Naše snažení o miminko

Snažení
  • M i a
  • 22.09.10

Ahoj holky, jsem tu nová, čtu tyto stránky už dlouho, ještě dřív, než jsme se začali s přítelem o miminko snažit, prožívám s vámi vaše štěstí i neštěstí, párkrát mi přo čtení už i slzy tekli...

Když jsem vysadila antikoncepci, myslela jsem, že otěhotním hned! Nebo hlavně spíš jsem si to moc přála.

Přítel má dvě děti z prvního manželství (8 a 5 let, páreček), jsem s nimi přes dva roky a hrozně moc si přeju mít svoje děťátko! A přítel chce další taky. Jeho děti k nám jezdí jednou za čtrnáct dní na víkend, v pátek přijedou večer, v neděli po obědě je vezeme k mámě, bydlíme od sebe víc než 100 km…

Takže si jich moc neužijeme, navíc obě děti mají sportovní kroužky a skoro každý víkend nějaké zápasy a turnaje, takže přes školní rok ne vždy každých 14 dní přijedou… Mám je obě moc ráda, ale už se nemůžu dočkat toho svého! Děti jsou proti mě od maminky naočkovaný, takže si s nimi občas fakt užiju, ale říkám si, že jednou budou mít svůj rozum… A já svého prcka, o kterého se nebudeme dělit!

Jinak se snažíme třetí měsíc, hned ten první jsme si mysleli, že se to povedlo, hrozně mě bolely prsa, vadily mi kalhoty s pevným pasem, měla jsem pár dní zpoďění… A pak se menstruace dostavila, byla jsem smutná, ale spíš naštvaná - na sebe, že se to nepovedlo hned…

Další měsíc se vše opakovalo, zase zpoždění a zase nic… Takže pracujeme dál… A „tato práce“ nás baví… :-)

Děkuji všem, kdo si článek přečetl a všem přeji hodně štěstí!!!

Hodnotilo 10 lidí. Score 4.5.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Peetuule
Kecalka 113 příspěvků 23.09.10 07:38

Přeji hodně štěstí při snažení.. Je to příjemná práce a snad vám výjde brzo.. Já jsem se s manželem snažila cca rok..Pro mě to bylo nekonečné.. Myslela jsem že se nedočkáme.. Taky jsem to úplně vzdala a v tu dobu to vyšlo.. :) :wink:

 
valer
Kecalka 274 příspěvků 23.09.10 08:01

ahoj, já sem dvě děti měla než jsem přítele poznala, chtěli jsem spolu mimi a taky hned první měsic zpozdění,další dva mesíce nic, a pak 4.měsíc jsme spolu nebyli když sem předpokládala ovu. A co se nestalo…zase zpozděni, po tydnu test a //. Takže Olika sme pořídíli min.tyden po tom co sem si myslela ze mam ovu..a nemylela sem na to že chci otěhotnět :-)prostě je to v hlavě…hodne štěstí :palec:

 
Lumpi1
Závislačka 2844 příspěvků 23.09.10 11:35

Přeji moc štěstíčka a ať se to brzy podaří :D

 
eliss
Ukecaná baba ;) 1239 příspěvků 23.09.10 12:02

I já se připojuji k přání hodně štěstí a také trpělivosti. Někdy to prostě není jednoduché, ale my jsme přeci silné holky, které to čekání zvládnou!!!
A to, že jsou děti „naočkované“ od přítelovy ex je sice hrozný, ale asi i běžný a miminko to možná ještě zhorší (zkušenosti mojí kamrádky). Tak ještě přeji pevný nervy, ale mimi to vše určitě vynahradí.

 
JaNinaMr
Kecalka 407 příspěvků 23.09.10 13:15

nezoufej a vydrž ono se to určitě povede, já jsem takto snila celý rok než se nám zadařilo a to jsem viděla příznaky skoro ve všem :mrgreen:
pomohlo mi že jsem se mohla svěřit holkám v diskuzi Snažilky a Měřeni BT :srdce:
držím :palec: až se zadaří dříve než nám a pak krásně těhulkování :hug:

 
M i a
Nováček 7 příspěvků 23.09.10 14:02

eliss, toho já se bojím nejvíc, že až budeme mít mimčo, že se útoky na mě ze strany přítelovi ex zintenzivní!

 
M i a
Nováček 7 příspěvků 23.09.10 14:03

Jinak všem děkuji za podporu!

 
mamulina22
Kecalka 347 příspěvků 23.09.10 20:04

Ahojky,nedá mi to nereagovat:0)ale máme doma něco podobného…manžel z bývalého vztahu 4.letýho klučinu..a já též z bývalého vztahu 7.letého kluka…Jsme spolu 4 roky…2 roky manželé.Jeho synka taky míváme jednou za 14 dní ze soboty na neděli,naštěstí je jen 15 km od nás!!!Začátky byli těžké…malej nebyl zvyklý na lidi,protože ho maminka nikam nebrala..snad ani moc nevozila venku…takže seznamování a okoukávání jsem oplakávala i já,protože malej hned začal plakat,když k nám někdo přišel…Ale dneska je to už super,malej se mazlí se všemi..nejraději asi semnou :lol: ..všechny zná..a je ok.A to musím podotknout,že mazlení jsme ho naučili my,vůbec nevěděl co to je… :nevim: No a o naše mimi se snažíme 3. cyklus…a v pondělí týden před MS se mi objevili // :roll: Manžílek to ještě neví…čekám až bude nějaké zpožděníčko a asi potvrzení od doktorky.Pokud bude vše ok…také mám obavy…že s manželovou ex..budou ještě větší potíže,než dosud byly..až se to k ní donese :zed: Takže přeju moc štěstíčka…při :hug: aby jsi brzy také našla//.My se snažílkovali po MS ob den celý cyklus… :wink: Jinak před tím ty 2 měsíce jen párkrát kolem poloviny cyklu..asi byly plodné dny tedy později..takže ob den jsme to posichrovali :wink:

 
M i a
Nováček 7 příspěvků 24.09.10 10:02

Ahoj mamulino, takže víš, o čem mluvím. „Naše“ děti jsou na lidi právě zvyklý až moc, až je občas musíme trochu okřiknout, s každým jsou hned kamarádi, všichni jsou pro ně hned teta a strejda - tohle moje děti teda fakt dělat nebudou!!! :lol: O výchově ze strany maminky se mluvit moc nedá… Snažílkujeme se ob den už třetí měsíc a // pořád nikde! :cry:

 
Uživatel je onlineBohunkaP
Extra třída :D 14406 příspěvků 24.09.10 14:09

Hodně štěstí!

 
Golinka
Kecalka 211 příspěvků 24.09.10 21:45

Hlavně nepropadat panice.. určitě to vyjde :palec: :palec: :palec: Stoprocentně !!! Tak hodně štěstí… :kytka:

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama