Náš malý zázrak

Těhotenství

Náš malý zázrak k nám zavítal v době, kdy jsem všechen svůj čas soustředila k přípravě na maturitu. Neplánovaně, ale rozhodně né nechtěně! S manželem jsme děti plánovali, ale až tak za rok, až budu mít vše za sebou. Ale někdo nad námi nám to zařídil takhle.

S mým teď už manželem jsme se seznámili na Vánoce v roce 2003, když jsem byla v prvním ročníku druhé střední školy. On ten rok maturoval a také to byla jeho už druhá střední :) Po roce a půl jsme si řekli své „ANO“ a přestěhovali se do Prahy, kde mohl manžel růst ve svém podnikání.

Já si poklidně studovala poslední ročník, kde si ze mě všichni spolužáci (18letí :D)) dělali srandu a vsázeli se, že budu ještě na škole maminkou.

Po vánočních prázdninách jsem se 100% vrhla na učení, protože jsem chtěla maturitu zvládnout na první pokus. Po měsíci už si přítel stěžoval, že mu chybí sex a tak jsme nahrazovali to, co jsme zameškali :) V březnu se nedostavila MS, ale nevěnovala jsem tomu nijak zvláštní pozornost, přikládala jsem to stresu s nervům. O mesíc později také nic a navíc jsem se po ránu cítila slabá a špatně od žaludku. Nějak mi to nedalo a udělala jsem si těhotenský test, který vyšel pozitivně. Nevěděla jsem, jestli se radovat nebo strachovat, nevěděla jsem, jak to říct manželovi.

Připravovala jsem si různé proslovy a stejně to vypadalo nějak takhle: „Lásko, co by si dělal, kdybych ti řekla, že čekáme miminko?“ No manžel byl samozřejmě štěstím bez sebe, ani nevěděl, co dělat, lítal po obýváku jako neřízená střela :D Večer u televize dal ucho k bříšku, políbil ho a rozbrečel se se slovy, že je strašně šťastný, že nám Bůh dal dítě. Byl to pro mě nejdojemnější okamžik v mém životě! No pak se zašlo k panu doktorovi, který vše jen potvrdil a já dostala svůj těhu průkaz. Jen se divil, že jsem to zjistila až tak pozdě :)

Pak jsme museli podstoupit pár vyšetření, aby se potvrdilo, že je vše OK a taky jsme se dozvěděli, že by to měla být holčička. Z toho měl manžel obrovskou radost a já taky, protože už jako malá jsem si přála mít holčičku. Strašně se na miminko těšíme a já doufám, že bude všechno v pořádku a mi budeme mít krásné a hlavně zdravé miminko.

Když si tady čtu ty smutné deníčky, tak mě to strašně zabolí a mám strach o naše miminko, protože nevím, zda bych se s tím dokázala vyrovnat (když mi bylo 17, umřel mi bráška hned po porodu a vím, jak to maminku zlomilo, ale měla potom ještě další dvě děti). Všem maminkám přeji jen to nejlepší a hlavně jen dobré a šťastné průběhy těhotenství, porodu a starání o ty naše zázraky.

Hodnotilo 5 lidí. Score 4.8.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Mondík
Závislačka 4504 příspěvků 05.06.11 00:35

Tak to je krasne! Preji hlavne bezproblemove tehotenstvi, ja to citim uplne stejne, taky mam porad strach o miminko, ale snazim se verit tomu, ze bude vsechno v poradku. I my uz se blizime ke konci a mela by se nam narodit holcicka :-).

 
Teruš90
Závislačka 2931 příspěvků 05.06.11 10:00

Krásný deníček :kytka: Přeju vám s holčičkou hodně štěstí :kytka: :kytka:

 
Milounek
Stálice 90 příspěvků 05.06.11 18:37

Děkuji vám moc holky :), já jen doufám, že bude všechno v pořádku a nemůžu se dočkat, až budu mít miminko v náruči :) a o tatínkovi ani nemluvím, ten mi drobečka snad ani nepůjčů :) skoro pořád si ze mě dělá legraci, jestli mu nechci bříško půjčit, ať z toho mateřství také něco má :D

 
Kacenka20
Ukecaná baba ;) 1224 příspěvků 05.06.11 20:06

Tak vidím, že jsme na tom hooodně podobně, taky jsem letos neplánovaně otěhotněla, taky jsem teď maturovala (taky v pozdějším věku) a taky čekám holčičku :-) Kdy máš termín? Předpokládám, že přibližně jako já, já mám v září :wink:
Tak přeju hooodně moc štěstíčka a hlavně zdravíčka :wink:

 
Milounek
Stálice 90 příspěvků 05.06.11 20:21

No já v říjnu :). To je dobrá náhoda, nikdy jsem s nikým neměla společný věci a s tebou tolik :D

 
Šája
Hvězda diskuse 102678 příspěvků 05.06.11 20:34

přeju pohodové těhotenství a brzy zdravou holčičku v náručí :kytka:

 
Simoncicak
Zasloužilá kecalka 584 příspěvků 06.06.11 00:00

také přeji pohodový zbytek těhotenstvý a jestli můžu dát maličkou radu,tak nečti si smutné deníčky :cry: je jasný že se bojíš o miminko a je těžké si nepřipouštět i to že se může stát njáká hrůza ale hlavně bud veselá…Přeji jen to nej nej a doufám že se tu brzy objeví deníček o tvým štastným dnu O PORODU!!!!.. :hug: :hug: :hug: :palec:

 
Karinkaaa
Ukecaná baba ;) 1475 příspěvků 06.06.11 07:21
:lol: :palec:
 
Karinkaaa
Ukecaná baba ;) 1475 příspěvků 06.06.11 07:22
:lol: :palec:
 
Milounek
Stálice 90 příspěvků 06.06.11 17:10

Děkuji :) no je pravda, že se nsažím číst hlavně ty s happy endem :)

Vložit nový komentář

Reklama

Všechny deníčky uživatele

Ze Stellinky Sašíček

Katastrofa, bolest


Reklama