Nevěřím a možná si to chlapi zaslouží...

O životě

Možná jsem nemocná, možná si to chlapi zaslouží... Musím se vypovídat, protože tady nemám komu a leží to ve mně jako kámen. Možná mne odsoudíte, možná pochopíte. Nevěřím chlapům. Není to mé životní přesvědčení, jen zkušenosti.

Mám za sebou 4 dlouhodobé vztahy, z toho jedno manželství.

S prvním chlapem jsem se odstěhovala z Čech na Moravu. Koupili jsme hroznou zbořeninu a velice pomalinku jí opravovali. Přišel o práci a začal pít. Táhla jsem to z jednoho platu, cca 5tis. Bylo to neúnosné. Poté jsem šla do Brna na operaci a on se mezitím spustil se sousedkou. Je z toho nádnerná holčička. Odešla jsem s pár igelitkama a s kocourkem do Brna.

Můj druhý vztah byl se ženatým mužem. Nedělala jsem si žádné iluze o tom, že se rozvede. S manželkou prakticky nežil, i jeho syny jsme měli dost často u sebe. Oběma nám to tak vyhovovalo. Jednou jsme spolu jeli na akci ke známým do jednoho penzionu. Zábava skvělá, do té doby, než jsem ho našla s barmankou v tom nejlepším. Chvíli jsem pozorovala ty jejich prostocviky a pak odjela. Byli jsme spolu ještě rok, ale už to zrálo ke konci.

Můj třetí vztah a následně manželství. Docela dlouho to klapalo. Byla jsem sice pořád podezřívavá, ale přeci jen jsem usnula na vavřínech. Rok po svatbě jsem zjistila, že mi lže. V kravinách. Dlouho jsem si lámala hlavu nad tím, proč to dělá. A pak jsem na to přišla. Má milenku. Dokonce jsem s ní mluvila. Nemělo cenu si něco nalhávat. Pak se přidali ještě jiné věci jako jeho povýšení - začal dělat ředitele pro Čechy v jedné finanční společnosti. Byl celý týden pryč a co tady dělá manželka mu bylo ukradené. Přijel, pracoval, v sobotu zbalil čisté košile a zase pryč. Jezdil k ní.

Rozvod byl rychlý. Teď prožívám čtvrtý vztah. Zatím je to ten nejlepší chlap, kterého jsem potkala, ale.....

Na naší první dovolené v Chorvatsku jsem zaažila šok. Hrála jsem si hry na jeho telefonu (což jsem dělala velice často a nic za tím nebylo), bohužel mu zrovna přišla mms a já jí stisknutím otevřela. Dívala se tam na mě asi 20ti letá slečna v dost provokativní pozici. U fotky byl text: Miláčku, myslíš na mě? Myslela jsem, že čtu špatně, nebo že to je omyl. Asi mě teď odsoudíte, ale podívala jsem se do historie zpráv. A to, co jsem tam našla, bych nikomu nepřála.
„Myslím na tebe přes spaním, zdá se mi o tobě, jsi nádherná. Těším se, až tě uvidím“ apod.

V tom přišel ze sprchy. Dala jsem mu telefon s tím, že mu pípla mms a že bohužel se mi otevřela. Ani se na to nepodíval a řekl, že je to omyl. Málem jsem mu rozbila hlavu. Naštěstí jsme jeli druhý den domů. Rozumě jsme si promluvili a já mu řekla, že buď ona nebo já. Už mám svých zkušeností dost a je lepší to ukončit hned na začátku, než se pak užírat. Jasně mi řekl, že už se s ní nikdy nesetká a také jí to napsal. Zůstali jsme spolu. Vše klapalo. Zařídili jsme si svůj byteček a bylo nám fajn.

Před vánoci toho roku mi řekl, že jde s kámoškou na kafe. Řekl s jakou a já byla v klidu. Jenomže když jsem nad tím tak přemýšlela, začal ve mne hlodat červíček.

Když přišel, tak jsem zkusila fintu. Bohužel se na ní chytil a po tom, co se do toho zamotal mi vyklopil, že byl se slečnou mmskářkou.

Řekla jsem mu, ať si sbalí věci. Nesnáším, když mi někdo lže a podvádí mne. Nakonec zůstal, ale vánoce stály za prd.
Přežili jsme to, ale já už jsem pořád ve střehu. Nevěřím. Dnes jsme spolu 3,5 roku a šel znovu s kámoškou na kávu. Řekla jsem mu jasně, že pokud to je ona, tak ať se nevrací domu. Vím totiž, že je s ní v kontaktu. Bohužel máme společné známé. Ale on mi tvrdí, že už s ní nemluvil více jak dva roky. Lže.
Možná to je lež z milosti, ale také nemusí.

Nikdo jiný mi nevadí - spolužačky, bývalá přílelkyně. Nikdo - jen ona.

Máme rozjetý dlouhý protokol na IVF, fakt ho miluju a vím, že i on miluje mne. Také vím, že to se mnou není pořád ideál, ale kdo je dokonalý, že?
Jen jsem prostě pořád podezřívavá. Vím, co chlapi dokážou.

Už jsem přemýšlela, že se půjdu i léčit, ale okolo sebe mám daleko větší příklady žárlivosti, dle kterých na tom nejsem tak zle. Jen prostě vycítím, že není všechno tak, jak má být (blbá ženská intuice) a pak se mi to většinou potvrdí.

Teď se půjdu uklidnit uklízením a počkám, až přijde. Doufám, že nebude chtít nic vysvětlovat, protože neumí lhát a zase by se zamotal, kdyby byl s někým jiným. Okamžitě bych to poznala a bohužel dle své nátury, ho vyhodila z bytu.

Děkuji, že jsem se mohla vypsat.

Hodnotilo 3 lidí. Score 5.0.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Miruše
Echt Kelišová 9870 příspěvků 26.09.10 23:43

Ahoj, já nemůžu nereagovat. Nedá mi to. Na chlapy máš holka smůlu, to mě mrzí. ALe teda kdyyž tě jasně ten poslední podváděl…tyjo ten by letěl hned a kdybych mu odpustila a on to udělal zas, tu hlavu bych mu fakt rozbila. Jsi docela dobrodruh, že s ním stále jsi. ALe do vašeho vztahu nevidím, tak nemůžu soudit. Ale podle tvých podaných informací, se obávám, že to nebude mít dlouhého trvání. Buďto tě opustí těhotnou, nebo chvilku po narození dítěte. Teda vědma nejsem, ale chlapi se prostě nemění…v tomhle ne.

Omlouvám se za upřímnost.

A rozhodně ti přeju, aby to všechno bylo tak, jak sis vysnila. :hug:

 
lasička1
Echt Kelišová 7754 příspěvků 27.09.10 07:03

lemaz-myslím,že to není o tom,že by chlapi byli stejný,ale ty si prostě podvědomě,nechtě­ně,vybíráš stejné typy chlapů,takové ty zajímavé,které ovšem nedokáží mít jen jednu partnerku.I když tento vztah také není ideální,tak přesto bych se nehrnula do dalšího.Za prvé je šance,že dopadneš obdobně.A hlavně a to je asi nejdůležitější / z mého pohledu / je to,že nemáš dítko a s tímto partnerem na něm pracujete.I kdyby tě jednou opustil,nebo ty jeho,tak budeš mít to nejcenější,co žena může mít-vlastní dítě.Nepíšeš o věku,ale díky tomu co jsi prožila již budeš věkem okolo 30-ti let.A kde by si nyní začala s takovou nedůvěrou hledat nového chlapa a kdy by si začala uvažovat o dětech?A jak píšeš-máte se oba rádi.Takže vydrž,alespoň zatím a časem uvidíš,jak to dopadne.

 
BohunkaP
Extra třída :D 14423 příspěvků 27.09.10 08:30

Ach jo… držím palce, ať už to dopadne jakkoli.

 
Prochazkasrdcem
Zasloužilá kecalka 718 příspěvků 27.09.10 09:32

no jít do IFV s tímhle chlapem? 8-o No jak už někdo psal…myslím, že on se nezmění..a dopadne to, že si najde jinou když budeš čekam mimi nebo pak :-? ..máš teda smůlu na stejný typy chlapů..bych se zamyslela, čím to, že Tě takoví přitahujou… :nevim: Držím Ti palce, ale myslím, že mít dítě kvůli chlapovi nebo protože to s chlapem neklape by neměl být ten důvod..zvaž to…to si raději počkej na dalšího co Tě bude mít rád..než mít dítě buď jako komenzaci za nedostatek lásky nabo aby to toho chlapa u Tebe udrželo…já taky čekala až až do teď a to už je mi 32let..a mám za sebou taky 1 nevydažený manželství a 6 vztahů co dopadly na nic…ted jsem čerstvě vdaná, čekáme bejby,ale je to konečně chlap co mě má fakt rád..stálo za to projít si vztahama nebát se odejít z nefunkčního manželství, být sama a bojovat s opuštěností…a počkat..ale tak je to tvůj život..tak ať ti to dobře dopadne :mavam: 8-)

 
Bronny
Ukecaná baba ;) 1502 příspěvků 27.09.10 10:00

Naprosto souhlasím s názorem Procházkasrdcem! Mluví mi ze srdce!!!
Kolem sebe mám spoustu případů, kteří řešili komplikace vztahu miminkem a vždy to dopadlo stejně! Miminko bude tvoje láska č.1 a málokterý chlap, se kterým byl problém už předtím, to dokáže pochopit. Cítí se odstrkováni, nemilováni tak jako předtím. Jsou to většinou sobečci, kteří si poté raději hledají slečnu u které jsou oni na prvním místě!
Držím ti palečky, aby ti v životě nic nechybělo a prožila jsi ho tak, jak si přeješ!!!!!! :srdce:

 
Lizbeth
Extra třída :D 12981 příspěvků 27.09.10 11:41

Myslím, že ty se obhajovat vůbec nemusíš.
Kdyby tě měl opravdu rád, věděl by , že na žádné kafe s žádnou ženou nemá chodit, kvůli vám oběma.
Stále nepřestal myslet jen na sebe - nedokáže upřednostnit váš vztah i to o co se snažíte.
Myslím, že v duchu víš, že je to špatně..a že lepší to mezi vámi nemůže být. Spíš jen horší.

 
Pettulle
Extra třída :D 11504 příspěvků 27.09.10 12:21

ahoj, taky si myslím, že jakmile chlap jednou podvede, tak už nepřestane. Taky žárlím, taky podezřívám i když nemám důvod, ale červík občas zahlodá. Zatím nemá příležitost k tomu kdy by mě mohl podvést, pár tajemství taky určitě má. Ale kdybych zjistila, že mě podvádí, tak by byl absolutní konec i když máme hypotéku a malé dítě. Takže držim palce, aby sis už našla chlapa takovýho, kterýmu budeš věřit a kterej tě nezklame.

 
Emilie
Generální žvanilka 20394 příspěvků 27.09.10 12:22

Některé typy na sebe přitahují prostě mrchy. A to platí jak na ženské, tak na chlapy.

Nevím, do vašeho vztahu nevidím, neznám tě a bylo by laciné nadávat jak jemu, tak i tobě. :nevim: Na vztah jsou vždycky dva a pokud je na kousky, taky je to vždycky vina těch dvou. Vždycky. :nevim:

 
Alenka
Ukecaná baba ;) 1938 příspěvků 27.09.10 13:37

Jak uz tu nekdo psal, takovy chlapi k sobe bohuzel pritahujes nevedome sama. Nejsou vsichni stejni, ale chapu tvoji neduveru. Nemyslim si, ze by tento vztah dopadl dobre. I kdyz se mate radi, on si klidne uprednostnuje svoje uzivani nad vasem vztahem. To neni dobre. Asi by sis mela predstavit, dokud nemate detatko, zda jsi ochotna tohle resit az bude. Zda i pres to vsechno s nim to dite chces, protoze on se tezko zmeni. Dite vztah nezlepsi, spis s nim zatrese a pokud vztah neni dobry pred ditetem, bude to jen horsi. Pokud chces zmenit svoje „stesti“ na chlapy, musis zacit u sebe. Chyba je bohuzel v tobe aniz bys o ni vedela. Je nutne zmenit sebe a pak budes pritahovat lepsi chlapy.
Kazdopadne ti preji hodne stesti!!

 
Gozra
Závislačka 2730 příspěvků 27.09.10 13:55

No potěš koště! :-?

Je mi to líto :-( , kdo nezažije, nepochopí..
Jsi na nepravé opravdu magnet. Být tebou, děti bych si s takovým týpkem ani nepořizovala. Šílený je takový situace řešit v těhu, když s tebou hormony třesou, to samé s dítkem. Jenže pokud je pro tebe dítě prim za každou cenu, ber to tak, že takový vlastnosti se jako naschvál dědí. :roll:
Taky do toho nevidím, ale pokud po letech se pořád vrací tam a zpátky, důvěra v luftě, nemá smysl v takovém vztahu setrvávat, natož si pořizovat děti a bát se, že dřív nebo později za tou svojí mms-kovou uteče. :-( Chlapi jsou holt sobci, co si myslí, že jim patří svět a nedělaj vlastně nic špatnýho. :cert:
Držím palce, ať se dá vše správnou cestou a ty napíše nový deníček s úplně jiným dějem a happy endem. :kytka:

 
IMI
Závislačka 2766 příspěvků 27.09.10 14:41

Tezko soudit jenom z tohohle denicku. I kdyby za kafovanim nic nebylo, tak bych si na jeho miste nejakou kavicku odpustila, kdyz vi, ze zarlis a ze te to stve. Jestli za tim neni jenom kavicka, tak to uz je o necem jinym.

 
careynka
Neúnavná pisatelka 19493 příspěvků 27.09.10 15:14

Ach jo, takovy denicek ve mne vzdy probudi docela jeste nedavne vzpominky, stalo se mi neco podobnyho co u tveho posledniho. Jen s tim rozdilem, ze kdyz jsem na to prisla, on se uplne zmenil, chtel sam, bal se ze o me prijde a od ty doby je jak vymenenej. Je mi lito, ze to prozivas, ale jak pisou holky, do miminka bych s nim teda nesla. Urcite ne ted, ale az dospeje a uvedomi si, co vlastne chce, jestli mu to tedy nekdy dojde :-( Hodne stesti!

 
lemaz
Závislačka 3037 příspěvků 27.09.10 16:10

Děkuji za reakce. Nemyslím si, že se s ní vyspal (no - raději nad tím nepřemýšlím), ale s..e mě to.
A dítě? Je mi 33 a je to poslední šance mít mimino. Pak už mi to bude jedno. Hlavně mít prcka.

 
DanMaj
Echt Kelišová 8410 příspěvků 27.09.10 17:26

Nooo… moje první reakce hned byla … chceš s ním dítě přes IVF, pr. ti asi tikají biol hodiny. Tak mě hned napadlo, mít dítě a poslat ho do prd. … jo zní to sobecky a možná to sobecké je, ale pokud by jsi to zvládla, tak proč ne. Mít u sebe partnera, který tě věčně podvádí, navíc to ani neskrývá… to není pro život. Mám s nevěrou také zkušenosti, někdy ty důvody pochopitelné jsou, jindy ne. Mám třeba kámoše, který má téměř denně jinou milenku…když se ho zeptám…proč? Odpoví…mě to doma nestačí, já to prostě musím mít furt :roll: ..no jsou prostě i takoví chlapi a právě takoví nejsou vhodní pro trvalý vztah. No, máš nad čím přemýšlet :think:

 
xangel87
Kelišová 6555 příspěvků 27.09.10 20:46

Uff, teda, já se ti divím 8-o Jako chápu touhu po miminku, ale už jen ta představa, že jsem těhotná a bliju od rána do noci a můj si jde tedy jinam :poblion: A to se vsadím, že někdo, kdo má sklony k nevěře, jinam půjde, jakmile to doma chvilku mít nebude…
Nehledě na to, že co potom? Předpokládám, že chlap b ude zapsanej jako otec, takže když ho pak kopneš do zadku ( jako že dřív nebo později kopneš ), co potom? Když vidím, jak si má rozvedená sestřenka půjčuje dítě s ex a jak to na malou působí, co je z ní za haranta, jak jí leze na mozek rozdílná výchova atd…No nevím nevím.
Jo a kdybys měla tu představu, že se narodí děcko, chlap se z něj pos*re a na nevěru už v životě nepomyslí, to funguje leda v americkým filmu nebo u Steelové…

Příspěvek upraven 27.09.10 v 20:51

 
Miruše
Echt Kelišová 9870 příspěvků 27.09.10 20:54

Lemaz přemejšlim nad tebou co jsem si to včera přečetla. Asi jsme tě tu holka moc nepovzbudily co? :roll: :-( Sleduju tě tu na emiminu, tvoje diskuse i komentáře a přijdeš mi jako strašně fajn ženská. Proč se na takový ženský lepěj furt ti samí idioti…?! :pocitac: Trošku se za můj dospělej život babrám v psychologii, psychice lidí, rodinných a partnerských vztazích a jedno je psychologama potvrzeno, že ženy si většinou (jak už tu někdo psal)vybírají stále stejné typy. Jedou při výběru partnera podvědomě jakoby podle stále stejného vzorce, a většinou je to vzorec z rodiny, ve které vyrůstaly. Př.Když táta chlastá, dcera si podvědomě bude vybírat opilce. Když je táta surovac, dceru nikdy nebudou přitahovat milí, hodní klidní chlapi. Tím nechci říct, že tvůj táta mámu podváděl. Ale podle nějakého vzorce si ty chlapy stále dokola vybíráš stejné. A s tím je potřeba něco udělat. (Já si třeba furt vybírala dokola ignorantský flegmatiky-celej můj otec, a ti milí chlapi, co by mě na rukou nosili, mi nebyli dost dobrý…prostě mě nepřitahovali. Když jsem tohle pochopila, začala jsem si s kamarádem, kterej mě sic úplně nepřitahoval, ale byla to úplná odchylka od podvědomého otištěného vzorce z dětství. Časem jsem se do něj zamilovala a to až po uši, protože je to prostě skvělej chlap.) Poradim super knížku, jestli jsi čtivá, jmenuje se ŽENY KTERÉ PŘÍLIŠ MILUJÍ(autor mi sakra vypad :roll: ). Budeš mrkat co ti ta kniha o tobě samé prozradí. Jsem si jistá, že se v ní najdeš a že ti pomůže.

Mnoho štěstí holka!!! Držim ti všechny pěsti!!! :kytka:

 
Kika123  27.09.10 21:19

Lemaz,to je teda situace! Ať to dopadne jakkoliv, bude tě to stát nervy. Myslím, že to máš v hlavě srovnané, ale psycholog by ti dokázal odpovědět na otázku, proč přitahuješ pořád stejné mizery… a možná by ti poradil jak se jim příště vyhnout. Tvoji touhu po miminku chápu, dítě je dar na celý život, chlap nechlap - hlavně když nebude dělat problémy. Někdy je lepší nechat věcem volný průběh, do pr..e toho pána můžeš poslat kdykoliv. To je jen na TOBĚ. Tak se drž, holka a ať se mimiš zadaří :srdce:

 
Jura007
Neúnavná pisatelka 18319 příspěvků 28.09.10 19:01

Vůbec se ti nedivím. To, co ty zažíváš u chlapů, já mám zase u ženských. Skoro zrcadlově obráceně - ale fakt jen skoro. Pro určité ženské jsou chlapi dobří jen jako „oslíčku otřes se“. Bohužel mě jednou do té pozice postavila i vlastní matka a já blbec jsem tovčas neprohlídl. Ale co - život jde dál. A když se člověk bude trápit, tak by to mohlo třeba někomu dělat radost. A to nemám v úmyslu; tak bych ti poradil to samé. Netrap se, vyber si cíl (myslím že už ho máš vybraný) a k němu směřuj.

 
peluani
Extra třída :D 10571 příspěvků 30.09.10 11:19

držím palečky aby to vydrželo,ale radči s ním neměj dítě,pokud totiž pak něco provede,tak na tom budeš ještě hůř.

 
lemaz
Závislačka 3037 příspěvků 30.09.10 14:18

Ahoj, děkuji za názory. Za všechny. A jak to dopadlo?
Přišel po 5ti hodinách a celých 5 dní u nás bylo pěkný peklo. Nakonec jsme si to vyříkali (no, z mé strany i vykřičeli!!!!!) a snad bude klid. Řekl mi, že dělám z komára velblouda. No, nevím. Ale za se na druhou stranu snad pochopil, že když jsem napíchaná hormonoma, snažím se nekouřit a do toho on si odejde, takže mi prostě nervi rupnout musí.
Vím, že mne má rád a fakt je to ten nejlepší chlap, kterého jsem kdy měla. A BUDU s ním mít dítě a JO a JO a :dance: JO. A když potom uteče, jeho blbost.

 
valer
Kecalka 274 příspěvků 30.09.10 21:09

ja bych taky do toho mimina šla…chlapa mužeš dycky změnit..mimi ti zustane..kdyz budes cekat na tu pravou lasku tak muzes zustat bezdetna… kdyby ti bylo 23 tak budu radit jinak… však vime vid?…

 
Denčaa
Povídálka 40 příspěvků 03.10.10 01:40

ahoj mě napadlo jak jsem to četla, že je důležitý co ta milenka je zač jako konkrétně jestli je vdaná, svobodná kolik jí je a tak podle toho si uděláš úsudek co od toho očekává pokud je svobodná bezdětná, tak určitě bude chtít časem založit svojí rodinu a mít děti a né jen příležitostného milence, takže sama přijde na to , že pokud on nebude chtít jejich vztah naplnit jako děti svatba a tak… tak od toho sama vycouvá a jak si psala, tak je zřejmé, že on od tebe nehodlá odejít a věřim, že ani neodejde, tohle prostě chlapi dělaji jako takový zpestření každodenního života.Doma chce mít manželku, o které ví, že se postará o chod domácnosti o něj,případně věřím tomu, že i dítě chce, když přijde a jednou za čas si povyrazí s milenkou…a vůbec nemá v úmyslu se rozvádět, protože on má rád tu i tu…ale doma chce mít svý jistý, bohužel je pravda a časem jsem přišla na to, že pokud chlap k tomu je, tak to prostě bude dělat at by to nebyla tahle, tak nejaká jiná.Ikdyž je pravda, že časem a přibývajícíma letama tzv, pohodlní a opadne to časem, takže hlavně si musíš rozhodnout ty jak tobě tohle dalece vadí bud delat že nic nevíš a namlouvat si jak je všechno v pořádku a počkat až ho to časem pustí a nebo se prostě na to vyprdnout.

 
elis111
Povídálka 12 příspěvků 04.10.10 09:50

Ahoj lemaz,tvůj příspěvek mě upřímě rozplakal,protože jsem v podobné situaci a nevím co dělat.Mám přítele,kterého miluji a on miluje mě,nebo aspoň se tak chová.Seznámili jsme se před dvěma lety a oba se rozvedli abychom mohli být spolu.Nebylo to jen tak z dlouhé chvíle,já už dlouho žila prázdný život s manželem pro nějž jsem byla jen inventářem a on si žil svůj život se svými milenkami,které měl téměř celých patnáct let našeho soužití.O tom jak to bylo kolikrát těžké a kolik slz mě to stálo ti asi nemusím vysvětlovat.Ale máme spolu dvě děti tak nebylo jednoduché odejít.Ale nakonec se to stejně stalo.A to právě díky tomu,že jsem potkala svého současného přítele.Bylo to už od začátku nádherné,takovou lásku jsem nikdy nezažila.Samozřejmě doma peklo,rozvod,ner­vy,ale nebylo cesty zpět.Po půl roce mě nový přítel opustil s tím,že neunesl,že odešel od manželky a malé dcery.Nešlo o manželku,ale o tu dceru,kterou velmi miluje.Nezlobila jsem se,nedělala jsem scény,ale bylo to sakra těžké a dostávala jsem se z toho celý podzim.Taky z toho byl špatný,pořád mě miloval,psali jsme si,dvakrát jsme se i viděli,ale já jsem to nakonec utnula úplně,protože to nemělo žádný smysl.Potom proběhlo pár sms z jeho strany,jak to beze mě nejde,ale já byla neoblomná.Až jednoho dne zavolal,jestli bych s ním nešla na kafe,že je v našem městě,kam přijel jen kvůli tomu aby mě po té dlouhé době viděl (bydleli jsme od sebe 300km).Hodinu si sypal popel na hlavu,že to byla chyba,že ode mě odešel a nakonec si přede mě klekl,dal mi zlatý prstýnek a poprosil mě abych se k němu vrátila,že bez něj nemůžu žít.Váhala jsem.Ale nakonec po týdnu rozmýšlení jsem se k němu vrátila,stále jsem ho moc milovala.Trvalo ještě rok než jsem se k němu letos v červnu nastěhovala,protože mám dvě děti školou povinné a tak jsem chtěla aby dokončily rok na své stávající škole.Viděli jsme se každých čtrnáct dní,byli spolu na dvou dovolených,všecho bylo super.Na konci června jsem se sbalila i s dětmi a přestěhovala těch 300km od domova,rodičů,přá­tel a milovaného kraje.Mezitím jsem stihla otěhotnět,což jsme si oba přáli a měli radost,že se to hned podařilo,protože už je mi 40.Po dvou měsících v novém domově jsem ale začala mít téměř bezdůvodně zvláštní pocit,který bohužel byl opodstatněný.Na začátku září jsme byli na společné akci,koncertě,kde sice vypomáhal s organizací,ale ve volných chvilkách byl se mnou a spolu jsme prožívali onen koncert.Já už v šestém měsíci,bříško by nikdo nepřehlédl.Stáli jsme tam v objetí,pohupovali se do rytmu,sem tam líbali,prostě dva zamilovaní.Párkrát si odskočil pracovat,ale já byla hned poblíž takže jak mohl byl zase u mě.Ale před půl nocí zase odběhl a delší dobu nešel a mě už byla zima a padala na mě únava tak jsem ho šla hledat s tím,že už půjdu domů.To co jsem uviděla bylo naprosto nečekané.V jednom temném zákoutí jsem ho náhodou zahlédla jak se objímá a líbá s jinou ženou.To co jsem v tu chvíli cítila se nedá popsat.Neřekla jsem mu ten večer nic,po víkendu jsem taky nakoukla do mobilu,což bych normálně neudělala a bohužel se mi potvrdilo,že mají spolu vztah.Je to o to horší,že ten vztah s ní měl už v době kdy byl ženatý a mě o něm řekl,ale když jsme se seznámili tak ho ukončil,protože jsem pro něj byla vším,jeho životní láskou.Jak vidno tak se k sobě záhy vrátili.Z té doby vím,že je vdaná,má děti a údajně ji manžel bije,takže hledá útěchu v náručí mého přítele.Opravdu skvělé.Řekla jsem mu o tom,co jsem viděla a o sms,byl z toho špatný,omlouval se a prý to nic neznamená,prý se jen dlouho neviděli a prý to bylo na rozloučenou.„Fan­tastické“ argumenty.Nevím co dál.Chová se ke mě pořád moc hezky,prý už se s ní nikdy nesejde a nikdy nic takového neudělá,prý jsem jeho všechno.Jenže já se už měsíc utápím v slzách,přesně jak píšeš ve chvílích kdy jsem sama a nevím kudy kam.Jsem zoufalá,protože to cítím jako ty,prostě mužům se nedá věřit.Jenže já za sebou spálila všechny mosty,nemám se kam vrátit a hlavně nemůžu donekonečna dětem „motat“ hlavy.Jsme pryč teprve třetí měsíc a i jim je smutno po kamarádech a jejich školách,nezvykají si zrovna rychle.A já navíc těhotná,takže psychika úplně jiná než normálně a nemůžu to jít ani vyběhat.Ve středu jdu k psychiatričce,ale nevím jestli mi to bude co platné.Jo a přítel si mě chce na konci října vzít,což bylo do chvíle rozčarování hezké,ale teď vůbec nevím co bude dál,co můžu čekat.Nejhorší je to,že ona mu nedá pokoj,doma jí to neklape tak ho bude otravovat pořád a co si budeme povídat,většina mužů jsou slaboši takže i kdyby to s ní ted nakrásně utnul tak je to jen otázka času,kdy zase budou spolu.V tomhle jsem už po patnácti letech podvodů mého muže realistka.Tak jsem se z toho tady taky pěkně vypovídala,snad se ti trošku uleví,že na tom nejsi tak „blbě“ jen ty,ale vím,že se uleví jen na krátkou chviličku.Musíme být silné a hlavně před nimi nesklánět hlavu,ale zachovat si hrdost.Já mu dám ještě jednu šanci,vlastně už třetí,ale pokud zjistím,že s ní zase je tak končím.Mamina se třema dětma na krku,to by byla velká paráda.Jenže stejně jako ty NEVĚŘÍM,v tom ti naprosto přesně rozumím.Holka drž se,je to těžké,já vím,ale snad bude líp,pořád ještě doufám.Přeju ti hodně hodně štěstí.elis

 
maluvka
Kecalka 111 příspěvků 07.10.10 12:17

Ahojky,
já bych tedy s ním dítě nechtěla.
Dítě takovýho člověka nezmění a ty se budeš uprostřed kojení, přebalování, krmení…nevyspalá trápit, jestli není se slečnou MMSkou. Říká, že tě miluje, ale bez ní také nemůže být.
Raději bych ti radila, opustit ho a začít nový vztah s někým, který si zaslouží, abys mu porodila dítě. Ale zkus dalšího chlapa vybírat jinak, než ty předešlé. Vybíráš si totiž stále stejné typy…děvkaře a věř, že jsou na světě muži, kterým se dá věřit.
Hodně štěstí! :kytka:

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama