snad to bude dobře schnout… Ještě tam mám ručníky a osušky z dovolený :roll: To jsou mé resty…

Skrolan - no vidíš, topení, to jsem ani ještě nezkusila pustit :mrgreen: Jak jsme nebyli doma, tak nám ani zima nestačila být :wink: A neboj, zahrádka jednou bude, vždyť je to Tvůj sen, ne? :pankac: Vzhledem k tomu, že jsi očividně „zahradní typ“, tak tomu opravdu věřím :wink: A Kubíkovi ať se ve školce líbí :palec: Oslava Domči super :pankac: No jo, už jsou to velký holky… ale zase nechat je samotný, to ještě nee 8-)

Borůfko - teda ty sametky to je svinstvo :roll: A to se objevily až teď nebo jste je měli i přes léto? Ať se vám povede rozehnat ten Erikův krk… S mořem škoda, ale neva, dáš příští rok, co? :wink:

Hajdul - jejda, tak držím palce, ať se Barů naučí usínat a spinkat sama, rozvod nebrat :roll:

Sandři - páteční oslava super :palec:

Ifča - tak ať Kubíka ta rýma brzo pustí…

A to nej na konec :dance:

Irčo - vííítej z dovolenky a díky za krásný deníček:pankac: Tak vám to počásko nakonec vyšlo - super :pankac: Krásně jste si to užili a taky na mě dýchlo teplíčko :palec: Venku je krásně, tak že byste kousek přeci jenom přivezli? 8-) Štěpa s nožkou super, moc držím palce na kontrolu… Dekolt se hojí, díky za optání… spálenina se loupe, nová kůže je růžová, tak by jizva být neměla - jen flek a ten bude dlóuho :roll: Mažu indulonou červenou, tak snad to bude v pohodě…

Mějte se krásně :mavam:

 
Mava
Generální žvanilka 24687 příspěvků 06.09.10 11:32

Ahojky,

Irčo máš jedničku za nový deníček. Měli jste se príma, fotky jsem zkoukla a jedním slovem nádhera.

My víkend v Praze měli taky fajn. V sobotu zoo, ale byla pěkně narvaná. Už v deset ráno hlásili 5000 návštěvníků. Vydrželi jsme do tří odpoledne. Linda protivná, rostou nám stoličky. Odmítala jíst, pít, spát. Nakonec usla v kočárku. Když se vzbudila byla jako vyměněná, jedla, pila, vše jí zajímalo. Pak jsme jeli k sestřenici, odpočinuli si, najedli. K večeru jsme se vydali do Čestlic do aquaparku. Nádherné, moc jsme si to všichni užili. Po letech jsem jela opět tobogánem. Linda unešená z brouzdališť. Jen ta cena mě poněkud dostala.

Nám dneska začala ta pravá školka, Libča poprvé spí.

 
Irias
Neúnavná pisatelka 15086 příspěvků 06.09.10 11:51

Sandro- už je lépe, cítíš se zdravá ? :wink:

Pískle- opět akční víkend :pankac: kůže se hojí, tak super

a co fotečky z dovči.. i když ještě ručníky nejsou oprané :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Mavo- krásný víkend jste měli, super :palec: a se spaním to půjde

ted 18-leté dívenky prodavačky naštvaly. v PEKAŘSTVÍ neměli rohlíky. na můj údiv, prý dovezou odpo, co chci :pocitac:

no nic, dám si kávičku …
btw. pořád je mi zima, mám tr. s dlouhým i mikču ( tu jsem nevysvlékla ani v kanclu)

Příspěvek upraven 06.09.10 v 11:52

 
Hajdula
Kelišová 5102 příspěvků 06.09.10 12:34

ahojky,

Ondra je ve školce, Bára spí. Obě děti též nastydlé - Ondra ráno kašlal a Bára rýmuje, budu se snažit to včas podchytit, snad se to nerozjede!

Irias, deníček krásný, hned bych zase jela do tepla! Jsem taky zmrzlina, chjo.

Skrolan, příští týden můžeme kromě pondělka kdykoli. Tak až budeš vědět, zavolej nebo napiš. Už se na vás těšíme!

Borůfko, Bára má stále dětskou postýlku, sice tu větší vel., ale pořád se žbrdlinama. Dnešní noc byla trochu lepší, snad budou pokroky…jsem totál nevyspalá, asi brzy padnu. V poledne ještě spí, min. týden spala kolem 3 hod, ale to byla výjimka, jinak spává tak 1,5 hod a tento týden jsem ji začala po 2 hod spánku budit. Ale nespat v poledne by nevydržela, u oběda mi většinou usíná. To moře je škoda, tak leda někde po Čechách. Já bych s tebou k moři jela hned, mít prachy… :mrgreen:

Marťo, to je fajn, že jste si víkend tak užili! Snad nám srazík vyjde příště.

Letím pro Ondru, zatím pa..

 
sandrik
Neúnavná pisatelka 19467 příspěvků 06.09.10 13:23

poobědvala jsem zbytky od včerejška a tak ještě rychle k vám ;)

Irias - mě už od minulého týdne pocitově nic není, ale našli mi v dutinách haemophila, což mi připomnělo, že tam musím zavolat, jestli neudělat výtěr taky Anetce :think:

Hajdulo - snad rýma brzo pomine, v tomhle počasí je to ale hned, sáno zima, po obědě teplo a pak zase zima :roll:

Jo a včera jsme na noc museli zapnout topení, v neděli ráno bylo doma 16° :zed: dneska už příjemných 23° … přesně moje teplota

Borůfko - pokud do Turecka, Alanye, tak hlavně ne do hotelu Mellisa, to je ten, kde byla Anetka :-))
co potvory sametky? zbavili jste se jich, jde to vůbec?

