Jak si můj muž přál velkou rodinu

Těhotenství

Nakonec ale zjistil, že normálně nikoho neoplodní, a tak jsme podstoupili IVF a já jsem otěhotněla. Moc se těšíme, až se nám prcek narodí. Čeká nás ještě dlouhá cesta.

Se svým mužem se znám už od svých 8 let. Když jsme spolu začali chodit, bylo mi 15 let. Nikdy jsme nepoužívali jakoukoliv ochranu vůči početí, neřešili jsme to. A jak čas ubíhal, tak mě můj muž požádal o ruku. Chtěl miminko, a to mu bylo teprve 17 let. Já jsem odmítla s tím, že nechci být tak brzo maminkou, nejdřív jsem chtěla naše hnízdečko lásky. Za nějakou dobu ten pravý čas na rodinu přišel, tak jsme se vzali a pustili se do snažení. Naši situaci jsem probírala s doktorem a ten řekl, že můj muž musí nejdříve podstoupit spermiogram.

Než tam šel, uklidňoval mě, že když bude problém u mě, tak mě neopustí! Strašně jsem se bála. Nastal den D, kdy byl na vyšetření, a já jsem celou dobu čekala napnutá v práci. Najednou zazvonil telefon a volal manžel, ptal se, v kolik končím a že mi všechno řekne doma. To už jsem poznala že, není něco v pořádku. Můj muž byl z toho, co mu doktor řekl, úplně hotový, výsledek byl, že má málo pohyblivé spermie.

Doma začalo strašné dusno. Bál se, že ho kvůli tomu, že je neplodný, opustím. Musela jsem vynakládat spoustu úsilí, utěšovat ho, stát při něm a být sním. Po půl roce se zklidnil. Podstoupili jsme IVF a já jsem měla pocit, že to dělám jen kvůli manželovi. Zadařilo na první pokus. Na začátku těhotenství jsem neustále špinila. Byla jsem odeslána do nemocnice, kde zjistily Syndrom mizejícího dvojčátka. Poté nastal klidový režim a já jsem 3 měsíce ležela v posteli.

Nějakou dobu bylo vše ok. Pak se začaly objevovat problémy jako necitlivost nohou při chůzi a byla mi prokázaná těhotenská cukrovka, a ještě mi k tomu všemu začala stávkovat štítné žláza. Strašně se bojím toho, co bude dál. Hlavně aby byl ten náš pokládek zdravoučký a já taky. Děkuji svému muži, že na to nejsem úplně sama a je s námi.

Hodnotilo 12 lidí. Score 2.3.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
beruska03
Kelišová 5466 příspěvků 16.02.13 11:55

Moc drzim palce, at je vse vporadku ;-)

 
Luminex
Závislačka 3276 příspěvků 16.02.13 14:21

Můj manžel měl taky nepohyblivé spermie. Vzal to docela špatně, ale i za špatnej konec, my jsme tenkrát kvůli tomu měli i takovou krizovku…ale pak jsme se na to všechno vykašlali, neřešili jsme to, nastoupila jsem v srpnu do nové práce a hups byla jsem v tom :mrgreen: Takže ne vždy verdikty lékařů jsou definitivní, mužům se mění sperma co tři měsíce a někdy tomu pomůže spousta aspektů včetně psychiky. Prostě jedna se mu tam našla a byla ve správnou chvíli na správném místě.
Držím pěsti, aby jsi si užila těhulkování už bez jakýchkoliv potíží ;)

 
kacorax
Kecalka 219 příspěvků 16.02.13 16:04
ahoj

Ahoj, my se s manzelem snazime tri roky ale az ted nedavno jsme sli do CARu a tam manzelovi zjistily ze ma malo spermii, takze zatim zkousime uiu ale asi nas pak taky ceka ivf.Tak ti preji at jsi ty a male v poradku :kytka:

 
Petík K
Kelišová 5163 příspěvků 16.02.13 19:00

Budu držet palečky aby jste byli oba v pořádku a měli ještě spousta dětí když muž chce velkou rodinu. A v kolikátém týdnu jsi? já jen kdy máme čekat šťastné pokračování o porodu :kytka:

 
zavlacka
Kecalka 447 příspěvků 17.02.13 10:26

Ahojky tak jsem ne 26tt těhotenství. Už se na malou těšíme vím že, ta naše prdelka stojí za ty všechny problémy.:-D. Už si to bez ní nedokáži představit <3

 
Skytafka
Závislačka 4164 příspěvků 18.02.13 13:03

No snad vám to dobře dopadne! Hodně štěstí :hug:

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama