Mimoděložní těhotenství

Snažení

Ahojky, je mi 28 let a již delší dobu toužím po miminku. Bohužel mi není přáno.

Před půl rokem jsem byla mimoděložně těhotná a přišla jsem o pravý vejcovod. Byla jsem dlouho smutná, ale život jde dál. Teď, po půl roce jsem opět těhotná a opět mimoděložně. Těhotenství mám uložené na druhé straně. Přijdu i o druhý vejcovod. Jsem z toho zničená a nevím co dál. Mohu ještě nějakým způsobem otěhotnět? Lékařiá berou takové věci jako běžné a tak, když mi můj ošetřuájící lékař sdělil tuto zkutečnost, strašně se divil, že jsem se rozbrečela. Mám fantastického přítele a i přes to si připadám tak sama ve svém neštěstí. K tomu všemu mám ještě trombofílii, což je porucha srážlivosti krve a nesmím užívat hormony, které jsou k umělému oplodnění nutné. Jsem zoufalá. Snad bude líp.

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Neffy
Ukecaná baba ;) 1182 příspěvků 09.06.05 15:40

Je až s podivem, kolik toho člověk musí unést a zvládnout. Určitě to zvládneš a moc Ti přeju, aby bylo řešení a dočkala jsi se toho, po čem tak toužíš.
A na e-miminu nejsi nikdy sama. Vždycky se najde někdo, kdo Tě vyslechne, i když pomoci třeba nemůže.

 
sari1
Povídálka 45 příspěvků 09.06.05 19:07

tak tohle se vazne spatne cte… :( drzim moc pesti at to dobre dopadne, urcite dej zase vedet jak to dopadlo, snad to budou pozitivni zpravy!!!!

 
Anonymní  09.06.05 20:04

Ahojky, je ten život občas opravdu pěkně na hovno, co? Vůbec se nežinýruj a pořádně si zabreč, zanadávej, vyřvi… hlavně ať se ti uleví. Doktoři jsou někdy necitelný hovada!!
Máš skvělého přítele, tak na to určitě nejsi sama, jen ho nech ať ti pomůže.
Ale možná bych ti poradila vyhledat nějaké odborné pracoviště, protože tam občas opravdu umějí zázraky.POdle toho co píšeš normálně ovuluješ, tak bys hormony při umělém oplodnění třeba ani nepotřebovala. Ale nejsem žádný odborník.
Neboj, určitě ti pomůžou.
Tak snad čas tu bolístku na dušičce trošku zahojí. Moc štěstí a duševní síly v cestě za miminkem. Elen

 
Dolfinka
Kecalka 377 příspěvků 09.06.05 22:15

Ahoj Karolino, je mi moc líto, co jsi musela prožít a prožíváš. Ten život nás opravdu někdy hooodně zkouší, co vydržímě a jsme ochotné přetrpět pro vytoužené miminko. Chtěla bych Ti jen napsat, že si klidně poplakej a poper se svými pocity, je tu spousta holek s různými osudy, ale důležité je nevzdávat to a bojovat! V tvé situaci bych vyhledala odborné pracoviště, určitě se podívej na www.gennet.cz, je tam poradna pro trombofiliky. S tou hormonální stimulacé je to problém, ale ovuluješ sama? V těhotenství by se měl podávat nízkomolrkulární heparin proti trombóze. Já teprve čekám na výsledky, mám taky podezření na trombofilii, otěhotněla jsem po horm. stimulaci V CAR, těhotenství skončilo ve 27TT, poškozená placenta-pravděpodobně její infarkt. Přeji Ti hodně trpělivosti a síly do budoucna, já jsem uvítala veškeré informace o mém problému, a chci znát všechna rizika. Téma trombof. a těhotenství je i na www.neplodnost.cz. Přeji Ti hooodně štěstíčka, a určitě se ozvi.
Pa Dolfinka

 
Anonymní  10.06.05 18:11

Karolíno, děvče zlatý, neházej flintu do žita!
Před pár dny jsem četla drby o Julii Roberts, kterak si stěžuje, že je unavená ze svých dvojčat. To teď není podstatné, ale psali o tom, že má poruchy srážlivosti krve, a z toho důvodu jsou její dvojčata, počatá při IVF, takovým malým zázrakem. Tak vidíš, zázraky se dějí. Jak už tady radily holky - zkus bojovat, nevzdávej to.
Držím palce a přeju Ti ať se ta smůla konečně protrhne. Babeta.

Vložit nový komentář

Reklama

Všechny deníčky uživatele

Umělé oplodnění


Reklama