Hajdulo - obdivuju, že vůbec funguješ s takovýmhle spánkem/nespánkem. Já bych asi usla i ve stoje. Snad to bude przo lepší.

Mavo - výlet do Prahy jste si užili super :palec: příště dej vědět program - mohli jsme se potkat v Zoo a vzít to hromadně ;)

Ještě něco jsem chtěla - o víkendu jsem aktualizovala seznam deníčků a vyhlašuju ANKETU:
Kolikátý v pořadí je tento deníček (počítáno od úplně prvního deníčku z r.2004 ještě pod názvem Březňačky)? Tipněte si ;)

 
Ifca1
Echt Kelišová 8703 příspěvků 06.09.10 14:05

ahoj,

Irias - super deníček i dovolená :pankac: Hele Štěpa už umí psát? mě zarazilo, jak jsi říkala, že si psal ježíškovi…Kuba teda píše, ale musím mu diktovat písmenka.

Pískle - oslava super, ale taková akcičky máte zmáknuté což?, flek radím hodně a pořád mazat, indulona je dobrá :wink: :wink:

Borůfko - Tea už nespí poo? tý brďo, kačka sice každý den protestuje, ale nakonec vždy usne, pokud někde jsme a spát nelze, je ale v pohodě, nicméně po nespavém Kubovi si vychutnávám každý týden poobědového klidu :lol:
Jo a mléčnou od Ariel dělávám, je chuťově docela dobrá, většinou to ale stejně všichni z dortu shazujou …

Skrolan - nic ve zlým s tím topením, však víš jak to myslím, já jsem jen vysazená na takový týpky, co topěj na 26 aby mohli doma chodit v trenkách :roll: že by závist :mrgreen: :mrgreen: ba ne, mě náš studenej odchov docela vyhovuje.

Kuba ráno jen 37,2, v noci durch propocenej, teď je v pohodě, smrká, ale dá se to, odhlásila jsem ho na dnes a zítra, pokud bude bez teplot, tak ve středu pomaže do školky a já s Kačenkou na plavání.

KOukám, že bacilů smrkavejch tady přibylo, no jo to je tím zstudeným počasím :roll: , čtu, že od středy bude téměř letní počasí, doufám, že to vyjde, aspoň na chvíli, já chci krásnýýýý babíííí léééto!!!

Sandři - tak kolik deníčku bylo za 6 let, to teda ani neodvažuju tipnout.. nechám se překvapit :wink:

Příspěvek upraven 06.09.10 v 14:07

 
Irias
Neúnavná pisatelka 15086 příspěvků 06.09.10 14:40

deníčky taky neodhadnu,jen já jich mám hafo …

Ifčo- jémine, sám uplně nepíše ( génia nemáme :mrgreen: ),některá slova umí, u jiných zvládne začátek a zbytek diktuju po písmenku

tady byla ted přehánka, chjooo
prý se v Brně ode dneška taky začne topit. hurááá

 
skrolan
Extra třída :D 12143 příspěvků 06.09.10 18:04

Jééééé, deníček.

Dnes ani nebyl čas opět nakouknout, a zase jsem nestihla ani ten oběd. :-x
Ale toooolik jsem toho stihla vytisknout, obvolat, založit - plácám se po rameni. :lol:

Irias - deníček krááásnýýý. S počasím super - vybrali jste si to špatné hned na začátku. Moře vypadá na fotkách přenádherně, krásně čiré a tichounké. :palec:
A Štěpovi to určitě pomohlo, skákání, plavání - super.

No a zima - uf. Pro vás určitě šok. Něco podobného jsme zažívali minulý týden - ze 40-ti na 12 - děs. :-?

Hani - tak příští týden - čtvrtek???? písni. Ale dřív jak v půl čtvrté na výstavišti Holešovice nebudeme, neva? Vemem to k vám pak Stromovkou, ju? :wink:

Sandře aspoň :mavam: - též plně v pracovním procesu. nepřeháněj to,jasný?

Mavo - výlet krááásnýýýý a Čestlice - jooo - pálka to je pořádná, ale zase si to člověk krásně užije, viď? Dalo se to o víkendu? nebylo moc plno? Hlavně, že se vám libilo a Prahu jste si užili.

Pískle - chata -báááječnááááá, jak jinak, vy si to míte užít. :palec:
No a zahrádka - ach - nikdy bych neřekla, že na to budu. Nechápala jsem to věčné dloubání se v kytkách, ale teď už to chápu. :lol: :lol: Ovšem chráňbůh od úžitkové zahrady - tu nééééé!!!!! Já jen takovou pro oko - pro potěchu. :palec:

Ifčo - :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: , takový extrémista nejsem ani já. 21 max. stačí - ať je příjemně. Zase jako v erotickým salůnu to být nemusí. :mrgreen:
Ale když mě zebou v obýváku ruce - tak to přituhuje - to bych vraždila, to fakt nemusím. :mrgreen:

No ženy - neděste mě se psaním - jsem ráda, že Kubík některé písmenka vůbec už umí - zatím ho to neláká. čísla jo, písmenka málo, známe jen pár. :nevim:

DNešní logo super - pochvala a dvě jedničky s hvězdičkou, Kubík nadšen. Zpět ooobr prochajda s ňamkou. :wink:

letím, jdeme se prý ještě projít / se Standou, tak to neodolám. :lol: /. :mavam:

e

 
Mava
Generální žvanilka 24687 příspěvků 06.09.10 19:22

Sandro tak já si tipnu…30?

Evi v Čestlicích lidí málo. S Lindou jsem byla v brouzdališti sa­ma.

Taky už topíme. Ač se sluníčko snaží, je nějaké zubaté 8-o

 
Ifca1
Echt Kelišová 8703 příspěvků 06.09.10 20:23

Ahoj,

včera tady nedaleko hořel stoh a jak fouká vítr, je to smrad z toho spáleniště :poblion: , že se ani vyvětrat nedá, dnes jsem musela v noci zavřít okno a spalo se mi špatně :evil: začíná mi to připomínat, když v zimě navečer začnou topit místní báby, přiloží co je po ruce a to je pak panečku čertvej vzdoušek :cert:

Kuba v poledne ještě 37, teď navečer jen 36,8, vypadá to na zlepšení :palec:

Irias- tak to jo, to jsme na tom s psaním zhruba stejně :wink:
Skrolan - Kuba sice pár písmenek uměl, ale v podstatě ho nějaký učení začalo bavit pořádně až teď, miluje časopisy a knížky pro předškoláky, leží v tom furt… …pokud teda zrovna nehraje karty, na dovolený se naučil prší a je z něj děsnej karbaník, pořád otravuje, aby s ním někdo hrál :roll:

mavo - 30 bude málo, pomatuju, jak se ještě deníčky číslovaly, kdysi jsem jeden posílala a měl číslo kolem 50 a bylo to hoooodně dávno, Kuba možná ani rok neměl…tak já teda budu taky tipovat: 180 :mrgreen:

Příspěvek upraven 06.09.10 v 20:27

 
sandrik
Neúnavná pisatelka 19467 příspěvků 06.09.10 20:27

Tak já vás nebudu napínat… tento deníček je jubilejní 135! (já se připojila u čísla 5, zdá se mi to jako věčnost 8-o :-D )

Skrolan - a to mě by zas nebavily kytky, když už bych měla zahrádku, tak ať z toho něco je - bylinky, rybízy, fazolky, mrkev atd :-)
Kubík s logo je šikula!

Irias - ale stejně je Štěpa šikula, Anetka sama nenapíše víc než svoje jméno

Ifčo - jak je Kubíkovi?

Pískle - tak i u vás se oslava vydařila :palec: maso v troubě a karty, no parádní ;) A na jizvu doporučuju sádlo

:mavam: Jdu si dát vanu a lehnout k tv, dneska jsem jak vyždmaný hadr :-?

 
Ifca1
Echt Kelišová 8703 příspěvků 06.09.10 20:30

Jé tak to jsem přestřelila, zdáte se mi holt ukecaný :mrgreen:

Příspěvek upraven 06.09.10 v 20:31

 
efča
Kelišová 5707 příspěvků 06.09.10 21:46

Ahoj,

jen v rychlosti, nestíhám… :roll:

Irias - díky za deníček - pěkně jste si užili dovču :pankac: paráda!

Písmenka - Vojta pozná, ale moc jich nenapíše, čísla to samé.

Ifčo - Vojta taky miluje prší, tak mě napadlo, že až půjdeme příště na kafčo, vezmu klukům karty a bude klid :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Pískle - víkend jste si užili parádně, jste super parťáci :wink:

Hani - snad se to Bářino spaní srovná…No, ani nebudu psát, jak o prázdninách spali naši kluci :lol: Nechci provokovat :wink: Ale donedávna se Jenda budil 3 x za noc, takže chápu a soucítím :huban:

Skrolan - Kubík je šikulka na logošce :potlesk:

Borůfko - škoda, že ten last minute padl…Ale tady si to určitě taky užiješ.

Už fakt nevím, co jsem chtěla dál…

Brou, brouci…

 
efča
Kelišová 5707 příspěvků 06.09.10 22:00

Budu za práskačku :mrgreen:

HOLKY, KOUKNĚTE DO GALERKY!!!!!

 
Irias
Neúnavná pisatelka 15086 příspěvků 07.09.10 07:03

hmmmmmmmmmmm, galerka vypadá zajímavě :think: :huban:

ráno zima zimou, už mám tričko s dl. a dva svetry a topím jak sviňa. stejně si zítra musím vzít i rukavice :cry: vždyt je zač. září :zed: :zed: :zed:

š. se nemoc rozjela. uvidíme, na jak dlouho bude třeba léčba, chjooo
jsem zvědavá, zda dnes ráno vůbec jeli na rehabku
v práci klima na teplo nereaguje, takže stále ve svetru a o čaji

a jak noví školkáčči ?????? a Libča se spaním ? :wink:

Sandra už počet deníčků práskla, bych tipla tak 150… jsme dobré :palec:

ad karty- štěpa miluje válku a já taky (nenáročné) hrajeme s kvartetovýma kartama se spajdochem :pankac:

ad psaní- má výbornou knížku něco jako slabikář. začal svým jménem a ostatní odkoukal. nic neučím , stejně je nervák, když mu to nejde

Skrolan- gratulace k uspěchu na logo a co prochajda ? :hug:

Ifčo- pálení, blééé smrady to je moje :pocitac:

Efčo- co chlapi,už uplně zdraví ? :wink:

víc už nevím… :mavam:

 
skrolan
Extra třída :D 12143 příspěvků 07.09.10 09:05

Ahoj holky.

galerka vypadá opravdu zajímavě, jsem zvědavá, kdo se přiznááá. 8-)

Sandři - jasněěě - rybíz, maliny, ostružiny, borůvky - takové ty keříkové ňamky ano. Ale tu mrkem atď. to už bych já určitě vynechala. :mrgreen:

Irias - prochajda super, sluníčko už hodně zubaté, ale pořád se dalo hezky projít - takový klid, pohoda - včera bylo krásně. :huban:

Ifčo, Efčo, Irias - to máte karbaníky. Jo, na těch kartách všeobecně se děti hodně učí. A knížky jsou super - Kubík teď nejvíc zajímá právě ta s čísly. Zapracujeme na písmenkách - mám v plánu velký plagát - jako jsou ve škole závěsné mapy - ale né tak velké - s písmenkama - měla to Dominika a moc ji to bavilo - koukala na to z postele a bavila se „luštěním“ písmenek při usínání. To by mohlo být pro Kubu - nenuceně, ale cíleně dokopat k „výsledkům“. hihihi.

U nás školka - první den v pořádku. Akorát naštvaný, že jdeme hned ve tři - to ta logo, neb se akorát oblíkali na zahradu - to pak Kuba fakt těžce nese. :-? :lol:
Dnes tam máme tř. schůzky.

hezký den.
e

 
skrolan
Extra třída :D 12143 příspěvků 07.09.10 09:06

Joo, Ifčo , co Kubík, už i dnes bez teplot? Držte se. :huban:

e

 
skrolan
Extra třída :D 12143 příspěvků 07.09.10 10:12

jééé, já bych tááák chtěla, aby to byl někdo z pravidelně přizpívajících. :huban:

 
Pisklatko
Kelišová 6281 příspěvků 07.09.10 11:16

Ahoj babulky a malý bobulky :mavam:

tak galerka vypadá moc zajímavě :wink: Ale jak už jsem tam psala - jste zlaté, že mi tak přejete, ale já to bohužel nejsem 8-) A hořím zvědavostí :pankac: Do večera dlouhá doba… tak prozraď dřív :wink: Já tipuju někoho z Moravy :think:

Mavo - výlet do Phy super a hlavně, že tu protivnost Linda ze sebe vyspala a mohli jste si užívat :wink:

Sandři - tak jsem tipnout nestihla, ale přes stovku jsem si myslela 8-) Pamatuju číslo 52 a to už je dááávno… Sádlo ano ano, vím. Jen musím o víkendu vyškvařit čisté domácí. Snad nebude další spálenina :wink:

Irčo - tak pořád je Ti zima?

Evi - však já myslela jen okrasnou zahrádku :wink: Kytičky, možná nějakej ten keřík jak píšeš a krásné, pohodlené posezení :lol: Logoška super, jste šikulové :palec: Nás trochu pokárala, že jsme netrénovali, ale teď jsem se do toho obuli a bude se trénovat každý večer, alespoň chviličku…

Ifčo - smrad tedy nic moc :roll: Tak ať se Ti to brzo povede vyvětrat… A karbaníka máme doma taky :pankac: Nejoblíbenější je větší bere 8-) A též chce stále hrát :lol:

Psaní, čtení… tak my máme doma asi génia :pankac: Čte normálně všechno 8-) Ve školce dostal učitelku, když jí přečetl jídelní lístek na další týden 8-) Knížky teda ještě nee, musí to být přehledné… Píše taky, tiskace, ale to mu sem tam vypadávají písmena nebo je napíše obráceně… Čísla to samé…

Už máme plavací čepici :pankac: Do těch Neratovic být musí :roll: Ovšem dělají teď silikonové netahací za vlasy a to je paráda :pankac: Oproti těm šílenejm za nás - pamatujete? smrdělo to, nandat to nešlo, skalpovalo to vlasy :mrgreen: Teď fakt paráda. Tak si vybral oranžovou :palec:
Dnes vyzvedáváme kamaráda Kubíka a půjdou si domů hrát a probrat Matějovu sbírku pistolí 8-) Tak se zabaví a já se budu opět věnovat prádlu :roll:

Tak krásný den, letím pracovat, něja se miu to tu kupíííí… :mavam:

 
Krista
Závislačka 4068 příspěvků 07.09.10 11:25

AHoj ženy,
předně děkuji Irias za deníček. Fajn, že se dovoška nakonec podařila po tom pokaženém létě!

Tak Ifčo, co Kubík, dobrý? Je šikula s těma písmenama.

U nás Zuzanku písmena zajímají jen výjimečně, napíše Zuza nebo Zuzi, pár písmen pozná. Myslím, že to tak stačí, naco by pak byla první třída?Ve školce moc šťastna není, ale nijak tam neřve. Hlásila mi, že si tam ještě nezvykla :roll:

Tomášek je ve školce zatím naprosto spokojený. Do třídy se žene se šťastným výrazem a hned si běží hrát. Takhle jsem si to vždy přála, tak jen aby mu to vydrželo. Má tam kamaráda Ríšu, což je Zuzančin ženich z loňska.

Tak, kdo se hlásí k těm dvěma čárkám???? Pískle? Lída? Sandru moc netipuju… :lol: kruci, to je napínavýýýýý.

Řeknu vám, že jsem si myslela, co budu mít te´d volna a ono prd. No, časem se to utřepe (moc pěkný výraz, díky Skrolan…).

Jooo, taky bych chtěla mít velkou zahradu, ale moc to nevidím…jsem ale vděčná i za naší pidizahrádku. Včera proběhla sklizeň kiwi (5 ks). Máme normálně malinký sladký pidikiwíčka. V našich podmínkách větší nebudou, ale i tak je to prima.

Tak já jdu zase něco tvořit, zatím pa a už se přiznejte.
Kristýna a spol

 
Mava
Generální žvanilka 24687 příspěvků 07.09.10 11:36

Ahojky,

téda to je tipovačka v galerce. Nevydržím do večera.
Já teda tuhle taky testovala. Jak beru to cerazette MS žádná, ale naštěstí tam byla /. Jinak by nás asi kleplo. I když jsme to probrali, a prý by se to taky zvládlo.

U nás školka v pohodě, spíme taky v pohodě. Včera měl Libča zažitek. Spadl mu v odpočívárně při ležený plyšák a jak se pro něj ohýbal spadl a lehátko se na něj překlopilo. No sranda velká.

Dneska do školky nesl písek od moře, tak už nadšeně ukazovala dětem.

Písmenka Libča pozná všechny. Naučil se sám na klávesnici u PC. Napíše celé své jméno. Neučíme ho to, spíš sám. Jen co děláme, že mu stahuji z netu různý cviky pro uvolňování ručky. Je levák, takže psaní bude asi děs. Tak dělá čárky, kolečka a tak. Zatím ho to baví.

Irčo tak jak Štěpa, lepší?

 
skrolan
Extra třída :D 12143 příspěvků 07.09.10 11:38

Kristo - gratulace ke sklizni kiwi - ono , i když není obr sklizeň - parádu ten keřík nadělá veeelkou i jen listama. mám pravdu?
děti ve školce super - tak si to u Tomáška užíváš a Zuzík - jak jsi psala, to se utřepe. :lol:

Pískle - tééééda - valím oči - se čtením jste fakt dobřííí! :potlesk: :potlesk:
A musím se smát na těmi „skalpovacími“ čapkami - :lol: , hele, to jsi plavat nebyla asi fakt dlouho. :mrgreen: :mrgreen: Né, né, já se směju. Ale ve vodě jsem defakto celý život, ta mě baví. A už jako 16-ti letá jsem nosila na bazén takovou tu „textilní“ čapku - tehdy se hodně nosila i normálně na závodech, byla moc příjemná, držela, netahala, určitě ale nebyla na ochranu vlasú před vodou, pod ní byly mokré, spíše to vlasy hlavně drželo, aby nepřekážely. No a pak přišla tato silikonová, tu měla už Dominika ve třech letech na plavání. :palec:
Toď můj výklad k tématu koupací čepice. :mrgreen:
jsem to trochu přehnala, no. :-)

Dnes ráno jsem si s jedním tatínkem ve školce pokecala slovensky. :mrgreen: Je to normálně čech, ale rodiče má slováky a pěkně mu to slovensky ještě mluví. :palec: Asi slyšel manžu ráno ve školce, potkávají se tam. Já tam dnes byla jen vyjímečně. :wink:
Nakonec zjistíme, že půlka pravých pražáků je ze slovenska. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Sandro - přiznej barvu. :mrgreen:

e

Příspěvek upraven 07.09.10 v 11:40

 
Irias
Neúnavná pisatelka 15086 příspěvků 07.09.10 11:53

tož, baby, přiznejte se.. večer tu moc nebývám :roll:

Pískle- já myslela, že suvenýr od moře to mimuško..neva, bude na vánoce :huban:
a šikulík je Matýsek se čtením, tedy vlastně borec :palec:

čepici do plavání měl už loni a taky tu „lepší“ :mrgreen: ty za nás byly opravdu děsné a ty vzory na nich :-P

Mavo- lehátko ve školce, sranda.. ani nevím, na čem spí v naší školce :think:

š. prý ráno trochu lepší, tak dali rehabku. ted je u tchýně

zima mi je pořád,ale ve zdravé jídelně bylo teploučko, tak jsem se aspon tam ohřála. je to na palici, když je vám od neděle permanentně zima. ale prý už ráno v bytě topili. uvidíme večer

Kristo- od Tomáška jsem tenhle přístup čekala :pankac:

 
Irias
Neúnavná pisatelka 15086 příspěvků 07.09.10 11:55

Skrolan- už jsi to tu jednou psala, ale prosím.. jakým jazykem si vlastně povídáte ?

bohužel ti naši známí, co jsou v IT, už skoro česky mezi s sebou nemluví. Petra se snaží jen česky,ale odpovídájí italsky :think: . pro Danyho velký problém, zapomíná slova a čeká jej teprve 1. třída

 
Mava
Generální žvanilka 24687 příspěvků 07.09.10 12:15

Irčo napadla jsi mě i ty s těma //. :mrgreen:

Do večera nevydržím. :roll:

 
Irias
Neúnavná pisatelka 15086 příspěvků 07.09.10 12:25

díky, ale byla jsem první mezi komentujícími :lol:

 
Mava
Generální žvanilka 24687 příspěvků 07.09.10 12:27

třeba kalíš vodu :wink:

no jsem zvědavá, kdo se přizná :think:

 
sandrik
Neúnavná pisatelka 19467 příspěvků 07.09.10 12:33

hlásím se při obědové pauze

Pěkně se to tu rozjelo, tipovačka, napětí a dohady kdo to je, do večera daleko, některé to evidentně špatně nesou, takž vás už nebudu napínat, ta fotečka je ode mě :wink: :-D (se mi líbí, jak mě některé „vyloučily“ :D ) ale ještě potichoučku a opatrně je to hodně brzo

Povedlo se nám to opět na první šťouch - krátce po mém uschopnění, na oslavu výročí, už týden mě bolely prsa a popichovalo no a je to tam :-) podle počtů TP16.5. takže budeme dva beránci a dva býčci, jestli to všechno vyjde jak má

Jen toho haemophila už nedoléčim, od pátku už nic neberu a nechám to na potom (stejně s ním funguju už nějaký ten pátek, tak tam ještě vydrží), uvidíme, co poradí na orl, jsem se tam včera nedovolala a stejně jdu zítra na kontrolu

:mavam: S.

Příspěvek upraven 07.09.10 v 12:33

 
Mava
Generální žvanilka 24687 příspěvků 07.09.10 12:34

Sandro gratuluji :hug: :hug: :hug:
Jupííííí, zase těhulka v Jarňulkách :dance:

 
Irias
Neúnavná pisatelka 15086 příspěvků 07.09.10 12:35

ty wo-e :palec: :palec: :palec: :palec:

sandro- gratulace :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk:

 
Pisklatko
Kelišová 6281 příspěvků 07.09.10 12:36

Mno dámy, tak to překvápko v galerce je fakt napínavé a vypadá to, že budeme muset fakt vydržet do večera :roll: Já si snad doma ten počítač pustím :mrgreen:

Kristo - Tomíš je se školkou šikula :potlesk: Když on je to takovej pořízek šikovnej už od malička. A Zuzík si určo zvykne :wink: A sklizeň supér! Domáci kiwátka, to je božííí.

Mavo - to je tedy školkový zážitek :dance: U nás spí na matracích rovnou na zemi a když povídají, tak je úča „rozsadí“, tak že dítko přetáhne i s matrací jinam a to je taky zážitek :dance:

Evi - ty čepice jsem myslela když jsme chodili na ta školková a školní plavání :lol: Od té doby jsem jí nikde v bazénu nepotřebovala, takže jsem je vůbec neřešila a netušila…

Irčo - jé, to by byl milý suvenýr :pankac: Postupně :wink: To musí mít ten Dany pěknej hokej v těch jazycích… Vůbec ale netuším, jak se to dělá správně v dvojjazyčných rodinách…

To Matesovo čtení… Mno, my jsme ho to neučili, jen se ptal co je co za písmeno a pak se nějak sám naučil malá písmena… Možná, že babičky mu to vysvětlovaly a ukazovaly důkladněji, ale přímo ho neučily… Zajímal se vždycky sám… Jako vím, že to není obyklé, ale s tím nic nenadělám… No a ve škole se bude učit spoustu dalších věcí - počítat, angličtinu, prvouku atd. atd. :pankac:

 
Pisklatko
Kelišová 6281 příspěvků 07.09.10 12:39

Jéééé, tak než jsem to dopsala, tak už se víííí :dance: Sandři moc moc gratuluju :pankac: :pankac: :pankac: A držím palce, ať je vše v pořádku :pankac:
Mno já jsem Tě taky brala v úvahu, ale díky těm chorobám a atb jsem si říkala, že asi nee :lol: A ono áno :pankac:

 
Ifca1
Echt Kelišová 8703 příspěvků 07.09.10 12:40

Ahoj,

tak jsem napnutá jak kšandy, kdo se navečer přizná 8-o
Už jsem psala do galerky, podle toho, jakou si dala práci s anonymním vložením a ty datumy na fotce, to bude někdo technicky zdatnější :think:

Kuba v poho, jen ta rýma, zítra půjde do školky.

Dnes dopoledne klídek, nádhera, krásně si vyhráli, ale pak mě taaak nasr…u oběda, uvařila jsem čočkovou polívku, ještě i uzený jsem tam dala, aby Kubovi šmakovala, a jen co sednul ke stolu - tohle jíst nebudu, vyberu jen masíčko a zalovil lžící fuuuuj čočka, dostal pohlavek a letěl od stolu, Kačenka do té doby jedla a v té chvíli položila lžíci a odstčila talíř :cert: malou jsem šoupla řvoucí do pelechu, Kuba šel uklízet do pokojíčku, teď žadoní o hru na počítači, tak jsem mu nabrala talíř, že jinak nee, no a jak baští panečku, snad si i přidá, je to s nima někdy na Bohnice :roll:

Ráno jsem si blokla záda, nemohla jsem se ani hnout, bolelo to jak čert, no rozcvičila jaem to, bloklé to už snad není, ale ty svaly než se vzpamatujou, ani nemůžu pořádně Kačku zvednout, zítra máme plavání, tak to snad bude dobré…

 
Irias
Neúnavná pisatelka 15086 příspěvků 07.09.10 12:42

jejda, Ifčo- to je den :roll:

Pískle- věřím, že jsi mu čtení nenutila, ale stejně je borec

 
Ifca1
Echt Kelišová 8703 příspěvků 07.09.10 12:44

Jé já jsem skoro uhodla, detektivní kancelář hadr! :pankac:

Moc moc gratuluju, ještě potichoučku, aby se to nezakřiklo… :hug: :srdce:

 
efča
Kelišová 5707 příspěvků 07.09.10 12:56

Sandři - tichounce gratuluju!!!!!!!!!!­!!!!!! :dance: :dance: :dance:
Konečně další miminko v Jarňulkách :wink:
A prej na první šťouch :mrgreen: (Jako my s Jendou :wink: )

 
efča
Kelišová 5707 příspěvků 07.09.10 13:03

Pískle - Máťa je borec :pankac: :palec:

Za chvíli jdem s Vojtou na kontrolu na ORL. Zdá se, že už slyší dobře, tak uvidíme…
Rovnou zkoukne i mě, mám taky často zalehlý uši, pak mě od toho bolí hlava…

Zatím papa

 
Hajdula
Kelišová 5102 příspěvků 07.09.10 14:11

SANDŘI, MOC MOC MOC GRATULUJI! :srdce: :potlesk: To je supéééééér, držím palce, ať je vše v pořádku. To je fajn, že máme zase těhulku!

ahojky,

tak i já jsem dneska ráno zapnula topení. Děti mají rýmu a když chodí v kuchyni po těch dlaždicích, chjo. Ale už je tu příjemně.
Báry spaní - docela mě překvapila, spí celou noc v postýlce. Poprvé se vzbudila 3×, na včerejšek 2× a na dnešek 1× a to až ve 4:30, takže jsem se kooooonečně vyspala. Když se vzbudí, zandám dudlíka (pít už naštěstí nechce, to byl výstřelek z dovči) a chvilku stojím mezi dveřma a dělám pšššš, aby si teda myslela, že ležím u Ondry. Snad se to ještě zlepší.
Dnes jsem Ondru přihlásila na školku v přírodě, jedou někam k Sušici, první týden v říjnu. Na celý týden od pátku do pátku, cena 3.000, to mi přišlo dost, ale manža trvá na tom, že pojede, tak pojede.

Deníčky dobrý, chtěla jsem tipovat kolem 120, tak bych se celkem trefila.

Evi, super, příští čtvrtek v 15:30 na vás čekáme u Výstaviště, počítám s tím.
S číslama i písmenka jsme na tom jako vy. Ondra napočítá do 20, víc ne. A písmenek zná pár a rozhodně je neumí ani napsat.

Ifčo, Ondru taky děsně baví karty a prší, to umí už přes rok. Pozdrav Kubíkovi, ať je brzy zdravý.

Víc nestíhám, letím vzbudit Báru a na sraz s Luckou…

 
sandrik
Neúnavná pisatelka 19467 příspěvků 07.09.10 14:33

Děkuju všem :huban:

No my jsme jaksi neplánovali, že se hned podaří (právě kvůli dobraným atb apod), ale prostě jsme si chtěli užít toho, jak si už nemusíme dávat bacha tak jsme to jednou prubli :mrgreen: asi jsme se trefili zrovna do ovulace :lol:

Ifčo - ať jsou záda brzo ok

Efčo - super, že ouško se zlepšilo

koupací čepice - ještě mám někde tu gumovou po mě, tm.modrou s plastickýma kytkama :D mě ani nevadila, na prvním stupni jsem byla na krátko, takže mě nic neskalpovalo :D

Kristo - gratulace k pěstitelským úspěchům , ač malý kiwi tak vlastní a to je to podstatný ;)

Pískle - tak tentokrát nám to paralelní rození na boxech nevyjde což? leda že bychom se sešli u třetího? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: (nééé dvě zatím stačí až až)

Irias - snad už se trochu zahřeješ, venku svítí sluníčko a má ještě sílu ;)

hmmm co jsem to :think: :nevim: no snad si ještě vzpomenu. Páčko

S.

 
sandrik
Neúnavná pisatelka 19467 příspěvků 07.09.10 15:23

už vím :lol:

karty Anetku neberou, je to nervák :roll: ani pexeso a společenské hry jen výjimečně, když má náladu (celá Tibor :D ), knížky jak kdy, ale jak je něco o Egyptě, tak to jí zajímá :))) (v tom je po mě).

9-12.9. je na Holešovickém výstavišti Veletrh interiérů, tak mám v plánu skouknout v sobotu, snad se nebude Anetka moc nudit (ikdyž příslib párku v rohlíku nebo zmrzliny by to mohl vyřešit) :lol:

a ještě něco - dneska cestou do práce mě zastavila nějaká paní a pošeptala mi, že mám rozpáraný kalhoty na zadku :mrgreen: :oops: asi jen 1,5cm, ale i tak mi bylo vidět kus zadku :D
Tak jsem si dala kabelku na zadek, došla s Anetkou do MŠ a tam jsem si sundala svetr a uvázala kolem pasu. V poledne jsem pak rychle naklusala do CaA a koupila si nový (ještě, že to mám kousíček) :lol: No to se může stát fakt jenom mě

 
skrolan
Extra třída :D 12143 příspěvků 07.09.10 15:41

Sandři - gratulacéééééé. No to je nádhera.
Už jsem to psala i do galerky - prý v práci makačka. Prdlajs. Ňuhňali jste se o sto péro. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Právě kvůly té práci a těm nemocem - jak psaly i holky - jsem tě vyloučila. Ale jasně, že na seznamu jsi byla spolu s Pískletem na prvním místě - jak holky psaly.
Tak opatrně, dávej na sebe bacha a pořádně si to užívej - myslím sexuálně. hihihihi. to ostatní si budeš užívat až pak. :wink:
Hele, vorkoholiku, co bude s těmi třemi zaměstnáními, nebo kolik jich vlastně zvládáš???? Chudák šéfové, to z toho budou mít pořádné bolení hlavy, což? :-)

Ifčo - prý " dostal pohlavek a letěl od stolu - jsem se musela smát. No to naštve, člověk se s tím párá a oni takhle a s tím Kačenčiným - už taky nechci - je to jako u nás - Domča něco plácne a Kuba hned za ní. :poblion:

Irias - ať to má Štěpánek lepší a nerozjede se to. A písni jak jim to šlo na rhb.

Efčo - a´t na orl dobře dopadnete, pak písni. :wink:

Hani - příští čtvrtek - 15:30 na výstavišti, platí, tešíííme se. :wink:

Pískle - já vím, které jsi myslela - já byla celá pyšná, neb jsem neměla tu děsnou s děsnejma kytkama, ale tu děsnou s čárkama. :mrgreen:
Z těch čepek jdu ještě te´d do kolen, jak my je nesnášeli. :-? :mrgreen:
A čepku jsem si sháněla i pak kvůli vlasům - do gumky jsem je nedala a při plavání vadily.

Zvládli jsme s Kubíkem ko na kožním, máme to „impetigo“ zcela zahojenééé , prý pochvala. Už v neděli to bylo krásné. Tak jsem ráda.

Za chviku pádím na tř. schůzky a neteř prý zpožděný let - dvě hoďky, tak nakonec to vemem autem možná až na Ruzyň - to bychom mohli stíhat. :wink:

e

 
Irias
Neúnavná pisatelka 15086 příspěvků 07.09.10 16:20

Sandro- ty gatě neměly chybu. ale moc hodná paní,jinak by jsi tak chodila :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Skrolan- na rhb asi nic nového. strčí nohu do „domečku“ a leží půl hodky, prostě magnet. kotník cvičíme doma ( když si vzpomeneme :oops: )

super, že kožní už dobré

u nás moc sluníčko nesvítilo, ted je dokonce zataženo a opět chladno. ale pozoooor, už topíme. tedy , pustila jsem topení,ale teplo vypadá jinak :roll:

 
sandrik
Neúnavná pisatelka 19467 příspěvků 07.09.10 18:06

Irias -jj paní jsem taky moc poděkovala, už takhle to byl trapsa, co teprve naklusat do práce :lol:
snad se topení pomalu rozjede a zima ti už bude

Skrolan - gratulace k zvládnutému impetigu v rekordním čase :palec: :potlesk:

Práce mám jen dvě :D jedna mi končí tenhle měsíc (u Tiborovýho šéfa) a od října nastupuju na plný úvazek v mé prapůvodní práci. Původně jsem chtěla zkusit zaškemrat o zvýšení platu aspoň trochu, ale nebudu - mi to blbý, když se dá předpokládat, že za půl roku zase zdrhnu :D Každopádně dřív jak v listopadu to v práci hlásit nehodlám, teda poklud to na mě do tý doby někdo nepozná :lol:

Jé to jsou zase starosti - úplně jiný než byl člověk zvyklý :D

 
Mava
Generální žvanilka 24687 příspěvků 07.09.10 18:12

Sandři užívej si ty krásný starosti.

Já mám z tebe takovou radost. :hug:

Holky a víte jak to tu bylo, když těhule tak minimálně tři. Tak se přídávejte. :wink:

 
iv-ka
Kelišová 5129 příspěvků 07.09.10 19:20

SANDRO!!! super. posilam tichou gratulaci, at jde vsecko tak jak ma!! Fakt prekvapeni:) a moc krasne.

Holky, nezlobte se, ze ted nejak nepisu, jednak je toho hodne a jednak resim neco v rodine, neda se to moc vypisovat na net, nemam ani moc naladu, sotva funguju nejak v praci a s klukama a k tomu docela velka starost, nebudu to tady kazit, neni mi moc do smichu. Ale budu vas cist, aspon se jednomu zvedne takhle po veceru nalada z takovych krasnych zprav:)

iv-ka

 
efča
Kelišová 5707 příspěvků 07.09.10 19:36

Ahoj holky,

návštěvu ORL máme za sebou. Vojta je zdráv, ucho odlehlé, bez tekutiny. Ale já mě poslala na krev a CT dutin a hlavy. Jdu ve čt ráno, výsledky budou asi v úterý. Uši, nos i krk mám Ok, ale Mudře se nelíbí ty zalehlé uši, taky se mi občas motá hlava a jsem taková unavená, zkrátka nejsem ve své kůži. Dr. má podezření buď na ty dutiny nebo na štítku…No, ale napsala mi doporučení i na ct mozku…No, raději o tom moc nepřemýšlím, ani nehledám žádné informace, ale bojim bojim :oops: :cry:

Sandři- jojo, začínají ti JINÉ krásné starosti :wink: Taky mám děsnou radost a myslím na tebe :hug: . Už jsou to dva roky, co jsem byla na prvním UTZ s Jeníkem v břiše…

 
Mava
Generální žvanilka 24687 příspěvků 07.09.10 19:37

Efco to bude dobrý, uvidíš.
Se štítkou mě strašil obvoďák v těhu. s Lindou, vzal mi krev a dobrý. Sice říkal ať si dojdu na UTZ, ale já jsem tam ještě nebyla.

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »