Naše první miminko

Těhotenství

Stalo se to 12.4. Dojela jsem k mamce a sdělila jí, že mám děvět dní zpoždění, ale test jsem si dělala a nic. Mamka mi jen řekla Ještě počkej a uvidíš, udělej si test později a koukej, jestli ta druhá čárka nebude jen slaboulinká. Byl to pátek.

S tehdy ještě přítelem jsme to rozebírali, co kdyby a bylo mi řečeno, že by si mimi vybralo teda chvíli. :) Měli jsme naplánováno spousty věcí, hlavní bylo postavit si domeček. V neděli jsem Tomovi oznámila, že si ráno udělám test a uvidíme.

Nastalo osudné ráno. Sedím na záchodě a koukám na test…Pořád nic, tak jsem si říkala, že mám asi jen zpoždění, že to mimi není. A najednou se tam objevila slaboulinká druhá čárka. Vylítla jsem ze záchodu a ukazovala ji Tomovi. Ten se jen pousmál a nic neříkal. Chvíli na to jsem volala mojí doktorce, zda můžu dojít, že jsem asi těhotná. Doktorka mě ještě ten den vzala, ale na utz nebylo nic vidět, tak mi vzala krev. Druhý den jsem si volala na výsledek a paní doktorka mi řekla, že nejspíš těhotná jsem, jen mám nízkou hladinu hcg a že ať dojdu ještě jednou na krev. To se mi nezdálo, tak jsem volala mamce a ta mi řekla, že je to zbytečný. Tak jsem tam nešla a objednala se k jiné doktorce, ke které chodila mamka. Ta mě vzala ještě ten týden ve čtvrtek a hle - na utz byla malinkatá tečka.

Paní doktorka mi pogratulovala a domluvili jsme si další návštěvu. 23.5. jsem dostala svoji těhotenskou kartičku. Všude jsem se chlubila, že čekáme miminko a že to bude holčička…

7.6. jsme šli na první velký ultrazvuk, nesměl chybět i tatínek našeho sluníčka. Pan doktor neměl zrovna moc dobrou náladu, tak nám jen řekl, že je vše v pořádku a že jestli chceme vědět pohlaví. Řekl, že to bude holka. A že se můžu utřít. V tom okamžiku jsem si zapomněla říct i o foto miminka. :( Byli jsme s přítelem zklamaní, moc jsme se na tento den těšili a takovej blb nám to zkazil. :(

No šlo se dál. V 17.týdnu jsem ležela na posteli a cosi mě jakoby zašimralo v bříšku. Nejprve jsem tomu nevěnovala pozornost, ale když se to opakovalo, utíkala jsem za přítelovou mamkou, že asi cítím to maličké. A bylo to tak od toho dne se pohyby zesilovaly.

13.7. následovala svatba. Byl to krásný den. Potom koncem července odjezd na dovolenou alias svatební cestu. Po návratu nás čekal druhý ultrazvuk.

16.8. náš velký den. Lehla jsem si na lehátko vyhrnula tričko a nechala doktora jezdit po mém bříšku, aby nám ukázal toho drobečka. Hned jsem si řekla o fotku, abych na ni nezapomněla. :) A nejhezčí zpráva dne „Miminko je zdravé a je to HOLČIČKA.“ Od toho dne už bříško nebylo ono, ale Karolínka. Od té doby si povídáme, hladím ji a těším se, až bude naše holčička tu s námi.

Trošku jsem se rozepsala, ale je to půlka mého těhotenství a ráda si o tom s někým povídám. :)

Hodnotilo 25 lidí. Score 3.4.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
fenny
Závislačka 4927 příspěvků 31.08.13 07:35

Doktor řekl, že je všechno v pořádku, dokonce vám řekl pohlaví a proto je to blb? 8o

 
Markul  31.08.13 07:57

Fenny : Tak to určo nemyslela :palec:. Jen asi očekávala jiný přístup. Někdo to bere citlivěji.

Ahoj gratulace k miminku. Vydím, že se těšíš a to je dobrý přístup. Přeju ať máš co nejklidnější porod a ať jste obě zdravé :kytka:

 
Vendulca
Zasloužilá kecalka 925 příspěvků 31.08.13 09:09

Taky mě vždycky naštvalo když to vzal doktor moc rychle, my se na to těšíme jak bleázni a pak šup a je to hotový.
Jinak pěkný deníček, přeji pohodový zbytek těhu a bezproblémový pirod :)

 
tessa2323
Zasloužilá kecalka 679 příspěvků 31.08.13 10:11

Hezký deníček :-) Též přeju pohodový porod. Já to s doktorem měla to samé…Vždycky jsme se hrozně těšili a nakonec to bylo pár minut a šlo se domů. Ale tak zase, víš co doktor denně vidí miminek na ulz? Už to má zkrátka jak rutinu. Já si o fotečky vždycky radši řekla ještě před ultrazvukem, aby nezapoměl, a bylo ;-)

 
Angelak
Ukecaná baba ;) 1347 příspěvků 31.08.13 10:31

Hodně štěstí Vám přeju, ať všechno krásně zvládnete. Taky čekáme Karolínku, za 2 měsíce už tu bude s námi :hug: Tak krásný zbytek těhotenství a pohodový porod ;)

 
Randgrid
Závislačka 2869 příspěvků 31.08.13 11:06

S tou krví, zbytečné to nebylo, dr. se chtěla ujistit že HCG stoupá, jinak se mohlo jednat o mimoděložní těhu, a na ultrazvuku když není nic vidět, takhle se to řeší. Mě na začátku mimoděložní nemohl vyloučit-bylo moc brzy, ale vše bylo v pořádku, dostala jsem instrukce co kdyby, ať jedu rovnou na pohotovost, také k vůli cystě. A další kontrolu byl žloutkový vak i srdíčko.:)Jen tak pro okraj.
Jinak my jsme už za půlkou, zdá se, že budeme mít kluka, konečně taky tatínka kopnul do ruky, dřív se styděl. Vám přeji ať vše jde jak má ke krásnému porodu. :)

 
Tableta
Ukecaná baba ;) 2294 příspěvků 31.08.13 11:18

Je škoda, že to vzal tak hopem a fotku vám nenabídl, ale na druhou stranu je důležitější, že je malinká zdravá ;) Přeju pohodový zbytek těhotenství a rychlý porod :kytka:

 
kacenka_p
Kecalka 343 příspěvků 31.08.13 19:53

S tehdy jeste pritelem? Takze uz spolu nejste?:-(

 
Bobi.verunka
Závislačka 3259 příspěvků 48 inzerátů 31.08.13 20:40

@kacenka_p Jestli jsem dobře pochopila, tak tehdy ještě s přítelem, dnes už s manželem :palec:.

 
perfect day  31.08.13 21:49
doktor blb

Ano, jiste…blb s vysokou skolou, ktery jen tak omylem zachranuje zivoty rodicek, mela jste mu to vpalit do oci, ne? Mimochodem, zajimala by me vase profese:-)))

 
Ariadne
Echt Kelišová 8441 příspěvků 31.08.13 22:36

Gratuluju k mimi :kytka: ale přijde mi, že těm lékařům nějak nedůvěřuješ. U té první dr by mi nepřišlo divné, že chce zopáknout testy. Já zašla k dr se špiněním, podle krve jsem těhotná nebyla a měla jsem dojít až za x týdnů, když už bylo srdíčko. Podle mě jste to zbytečně hnali. A ten druhý případ, mohl vám nabídnout fotku, ale že by to byl rovnou blb?

To jsem zvědavá, co pak řekneš na lékaře v porodnici :-) hodně štěstí

 
janishka005
Ukecaná baba ;) 1961 příspěvků 01.09.13 11:47

@Bobi.verunka přesně tak nyní s manželem :) @kacenka_p :D

 
janishka005
Ukecaná baba ;) 1961 příspěvků 01.09.13 11:49

Co se týká blba tak sem to nemyslela zas tak ve zlým jen že sme se moc těšily a on tím npříjemným způsobem nám to zrovna moc příjemný neudělal…tak to bylo myšlené nic ve zlém :)

 
ikyki  02.09.13 16:41

@perfect day Promiň ale ale ať je sebechytřejší neměl by být nepříjemný, to, že má vysokou školu ho neopravňuje se chovat nepřátelsky…sestry jsou také vzdělané ale s klidem bych o některých mohla říct, že se klidem chovají jak kráv* a na doktora blba co se týče chování už jsem taky narazila…to, že má někdo nižší vzdělání opravňuje vzdělanější k tomu aby se k nim chovali jinak???

 
janishka005
Ukecaná baba ;) 1961 příspěvků 02.09.13 17:04

@perfect day nejste vy náhodou zdravotní sestra??? tady tento dr opravdu zivoty nazachranuje kyž už jsme u toho a to že kámošce řekl při prvním těhu děcko je mrtvý musíte na výtěr nebo jak se tomu zákroku říká je u mě opravdu hnup chodim k nemu jen na utz a to proto ze musim a naststi tam jdem jen 3 krat jinak bych sv dr řekla že tam proste nejdu!!! ale va by to asi nevadilo kdyby vam tohle rekl potom nechapu vasi povahu :poblion: :zed:

 
petulkas
Závislačka 2914 příspěvků 05.09.13 15:12

@kacenka_p ahoj, má tam napsaný že byla svatba :hug: je to super mužskej, budou skvělá rodinka a mimi jim přeji :kytka:

 
petulkas
Závislačka 2914 příspěvků 05.09.13 15:13

@janishka005 super deníček, těším se na pokračování :hug: jinak se na tu tvoji maličkou už moc těším :pankac:

 
Verull
Kecalka 110 příspěvků 08.09.13 18:20

Gratuluji k miminku! :kytka:

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama